Anna: cud jaki za wstawiennictwem Maryi z Pompejów zdarzył się w moim życiu

Od jakiegoś czasu chodzi z mną myśl ze muszę w końcu opisać ten cud jaki za wstawiennictwem Maryji z Pompejów zdarzył się w moim życiu i mojego męża.
Przeczytaj całość

Anna: Znów czuję że żyję

Jest mi bardzo wstyd, że dopiero teraz piszę to świadectwo. Niesamowicie wiele zawdzięczam Matence, ponieważ sprawila, że znowu moge żyć i funkcjonować. Prosił o łaskę uzdrowienia z nerwicy, która jest okropna choroba i nikomu jej nie życzę. Kiedy byłam bardzo zdesperowana i wydawało mi się, że już z niej nie wyjdę ,przez przypadek usłyszyszalam w telewizji jak wielką siłę ma modlitwą i jakie cuda może zdziałać ,nawet w beznadziejnych sytuacjach.
Przeczytaj całość

Gabriela: Dziękuję Matko Różańcowa

Nowennę Pompejańską odmawiam już czwarty raz ale nigdy nie mogłam się zdecydować na napisanie świadectwa.Teraz piszę aby zachęcić innych do tej wspaniałej modlitwy. Pierwszą nowennę odmawiałam prosząc o zdrowie męża i zostałam wysłuchana. Choroba ustąpiła.
Przeczytaj całość

Damian: Zobaczyłem to co niewidoczne

CHWAŁA PANU za to że dał nam SWOJĄ MATKĘ by byłą naszą KOCHANĄ MAMĄ.
Przeczytaj całość

Justyna: Nadzieja

Szczęść Boże, mam na imię Justyna, długo zwlekałam z napisaniem świadectwa, ale jak widać w końcu się udało. Nowennę zaczęłam odmawiać we wrześniu 2015 w intencji mojego zdrowia.
Przeczytaj całość

6. spotkanie adwentowe

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?