Zuzanna: Matka Boża nas słyszy – nowenna o dobrego męża

Zostały dwa tyg do końca mojej pierwszej Nowenny w intencji dobrego męża dla siebie. "Pojechałam" trochę samolubnie, wiem;) Ale przez te półtora miesiąca to Matka Boża nauczyła mnie szczerze prosić za innych, nie koncentrować się tylko na sobie, co też chyba nie jest złe, bo Bóg i dla nas samych...
Read More

Kamil: Modlitwa została wysłuchana

Wczoraj o godzinie 12.00 przyszedł na świat nasz syn Mikołaj. Obydwie intencje zostały wysłuchane. Dziękujemy Tobie Matko Boża Różańcowa za wysłuchanie naszych modlitw. Zawsze będziemy z żono ogłaszać jakie na nas zesłałaś łaski.
Read More

S: Maryja jest zawsze obok

Kocham Cie Maryjo! tyle moge powiedziec. odmawiam juz drugi raz Nowenne. moj problem jest taki ze cierpię na lęki i duzo sie stresuje. odmawiając Nowenne czuje spokój i czuje że Maryja jest blisko mnie. kiedyś był płakała i panikowala dziś umiem to opanować jeszcze nie do końca ale jest lepiej. mimo tego ze mam czasem problem z Wiara moze nie wierze zbyt mocno to czuje ze Maryja jest przy mnie i chce mi pomóc. polecam bardzo serdecznie nie masz nic do stracenia. chociażby spróbuj zaufaj Maryji i Panu. 
Read More

Anonim: Niestety w wcześniejszych latach nieraz obraziłem i przeklinałem

od tego czasu kiedy zacząłem nowennę mój stosunek do mamy się zmienił. Częściej lubię się przytulać :) praktycznie mało się kłócę i od tego czasu jej nie obrażam. Niestety w wcześniejszych latach nieraz obraziłem i przeklinałem :/ lecz dopiero teraz pojąłem jaką łaskę otrzymałem i poczułem taką ogromną miłość do Mamusi i duży szacunek ,którego nieraz mi brakowało
Read More

Małgosia: Wskazała mi drogę

Na początku 2017 roku, moje życie wywróciło się do góry nogami. Wszystko się sypało jak domino... idealny związek, zdrowie bliskich, przyjaźń, studia i praca. Nie wiedziałam czego się złapać... W tym czasie byłam zupełnie nie wierząca. W marcu będąc w zupełnej rozpaczy zaczęłam wołać Boga o pomoc. I mimo braku mojej wiary, ON nie była na mnie obojętny - Dziś wiem, że nigdy nie był i nie będzie. Trafiłam wtedy przypadkowo na świadectwo ,,Małgorzaty" i poczułam, że to jest znak.
Read More

Świadectwo: Zawrócenie z „Drogi Smoka”

Jakiś czas temu wpadła mi w ręce płyta z mp3 „Zniewolenie Duchowe” wydana przez Księży Saletynów. Po parokrotnym przesłuchaniu (bo bardzo wciąga) uświadomiłem sobie rzeczy, które choć banalne w codzienności i spotykane mogą zgubić duszę. Było na niej między innymi o uprawianiu zachodnich sztuk walki i ich indoktrynacją, która z czasem pojawia się zawsze, powodując tak naprawdę nasze nieświadome, wyrzeczenie się chrześcijaństwa. Świadectwo to dotyczy mojego 8 letniego chrześniaka, którego siostra ze szwagrem zapisała na Kung-Fu. O tym, aby wypisać go z tych zajęć wspominała i prosiła nasza mam, mój brat, i oczywiście ja … ale nic, brak efektu więc temat ucichł. Siostra uważała, że to jest tylko dziecko i ono nic nie rozumie i przesadzamy, a szwagier wręcz twierdził, że to mu się przyda, (może z racji wykonywanej pracy szwagra w służbach mundurowych). Chłopiec przez ponad rok bardzo się angażował, uczęszczał na zajęcia 2 razy w tygodniu, jeździł na zawody, ubierał się na treningi w strój ze smokami, itp. Choć Nowennę Pompejańską już wcześniej odmawiałem (bez efektu w mojej sprawie, ale to zapewne test na moją pychę i ćwiczenie pokory, cierpliwości) uznałem sprawę „drogi smoka” za poważny problem i w sprawie chrześniaka zacząłem odmówić NP. Po pierwszym tygodniu odmawiania części dziękczynnej, siostra przy okazji naszego spotkania wspomniała, całkiem przypadkowo” że synek już nie będzie chodził na Kun-Fu …. Zszokowany (i pełen zadowolenia) pytam „To co Was skłoniło do zmiany zdania”  siostra odpowiedziała „Nas nic …. Walduś powiedział, że już nie chce chodzić”. Dzisiaj z chrześniakiem i moim synkiem jeździmy na Orlika i „haraczem w gałę”

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Świadectwo: Zawrócenie z „Drogi Smoka”"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Szkoda, że tak mało osób zdaje sobie z tego sprawę. Reszta puka się w czoło, że są to bzdury i średniowiecze.

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Super świadectwo 🙂 Pewnie, grajcie w piłkę to na pewno nie zaszkodzi 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?