Marcin: Matka Boża potrafi pomóc nawet w sprawach świeckich

Przekonałem się, że Matka Boża potrafi zainterweniować nawet w sprawach czysto świeckich. Odpowiadam za pracę sporego działu. W czerwcu tego roku moi podwładni popełnili duży proceduralny błąd w ważnej sprawie. Oczywiście kiedy w pracy zdarza się taka sytuacja odpowiedzialność zawsze spada na przełożonego, który ma obowiązek pilnować i nadzorować pracę...
Przeczytaj całość

Damian: nowenna o znalezienie dziewczyny

We środę stało się coś czego się nie spodziewałem
Przeczytaj całość

Kamila: Królowa Różańca Świętego spełnia marzenia

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem łaski otrzymanej za pośrednictwem Najświętszej Matki i Nowenny Pompejańskiej. Mam 34 lata i zawsze chciałam latać. Z różnych powodów moje życie potoczyło się inaczej. Przez cały ten czas szukałam swojego miejsca i powołania.
Przeczytaj całość

Teresa: Moja modlitwa i rodzina

Dziękuję za świadectwa ,które podnosza mnie na duchu. Podzielę się moimi przeżyciami związanymi z odmawianiem nowenny.Pierwszą odmawiałam w marcu o trzeżwość mojego męża,działy się wówczas dziwne rzeczy,zły szalał i były dni że było dużo gorzej ,mimo to wytrwałam do końca.Chociaż wiele się nie zmieniło postępowanie męża,to ja doznałam spokoju wewnętrznego.Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Świadectwo: od nowenny zaczęło się moje nawrócenie!

Dzięki Wam wszystkim za świadectwa. Zaglądam tu bardzo często, by podnieść się na duchu, w trudnych chwilach, by na nowo wzbudzić w sobie ufność do Boga i świata. Już dawno nosiłem się z zamiarem napisania paru słów w temacie NP. Zachęciło mnie świadectwo Marcina z dnia 21.X. br. Powiem tak, że i ja omal nie popełniłem tego błędu i nie wysłałem „listu do wróżki” z własnoręcznym podpisem. Wszystko było już w kopercie, ale opaczność chyba nade mną czuwała i po jakimś czasie spaliłem go. Ale i tak problemy dawały o sobie znać: alkohol, nieczystość, brak relacji w rodzinie, dręczenia w nocy, koszmary. Z perspektywy czasu widzę jak było wtedy źle, jaki haos panował w moim życiu.
Dobrze, że Bóg przywołuje nas do porządku.
Jestem w nawróceniu od czterech lat, tak to czuję. O NP dowiedziałem sie w kwietniu br. i od razu zapragnąłem ją odmówić. Pierwszą nowennę rozpocząłem 1 maja w intencji ułożenia swoich spraw zawodowych, tak dla mnie ważnych. Niestety w 37 dniu zawaliłem z powodu alkoholu. Ale i tak postanowiłem do końca ją odmówić – odmawiając 6 tajemnic w jeden dzień i jeden dzień dłużej całą nowennę. Niedługo potem rozpoczołem drugą nowennę w intencji uzdrowienia mojego wnętrza, też serca. Wiedziałem już, że trzeba się mieć na baczności, jest to duży wysiłek, a zły nie śpi, wiadomo. Przy odmawianiu spotyka mnie to wszystko, co już wiele razy było napisane, a więc: zmęczenie, brak odpowiedniego skupienia, nerwy, złość, brak wiary w to, że zostanę wysłuchany. Jeśli chodzi o łaski o które sie modliłem, to trudno mi jest powiedzieć, że zostałem wysłuchany, albo by jakieś cuda zaczęły się dziać obok. Może. Wierzę, że to jeszcze nie ten czas. Wiem jedno, że teraz chętniej sięgam po różaniec.
21.X br. zacząłem odmawiać trzeci raz NP. Wierzę, że Matka Boża w końcu mnie wysłucha:)
To od Niej zaczęło się moje nawrócenie.
Chwała Ci Królowo Różańca Świętego!!
Pozdrawiam
Ps. Dziękuję Wam wszystkie Anioły, które jesteście  na tym „forum” podtrzymujące Nas w trudnych chwilach.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?