Małgosia: Warto mocno wierzyć i modlić się :)

Nowennę odmawiam od ok. 1,5 roku ... tj. ok. 10 Nowenn Pompejańskich. Prawie wszystkie Nowenny Pompejańskie się spełniły...a dwie z nich czekają na wypełnienie zgodnie z wolą MB i wierzę bardzo, że niedługo się wypełnią :). Przeczytaj Małgosia: Warto mocno wierzyć i modlić się :)
Przeczytaj całość

Olga: Bóg „pokrzyżował” moje plany!

Witam, chciałam podzielić się kolejnym świadectwem... pisałam już świadectwo, jak mąż otrzymał pracę... tym razem jednak postanowiłam "powalczyć" Nowenną o pracę dla siebie:) Mamy już dwójkę dzieci (4 latka i 1,5 roku), skończyłam jedne studia, zapisałam się na drugie... więc mój plan był taki, żeby WRESZCIE  zacząć siebie realizować i...
Przeczytaj całość

Karolina: W oczach Matki Bożej każdy z nas jest Jej drogi, jest dla Niej ważny. Ty też!

Rozpoczął się Adwent, czas oczekiwania na narodzenie Jezusa. A ja, jestem w trakcie odmawiania mojej pierwszej w życiu Nowenny pompejańskiej w intencji znalezienia naprawdę dobrej pracy – moje oczekiwanie jest więc podwójne. Dziś chcę się z Wami podzielić łaskami, które już otrzymałam od Matki Bożej, a które przerosły moje oczekiwania....
Przeczytaj całość

Józefa: Dzięki tej nowennie jestem bardziej spokojna

Szczęść Boże, Nowennę pompejańską odmawiam od 4-ch lat z małymi przerwami. Przeważnie modlę się o zdrowie. Prosiłam Boga o zdrowie dla wnuka i Pan Bóg wysłuchał.
Przeczytaj całość

Anna: Łaska jaką otrzymałam od Maryi dzięki Nowennie

Szczęść Boże. Od jakiegoś czasu czuję, że powinnam podzielić się tym jak łaskawie obeszła się ze mna Maryja, jest to mój obowiązek, a więc do rzeczy, Kilka miesięcy temu miałam bardzo duzo probleów w pracy, bardzo tej pracy nie lubiłam, nie mogłam znieśc niektórych przełożonych w tej pracy i ogromnie...
Przeczytaj całość

Mundek: zawsze jest czas na różaniec

Serdeczne dzięki za modlitwę. JEST BARDZO SKUTECZNA–jak każda modlitwa, która płynie z serca. Mam rodzinę, dzieci i bardzo intensywnie pracuję zawodowo; należę do żywego różańca, także różańca rodziców modlących się za dzieci. Jest jeszcze duchowa adopcja, a ja bez problemu znajduję czas na cztery części różańca, trwając w Nowennie. To po ludzku niemożliwe, a jednak. Jeszcze raz dziękuję i proszę, nie przestawajcie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Mundek: zawsze jest czas na różaniec"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
KK
Gość
Dziś 20 dzień mojej Nowenny. Przechodziłam już różne trudności popadałam w depresję, wszystko wydawało mi się bez sensu, że moje życie musi tak wyglądać, że jestem na to skazana, że Matka mnie nie wysłucha, że źle się modlę, że nie zawsze na klęcząco. Ostatnio czuję ataki szatana, tak jakby namawiał mnie do zrobienie sobie czegoś złego i ciągle mi o tym przypominał… Kiedyś już miała tak, potem się uciszyło, ale teraz znów mnie to męczy. Nie wiem czy to spowodowane moją Nowenną. Nie chcę tych myśli, nie chcę tego dręczenia. To jest okropne. Tym bardziej, że jestem w ciąży i… Czytaj więcej »
nadzieja
Gość
nadzieja

UFAJ!!!

nie musisz modlić się na klęcząco, to nie jest obowiązek; liczy sie intencja a nie to czy klęczysz na grochu czy cierniach,

bądź dobrej myśli 🙂 i UFAJ !

Jadwiga
Gość
Jadwiga
Nowenna Pompejańska to piękna modlitwa do Matki Najświętszej. Dziękuję Bogu, ze natknęłam się na tę modlitwę, choć dosć długa i czasami wydaje się nie do wykonania, a jednak w miarę modlenia się siły przychodzą, znika znużenie, wszelkie przeszkody, bo prowadzi nas nasza Kochana Mateńka. Musimy Jej zaufać i zawierzyć. Tę Nowennę odmawiam po raz drugi… zostało mi jeszcze 2 tygodnie do końca i naprawdę wiele problemów zniknęło, poprawił sie stan zdrowia, chociaż główna intencja jeszcze nie została spełniona do końca, ale wierzę, ze Królowa Rózańca Św. zadziała, bo nikogo nie zostawia bez pomocy 🙂 Dziękuję Ci Kochana, Najlepsza Mateńko. Zachęcam… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!