Mundek: zawsze jest czas na różaniec

Serdeczne dzięki za modlitwę. JEST BARDZO SKUTECZNA–jak każda modlitwa, która płynie z serca. Mam rodzinę, dzieci i bardzo intensywnie pracuję zawodowo; należę do żywego różańca, także różańca rodziców modlących się za dzieci. Jest jeszcze duchowa adopcja, a ja bez problemu znajduję czas na cztery części różańca, trwając w Nowennie. To po ludzku niemożliwe, a jednak. Jeszcze raz dziękuję i proszę, nie przestawajcie.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JadwiganadziejaKK Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
KK
Gość
KK

Dziś 20 dzień mojej Nowenny. Przechodziłam już różne trudności popadałam w depresję, wszystko wydawało mi się bez sensu, że moje życie musi tak wyglądać, że jestem na to skazana, że Matka mnie nie wysłucha, że źle się modlę, że nie zawsze na klęcząco. Ostatnio czuję ataki szatana, tak jakby namawiał mnie do zrobienie sobie czegoś złego i ciągle mi o tym przypominał… Kiedyś już miała tak, potem się uciszyło, ale teraz znów mnie to męczy. Nie wiem czy to spowodowane moją Nowenną. Nie chcę tych myśli, nie chcę tego dręczenia. To jest okropne. Tym bardziej, że jestem w ciąży i… Czytaj więcej »

nadzieja
Gość
nadzieja

UFAJ!!!

nie musisz modlić się na klęcząco, to nie jest obowiązek; liczy sie intencja a nie to czy klęczysz na grochu czy cierniach,

bądź dobrej myśli 🙂 i UFAJ !

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Nowenna Pompejańska to piękna modlitwa do Matki Najświętszej. Dziękuję Bogu, ze natknęłam się na tę modlitwę, choć dosć długa i czasami wydaje się nie do wykonania, a jednak w miarę modlenia się siły przychodzą, znika znużenie, wszelkie przeszkody, bo prowadzi nas nasza Kochana Mateńka. Musimy Jej zaufać i zawierzyć. Tę Nowennę odmawiam po raz drugi… zostało mi jeszcze 2 tygodnie do końca i naprawdę wiele problemów zniknęło, poprawił sie stan zdrowia, chociaż główna intencja jeszcze nie została spełniona do końca, ale wierzę, ze Królowa Rózańca Św. zadziała, bo nikogo nie zostawia bez pomocy 🙂 Dziękuję Ci Kochana, Najlepsza Mateńko. Zachęcam… Czytaj więcej »