Sylwia: Nadzieja na wymarzoną pracę

Witam, mam 22 lata. Od kogo dowiedziałam się o nowennie nie pamiętam. Od zawsze byłam związana z Bogiem ( pielgrzymki, Eucharystia), szczególnie związana czuje się z Matką Boską Częstochowską oraz św. Ritą. Kilka razy w życiu pobłądziłam, ale na szczęście dzięki ich pomocy wyszłam na prostą.
Read More

Ania: Uzdrowienie mojej siostry z raka

Dla niektórych to cud współczesnej medycyny, całkowita zmiana diety chorej, wspomaganie witaminami, etc. Oczywiście to wszytko bardzo ważne, może pomóc, ale nie musi.
Read More

Weronika: Wierze, ze moja Mama jest teraz bardzo szczesliwa…

Juz od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem napisania swiadectwa dotyczacego Nowenny Pompejanskiej. Pierwsza nowenne odmawialam w intencji znalezienia pracy i modlitwa ta zostala wysluchana w piekny sposob. Pod koniec pierwszej nowenny odczulam silne pragnienie, by odmawiac ja dalej, tym razem jednak w intencji zdrowia mojej Mamy, ktora od kilku...
Read More

Anna: spokój i „małe” łaski

Nowenne Pompejanska jak gdyby "pojawila sie" po tym, kiedy postanowilam zmowic rozaniec codziennie przez caly pazdziernik kilka lat temu. Wtedy wlasnie natrafilam (przypadkowo?) na swiadectwa nowenny. Nie pamietam juz pierwszej intencji. Odmowilam lacznie piec Nowenn Pompejańskich i trudno powiedziec, aby zostaly wysluchane.Przeczytaj Anna: spokój i „małe” łaski
Read More

Paulina: Nie wyobrazam sobie życia bez Nowenny

Nowenne Pompejanska zaczelam 17 lutego, poniewaz czulam sie straszliwie wyczerpana czekaniem na pozwolenie na prace oraz zielona karte. Mieszkanie z tesciami i siedzenie calymi dniami w domu strasznie mnie przygnebialo i zniechecalo do jakiejkolwiek aktywnosci. Juz pierwsze dni wypelnily mnie ogromna nadzieja, ze wszystko bedzie dobrze, ze jestem pod obieka...
Read More

Moje zdrowie a Nowenna Pompejańska

Dziękując Bogu i Maryi Matce Bożej za to że dziś czuję się znacznie lepiej niż na początku roku, chciałbym zaświadczyć o cudownym działaniu Nowenny Pompejańskiej.
Czułem się tak źle że myślałem że to mój koniec.
Nie mogłem nic jeść, nie czułem głodu, za to czułem kłucia w klatce piersiowej, dolegliwości w krtani, w przełyku oraz straszne lęki. Modliłem się różaniec szukając modlitwy którą mogłem wyprosić u Pana Jezusa i Matki Bożej zdrowie.
Wtedy natknąłem się na Nowennę Pompejańską.Udało mi się w pełni odmówić ją dwa razy. Niby nic nie odczuwałem z dnia na dzień, ale po jakimś czasie zacząłem uzmysławiać sobie że niektóre dolegliwości mijają np. że od kilku dni łatwiej mi się oddycha, albo że nic mnie nie zakłuło w klatce piersiowej. Wielką poprawę odczułem kiedy skończyłem w drugiej Nowennie część błagalną.
Skończyłem całą drugą Nowennę i od tej pory modlę się codziennie jedną tajemnicę Różańca.
Dziś nawet guzki które zaobserwowałem na ciele są mniejsze. Czuję się znacznie lepiej, jestem po dwóch badaniach których wyniki są bardzo dobre i wiem że wyprosiła to mnie Matka Boża której bezgranicznie zaufałem modląc się i wierząc w to że jeśli Maryja zechce to uleczy mnie lepiej niż jakikolwiek lekarz. Jeśli będziemy bardzo prosić i wierzyć to Matka Boża na pewno się zlituje i uprosi nam łaski u swojego syna Jezusa, który przecież Matce Bożej niczego nie odmówi!
Módlcie się i wierzcie – ta modlitwa czyni cuda!
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka Boża na wieki wieków. Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Moje zdrowie a Nowenna Pompejańska"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Alleluja!

Obrazki z nowenną pompejańską?