Justyna: Maryja wysłuchuje!

Ku mojemu zaskoczeniu już po kilku dniach zauważalne były ogromne efekty, mąż z każdym dniem czuł się coraz lepiej. Różaniec ma wielką moc! Dziękuję Maryjo za wysłuchanie mojej prośby!
Przeczytaj całość

Małgorzata: Zawierzyć wszystko Maryi

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica. Odmówiłam kilka Nowenn Pompejańskich. Najczęściej w intencji bliskich mi osób, dzieci, męża. Jedną zmówiłam za siebie.
Przeczytaj całość

Barbara: Odkrycie modlitwy przed Najświętszym Sakramentem

Wcześniej uważałam taką modlitwę za bardzo trudną. W czasie nowenny chodziłam do kościoła na adoracje Najświętszego Sakramentu aby tam odmawiać różaniec. Wiedziałam że w kościele będę mogła lepiej się skupić.
Przeczytaj całość

Robert: Uwolnienie z podłego nałogu

Szczęść Boże. Na Nowennę pompejańską trafiłem można powiedzieć przypadkiem, choć wierzę że to sam Bóg mi ją podsunął, w marcu tego roku. Miałem może 5 prób odmawiania jej, które po zwykle 1 dniu odmawiania w danej intencji ,następnego dnia czułem, że to jednak nie to i przerywałem ją.Przeczytaj Robert: Uwolnienie...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Małżeństwo

Witam wszystkich, Chcialam podzielic sie laskami jake otrzymalam od Najswietszej Maryi Panny. Odmowilam juz 4 Nowenny i chce odmawiac piata ale cos mi mowi ze najpierw musze zlozyc Swiadectwa moich odmowionych juz Nowenn.
Przeczytaj całość

Magdalena: egzamin na studia

Odmawiałam Nowennę Pompejańską  z wielką nadzieją na to, że moja córka dostanie się na wymarzone studia, na które po zdaniu matury za pierwszym razem się nie udało.Wiadomość o tym, że się dostała w tym roku otrzymała kilka dni przed rozpoczęciem roku akademickiego. Dziękuję Niepokalanej, bo tylko dzięki Jej wstawiennictwu prośba nasza została wysłuchana.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Magdalena: egzamin na studia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magda
Gość

Jestem w identycznej sytuacji jak Pani córka, choć ja sama odmawiałam nowenne, by dostać się na wymarzone studia, na które za pierwszym razem mi się nie udało dostać. Jestem już po napisaniu matury, ale wiem, że bez wstawiennicta Maryi czy św. Rity, do której też długo się modlę, nie uda mi się też w tym roku. Rodzina mnie pociesza, że się uda, ale ogarniają mnie coraz większe wątpliwości i smutek, bo włożyłam w przygotowania tak wiele wysiłku. Dlatego postanowiłam odmówić drugą nowennę, tym razem w intencji dusz w czyśćcu cierpiących, gdyż mają one też potężne orędownictwo u Boga.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!