Rafał: ja nie muszę wierzyć w Boga , bo wiem że On  jest prawdziwy

Niedawno Bóg powołał moją Mamę do Siebie , wkrótce potem odszedł mój Teść , nastąpiła nieopisana pustka i ból w sercu moim , zaczęły pojawiać się refleksje i przemyślenia , w końcu nastąpił powrót do Stworzyciela , zacząłem się modlić , lecz nie tylko klepać mechanicznie słowa , zacząłem dialog z...
Przeczytaj całość

Małgosia: Dziękuję za otrzymane łaski

Dziękuje Matce Bożej za opiekę i otrzymane łaski, a na spełnienie prośby, którą złożyłam w nowennie czekam.
Przeczytaj całość

Lech: Jak w Kanie Galilejskiej

Modliliśmy się z żoną w pewnej sprawie. Matka Boska na wstępie „zaczęła nas spotykać” z osobami, które miały do nas zastrzeżenia w przeszłości. Nie wiedzieliśmy tego na pewno ale kojarząc te osoby i sytuacje z przeszłości wnioski nasuwały się same.Przeczytaj Lech: Jak w Kanie Galilejskiej
Przeczytaj całość

Mama: wyleczenie z różnych chorób

Moją przygodę z Nowenną rozpoczęłam przed 6 laty, dowiedziałam się o niej od siostry. Byłam wtedy w ciąży z drugim dzieckiem po drugim poronieniu. Miałam wiele obaw, trosk, to dzięki niej wymodliłam zdrowie dla dziecka, choć w ciąży USB pokazywało wadę nerki, wyodliłam szczęsliwy i łatwy poród.
Przeczytaj całość

Ewa: Jest praca!

17 grudnia, w ostatnim dniu Nowenny Pompejańskiej, w której prosiłam Boga o dobrą, godną pracę - otrzymałam ją!!!!
Przeczytaj całość

Magda: nowenna to spotkanie z Jezusem i Maryją

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

3 listopada skończyłam odmawiać swoją pierwszą NP. Jeszcze nie stało się to o co prosiłam ale widać jeszcze nie czas…dlatego dziś zacznę od nowa odmawiać kolejną. W trakcie odmawiania najtrudniejszą rzeczą był brak skupienia, myśli wariowały i galopowały po różnych tematach tak że nie raz dosłownie klepałam jak automat słowa modlitwy. Ale wytrwałam do końca i chyba o to chodziło.

Czuję radość z tego, że ten czas odmawiania NP to w sumie był taki czas zatrzymania, poświęcenia go Panu, takie spotkanie z Jezusem i Maryją. Rozważania, mimo, że codziennie te same, prawie za każdym razem zwracały moją uwagę na coś nowego, takie nowe spojrzenie i dostrzeżenie czegoś ważnego w moim życiu. Na pewno czuję się teraz bliżej Boga, czuję dużo większy spokój w sercu.

To wszystko jest bardzo trudne, to nie tak, że odmówiłam nowennę i jak za sprawą czarodziejskiej różdżki wszystkie problemy minęły, że wystarczy się powierzyć opiece Matki i już. Mam wrażenie, że zły ciągle jednak jeszcze próbuje… najgorsze chyba jest pojawiające się zwątpienie i uczucie braku sensu w tym o co proszę, pojawiają się myśli, żeby dać sobie spokój, że widać inaczej ma być… Ale jak mówi moja siostra, wszystko co powoduje, że czujemy się źle, tacy udręczeni to nie pochodzi od Boga i trzeba takie myśli odpędzać od siebie, zwracając się od razu z modlitwą do Jezusa i prosić Matkę o wsparcie.

Pan wie najlepiej co jest dla nas najlepsze i kiedy.
Wytrwajcie do końca w modlitwie!!!
Polecaj nowennę pompejańską swoim znajomym!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Magda: nowenna to spotkanie z Jezusem i Maryją"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Jestem w 5 dniu cz.dziękczynnej, wczoraj ukończyłam Kurs Alfa, a dziś przyszło załamanie wiary, dosłownie jedno zdanie w programie popularno-naukowym. Pomóżcie, dopiero niedawno odzyskałam łaskę wiary, nie chce jej stracić, nie wiem co się dzieje.

Anna MM
Gość
Anna MM

Normalne, jak u wszystkich.
Czytaj komentarze.
Pan Bóg Cię kocha.

Kasia
Gość

To jest okropne, czuje jak by mi serce ktoś chciał wyrwać i towarzyszyły temu dreszcze całego ciała, dreszcze minęły ale ból serca pozostał. Najgorsze jest to że chyba zgrzeszyłam pychą, bo myślałam sobie ze moja wiara jest tak mocna że nic nie jest w stanie mi zaszkodzić, a tu proszę, w jednej chwili taka lekcja pokory. Dziękuję Ci Dobry Boże, będę teraz bardziej uważna.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!