Paweł: Otrzymanie wielkich łask Bożych

Chciałbym się podzielić z Wami moim świadectwem. Kończę aktualnie moją 4 NP którą odmawiam w intencji pomyślnego zdania III roku studiów medycznych
Read More

Kochająca Nowennę: Jeszcze nigdy nie zostałam bez pomocy

Jest to kolejne już świadectwo, które publikuję na tej stronie, tym razem jednak nie podpisuję się imieniem. Odczułam potrzebę, by podpisać się jako "Kochająca Nowennę", gdyż tak jest w istocie. :) Pewnego roku, w wakacje poznałam mężczyznę, z którym od razu się polubiłam. Po kilku miesiącach spotykania się, zorientowałam się, że się zakochałam. Wiedziałam, że z wzajemnością, powierzałam więc nas Panu Bogu codziennej opiece, pościłam, modliłam się przez orędownictwo Świętych i dusz czyśccowych, odmawiałam Nowennę Pompejańską. Gdy w końcu zostaliśmy parą, nigdy nie ustałam w codziennej modlitwie.
Read More

Grażyna: wewnętrzny spokój

Szczesc Boze,to moje pierwsze swiadectwo.Nowenne zaczelam odmawiać od kwietnia,w intencji moich dzieci,i nadal odmawiam.Moje prośby jeszcze nie zostały wysłuchane.ale Ja uzyskałam spokoj,wieksze skupienie na modlitwie.
Read More

Anna: Tarcza obronna

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać po dłuższym namyśle, ponieważ bardzo obawiałam się że nie dam rady tak długo odmawiać 3 różance.Mnóstwo obowiązków, stres z jakim codziennie muszę się zmagać- nie jest łatwo.Nad intencją też długo myślałam , bo jest ich sporo , m.in. o ustanie przekleństw , polepszenie spraw finansowych itd....
Read More

Anna: Dziękuję najlepszemu Nauczycielowi za tę lekcję

Na początku roku zaczęłam odmawiać nowennę w intencji poprawienia stosunków pracy dla mojej córki, bardzo wierzyłam, że Matka Boża jej pomoże i nawet wydawało się, że coś zaczyna się poprawiać, większe porozumienie z pracodawcą, większy spokój. Byłam przekonana o "nieodpartej" mocy modlitwy.
Read More

Karolina: łaski w nowennie

Jestem w trakcie odmawiania czwartej nowenny pompejańskiej. Dwie pierwsze odmówiłam w bardzo ogólnych intencjach. Nie oczekiwałam czegoś konkretnego, lecz pomocy w pewnych sprawach. Myślę, że te dwie prośby wypełniają się i mogą jeszcze długo wypełniać. Na pewno otrzymałam wiele „ubocznych” łask, o których wszyscy piszą – pokój, wewnętrzną radość, a także niezałamywanie się i nie płakanie, co wcześniej robiłam cały czas. Moją trzecią nowennę odmówiłam tego lata o pomoc w znalezieniu towarzystwa, koleżanek, kolegów (męczy mnie samotność). Zaczęłam ją odmawiać bez większego zapału, więc bardzo się zdziwiłam, gdy już w drugi dzień nowenny przyjechała do mnie kuzynka, która mieszka niedaleko, a z którą całe życie nie utrzymywałam żadnego kontaktu. Spotykałyśmy się regularnie przez całe wakacje. Jest to najbardziej widoczny skutek odmówienia tej nowenny. Mam nadzieję, że Matka Boża pomoże mi jeszcze zmniejszyć moją samotność. Teraz odmawiam czwartą nowennę, tym razem pierwszy raz odmawiam wszystkie 4 części różańca. Przez pewien czas byłam bardzo rozkojarzona podczas modlitwy – nie mogłam skupić się nawet na myśleniu o intencji, nie mówiąc o rozważaniu tajemnic. Postanowiłam się wyspowiadać. Nigdy też nie miałam takich problemów z rachunkiem sumienia, żeby mniej więcej ogarnąć moje grzechy. Na szczęście po spowiedzi rozkojarzenie minęło. Bardzo chciałabym zostać wysłuchana i otrzymać łaskę o którą proszę. Dzisiaj jestem w 2 dniu części dziękczynnej. Nowenna potrafi uporządkować nasze życie duchowe, uczy patrzeć na nowo na Jezusa i Jego Matkę – uczy żyć.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o