Majka: jak zasnełam ujrzałam Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa

Matko Boża Pompejańska jak mam podziękować Ci za tak piękną łaske jaką bylo dane mi otrzymać w tak pieknym dniu Zmartwychwstania Twojego Syna Jezusa Chrystusa? Pragnę napisać, iż od zawsze miałam pragnienie pójść na Mszę Rezurekcyjna w Niedzielę Wielkanocną, ale nigdy nie było mi to dane z uwagi na stan...
Przeczytaj całość

Weronika: zdany egzamin dzięki Matce z Pompejów

Moje świadectwo będzie bardzo krótkie. O Nowennie "nie do odparcia" dowiedziałam się od mojej koleżanki, która dzięki Niej otrzymała wiele łask. Zachęcona tym a jednocześnie lekko przerażona zbliżającą się egzaminacyjną sesją poprawkową, postanowiłam zawierzyć się Matce Bożej w intencji zdania dwóch egzaminów i tym samym zaliczenia kolejnego roku studiów. U...
Przeczytaj całość

Jolanta: Cudowna Nowenna

Chcę się podzielić moim świadectwem,trochę to trwało zanim zdecydowałam się je napisać.A więc w zeszłym roku 2013 odmówiłam trzy nowenny,jedna z nich dotyczyła pracy dla mojego męża i firmy którą prowadzi. Maryja po ok.miesiącu od zakończenia odmawiania nowenny wysłuchała mojej prośby.To był cud,dzięki tej wysłuchanej prośbie poprawiła się nasza sytuacja finansowa o którą modliłam się we wcześniejszej nowennie,a sytuacja nasza była bardzo zła.Wiele łask spłynęło na moją rodzinę dzięki tej cudownej nowennie. Królowo Różańca dziękuję za wszelkie łaski.
Przeczytaj całość

Justyna: jeszcze nie wybaczylam mu zdrady

Właściwie tylko dzieki rozstaniu siegnelam po różaniec. I to juz chyba ogromna łaska.
Przeczytaj całość

Irena: uwolnienie i uzdrowienie z nałogu alkoholu

Dziś moja córka jest wyzwolona z nałogu, jest radosna, odpowiedzialna, niezwykle trudne podejmuje wyzwania w pracy, podwyższa kwalifikacje. Ma cel w życiu.
Przeczytaj całość

Karolina: łaski w nowennie

Jestem w trakcie odmawiania czwartej nowenny pompejańskiej. Dwie pierwsze odmówiłam w bardzo ogólnych intencjach. Nie oczekiwałam czegoś konkretnego, lecz pomocy w pewnych sprawach. Myślę, że te dwie prośby wypełniają się i mogą jeszcze długo wypełniać. Na pewno otrzymałam wiele „ubocznych” łask, o których wszyscy piszą – pokój, wewnętrzną radość, a także niezałamywanie się i nie płakanie, co wcześniej robiłam cały czas. Moją trzecią nowennę odmówiłam tego lata o pomoc w znalezieniu towarzystwa, koleżanek, kolegów (męczy mnie samotność). Zaczęłam ją odmawiać bez większego zapału, więc bardzo się zdziwiłam, gdy już w drugi dzień nowenny przyjechała do mnie kuzynka, która mieszka niedaleko, a z którą całe życie nie utrzymywałam żadnego kontaktu. Spotykałyśmy się regularnie przez całe wakacje. Jest to najbardziej widoczny skutek odmówienia tej nowenny. Mam nadzieję, że Matka Boża pomoże mi jeszcze zmniejszyć moją samotność. Teraz odmawiam czwartą nowennę, tym razem pierwszy raz odmawiam wszystkie 4 części różańca. Przez pewien czas byłam bardzo rozkojarzona podczas modlitwy – nie mogłam skupić się nawet na myśleniu o intencji, nie mówiąc o rozważaniu tajemnic. Postanowiłam się wyspowiadać. Nigdy też nie miałam takich problemów z rachunkiem sumienia, żeby mniej więcej ogarnąć moje grzechy. Na szczęście po spowiedzi rozkojarzenie minęło. Bardzo chciałabym zostać wysłuchana i otrzymać łaskę o którą proszę. Dzisiaj jestem w 2 dniu części dziękczynnej. Nowenna potrafi uporządkować nasze życie duchowe, uczy patrzeć na nowo na Jezusa i Jego Matkę – uczy żyć.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?