Agnieszka: Niezastąpione wsparcie i niesamowity rozwój duchowy

Witam wszystkich, chciałabym się podzielić z wami wszystkimi moimi przeżyciami w trakcie modlitwy i po. Obecnie jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny w intencji nawrócenia pewnej osoby. Podczas odmawiania pierwszej nowenny modliłam się o pomoc w relacji z chłopakiem, ponieważ bardzo cierpiałam, chciałam aby Bóg oddalił go ode mnie jeśli taka jego wola, bądź przeciwnie pomógł aby ta relacja się rozwijała. Znałam go rok czasu i zakochaliśmy się w sobie lecz była to trudna relacja ze względu na różnice w poglądach religijnych, od kiedy się nawróciłam i zechciałam żyć według przykazań, a było to krótko po naszym poznaniu, on zaczynał mnie nie rozumieć i rzadko spędzaliśmy czas, ja chciałam dużą uwagę skupić na rozmowach i poznawaniu siebie w ten sposób aby prawidłowo się wszystko rozwijało, on jednak potrzebował czegoś innego, można się domyślić.
Przeczytaj całość

jola: Odmawiam nowennę bardzo wcześnie rano o 5 przed pracą

Odmawiam nowennę bardzo wcześnie rano o 5 przed pracą dzięki temu cały dzień jestem szczęśliwa że kolejny dzień udało mi się wytrwać .
Przeczytaj całość

Bartek: Brak pracy i frustracja

Pierwszy raz zacząłem odmawiać NP kilka lat temu. Po mimo dobrego wykształcenia i kilku lat doświadczenia zawodowego, znalazłem się w sytuacji że nie mogłem znaleźć pracy poprzez dłuższy czas i zaczęło mnie to wpędzać w depresję.
Przeczytaj całość

Beata: Ja wierzę w cuda i wierzę, że syn kiedyś zda maturę

Sytuacja w szkole średniej syna była bardzo trudna wagarował i lekceważył obowiązki szkolne, było beznadziejnie nic nie wskazywało na to, że uda mu się ją ukończyć z wynikiem pozytywnym.
Przeczytaj całość

Patrycja: Wysłuchana intencja.

Nowennę Pompejańską odmówiłam jak do tej pory jeden raz. Potraktowałam tę modlitwę jako ostatnią deskę ratunku, która może uratować mojego męża od zgubnego nałogu alkoholizmu, a nasze małżeństwo i naszą rodzinę od rozpadu
Przeczytaj całość

Jolanta: łaski po zakończeniu nowenny pompejańskiej

Kilka lat „broniłam się” przed odmawianiem nowenny,ale sytuacja życiowa mojej dorosłej córki sprawiła,że uznałam , że jedyne co mogę juz zrobić jako matka -to podjąć trud odmawiania nowenny pompejańskiej.Błagałam Maryję o potrzebne łaski dla mojej córki.Dzisiaj mija 6 dni od zakończenia . Odwiedziła mnie córka i opowiedziała jak tłumaczyła swojemu 9-letniemu synkowi , który zaczął się bardzo bać śmierci ,że należy się modlić.. i zaufać..Pokazała dziecku ,że odkąd zaczęła chodzić do kościoła i modlić się – udało się znależć pracę,która ich poratowała finansowo i inne sprawy się ułożyły.Pokazała dziecku ,że modlitwa im pomogła.Dla mnie – matki ,która wiele lat się modliła o wiarę dla córki to wielka łaska.Jestem pewna, że to wielka łaska ,którą wyprosiłam odmawiajac nowennę pompejańską .Kilka dni po rozpoczęciu pierwszej nowenny rozpoczęłam odmawianie równolegle drugiej , w intencji mojego 18-letniego syna.Byłam zdeterminowana ponieważ zaczął się buntować i przestał sie uczyć,a każdy dzień zaległości oznaczał problemy,którym by nie podołał.Praktycznie wyglądało to tak ,że ja w jednym pokoju się modliłam, a mąż w drugim pokoju próbował nakłonić syna do nauki i mu pomóc.Dwa dni temu zakończyłam nowennę-mój syn nadrobił zaległości.Każdą wolną chwilę wykorzystuje na przeczytanie lektury,po wczorajszym wspólnym obejrzeniu filmu /chodzi o Potop.Cudem udało się go nakłonić do filmu.Jesteśmy z mężem przekonani,że to wszystko zawdzięczamy wstawiennictwu Matki Przenajświętszej dzięki odmawianiu nowenny pompejańskiejPolecam wszędzie tam gdzie mogę – odmawianie tej nowenny.Ja rozpoczęłam następną w intencji mojego chorego brata..

Maryjo-Królowo Różańca świętego – diękujemy z całego serca.”Ile mi sił starczy,będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów „-wdzięczna Twoja czcicielka.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Jolanta: łaski po zakończeniu nowenny pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

To piękne świadectwo. Uważam ze największy dar jaki możemy dać swoich dzieciom to nie są rzeczy materialne, ale przekazanie wiary i modlitwa za nie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!