Magdalena: POST I MODLITWA

Post i modlitwa. Tym razem postanowiłam modlić się NP o mężczyznę mojego życia. Wcześniej to robiłam jak mi się przypomniało.
Read More

Agata: Wciąż czuję opiekę Matki Boskiej nade mną i moimi bliskimi

Nadszedł czas abym i ja w końcu wypełniła obietnicę daną Matce Bożej, od ponad dwóch lat odmawiam nowennę pompejską a jeszcze nigdzie nie złożyłam swego świadectwa czas to naprawić...Na Nowennę natknęłam się "przypadkiem" w internecie o ile pamiętam to poszukiwałam jakiejś skutecznej modlitwy za moich rodziców.
Read More

Małgorzata: Maryja Jedyna Pośredniczka

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Pragnę złożyć świadectwo wyjątkowości Nowenny Pompejańskiej, gdyż trudno jest przejść obojętnie wobec ogromu łask, które otrzymujemy. Dzięki łasce Bożej odmówiłam kilkanaście Nowenn Pompejańskich, moja Mama jest w trakcie jedenastej. Piszę również w imieniu mojej Mamy. Jestem w pełni świadoma, że gdyby nie łaska Boża nie...
Read More

Anna: Łaska małżeństwa i macierzyństwa

Już trzykrotnie odmawiałam Nowennę Pompejańską i chciałabym podzielić się świadectwem tego jakie cuda uczynił Bóg poprzez tę modlitwę w moim życiu. Pierwszą Nowennę odmawiałam w intencji swojej i swojego narzeczonego. Bardzo chcieliśmy zawrzeć sakrament małżeństwa, ale na naszej drodze pojawiało się wiele przeszkód.
Read More

Alicja: Ukochana mama wróciła do zdrowia

Najświętsza Maryjo Królowo Różańca Świętego, pragnę podziękować za cud uzdrowienia mojej ukochanej mamy Zofii z Oćwieki, z ciężkiej choroby płuc oraz choroby żołądka. Słowa wdzięczności kieruję także do św. Rity, św. Faustyny, św. Charbela, św. Jana Pawła Wielkiego, św. Judy Tadeusza.
Read More

Jadwiga: moje świadectwo

Chcę sie podzielić moimi doswiadczeniami w związku z NP .Odmawiałam nowennę w pewnej intencji ale miałam inny problem i w trakcie modlitwy usłyszałam sugestię żeby zacząć odmawiać nowennę właśnie w tej drugiej trudnej sprawie , miałam zacząć rano . Tak też zrobiłam , podjęłam trud odmawiania dwóch nowenn równocześnie. Kiedy odmówiłam w nowej intencji pierwszą radosną część zostałam wysłuchana . Dziękowałam Matce Bożej od razu , ale wtedy zaczęły się podszepty aby nie odmawiać całej nowenny bo przecież zostało 54 dni , jednak się nie poddałam i odmówiłam całą , chociaż było  ciężko , i miałam wrażenie że wręcz kaleczę tę modlitwe ,zasypiałam z różańcem w ręku , budziłam się wnocy i odmawiałam , wytrwałam i dziękuje za łaskę Matce Boskiej

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?