Beata: To cudowne! Czuć w sercu miłość i dobro

Zbyt długo czekałam by złożyc swoje swiadectwo,ciągle cos mi w tym przeszkadzało ,albo brak zasiegu lub przez swoje czyste lenistwo.Nowenne odmawiam od listopada zeszłego roku,jest to juz chyba 5 czy 6 w moim zyciu.Wiem już teraz ,że bez Niej nie potrafie dobrze funkcjonowac w życiu.
Read More

Anna: Podziękowania za otrzymane łaski

Chciałam podziękować naszej Mateczce za łaski, jakie otrzymałam ja oraz osoba, za którą się modliłam. Było ciężko, ale wiedziałam, że to jedyna nadzieja.
Read More

Ania: Motywacja i siła

Od odmówienia przeze mnie pierwszej Nowenny minął ponad rok. Modlitwę poleciła mi kuzynka. Zdecydowalam się ją odmówić, ponieważ sama nie potrafilam poradzić sobie z problemem. Od jakiegoś czasu chcialam sie rozstać z chłopakiem, z którym byłam wiele lat. Dla mnie ten związek nie miał juz sensu, wszystko się wypaliło i nie byłam już z nim szczęśliwa.
Read More

WOJTEK: POWRÓT DO UKOCHANEJ

TO DZIAŁA! Ludzie, uświadomcie sobie pewne FAKTY, modlicie się do MATKI BOŻEJ, MATKI SAMEGO BOGA, która złożyła obietnicę! NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI, żeby z wiarą odmówiona nowenna pompejańska nie przyniosła łaski, o którą prosicie. Fakt objawienia też jest nie do podważenia, ta chora dziewczynka mówiła co stanie się w jej...
Read More

Barbara: Dziś Kubuś jest zdrowy

Otrzymałam telefoniczną wiadomość, że mój 16-miesięczny wnuk Kubuś, ma guza na wątrobie wielkości 7 cm. Diagnoza po tomografii i operacyjnej biopsji wykazała hepatoblastomę, rzadki u dzieci nowotwór. Najpierw była rozpacz i płacz. 07 lipca, pojawiła się myśl: „Nic bez Boga nie zrobisz, płaczem nie pomożesz”.Przeczytaj Barbara: Dziś Kubuś jest zdrowy
Read More

Internetowe rekolekcje adwentowe! 360 Sekund przy studni

Zapisz się, by nie przegapić żadnego z kolejnych odcinków, wejdź nawww.PROFETO.pl

Przy studni…

Od początku powstania portalu, podkreślamy jego misję głoszenia Słowa. Chcemy więc, by podczas tegorocznego adwentu, wybrzmiało to w wyjątkowy sposób w spotkaniu przy studni Jakuba. Jezus, Samarytanka i … każdy, kto zechce dołączyć!

Fascynująca przygoda…

Zapraszamy więc do przeżycia niesamowitych chwil, fascynującej przygody, w której Jezus z wielką mocą, będzie dotykał naszego serca.

Dla niesłyszących…

Wyjątkowość tych rekolekcji jest spotęgowana przez fakt, że będą one dostępne dla tych, którzy nie słyszą. Wszystkie dziesięć videoknferencji, będzie dostępnych w języku migowym. Prosimy więc o pomoc w promocji tego wydarzenia. Dzięki Wam, info o rekolekcjach może dotrzeć do tych, którzy nie słyszą, ale tak samo pragną żywego Słowa.

Woda Życia…

Zapamiętaj więc adres www.PROFETO.pl i przekaż go, gdzie możesz zapraszając na te wyjątkowe internetowe rekolekcje adwentowe. Każdy, kto odważy się, by przybyć na to spotkanie z Jezusem i Samarytanką, będzie mógł zaczerpnąć ze studni Słowa i ugasić pragnienie Boga, Żywą Wodą!

Pragniesz? Nie zwlekaj! Zaczerpnij ze Źródła!

360 Sekund przy studni – internetowe rekolekcje adwentowe 2012

Prowadzą: ks. Michał Olszewski SCJ oraz ks. Radek Warenda SCJ
Nie zmarnuj szansy, zapisz się na newsletter na www.PROFETO.pl i nie przegap żadnego ze spotkań!

Znajdź nas na Facebooku

Przekaż dalej…

Koniecznie przekaż info o rekolekcjach dalej! Wystarczy, że podzielisz się adresem: www.PROFETO.pl, a każdy kto odwiedzi portal, zostanie zaprowadzony na spotkanie przy studni!

START: 2 grudnia 2012 r.

Do zobaczenia już w pierwszą niedzielę adwentu! Z błogosławieństwem +, zespół profeto.pl

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o