Magdalena: Spokój i opanowanie w trudnych chwilach

Jestem podczas odmawiania drugiej NP. O NP dowiedziałam się od mojej dobrej znajomej z która spotkałam się przypadkiem (dla Boga nie ma przypadków). W tym czasie przechodziłam piekło w sercu. Mojej córce zdiagnozowano nowotwór złośliwy z licznymi przerzutami nawet do kości
Przeczytaj całość

Ela: Spełnienie niewypowiedzianego pragnienia

To moje drugie świadectwo, pierwsze napisałam 3mc temu ... To świadectwo jest o tym jak Maryja spełniła moje nieśmiałe marzenie o pragnieniu bycia w Pompejach, chciałam osobiście podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski i dary jakie otrzymałam właśnie odmawiając Nowenne Pompejańską ...kończąc swoją majową NP dostałam niespodziewaną propozycję wyjazdu do Pompeji ale na sposób ludzki nie było to dla mnie finasowo możliwe :-)
Przeczytaj całość

Aneta: Chwała Jej za to!

Chcę podzielić się moim świadectwem. Dostałam pracę! Odmówiłam dwie modlitwy pompejanskie w tej intencji. Czułam się bezsilna i bezradna. 4 lata szukałam pracy bezskutecznie. I dostałam pracę z pomocą Mateńki ukochanej. Teraz kończy mi się okres próbny, jestem po rozmowie z pracodawcą, zostałam wysoko oceniona i poinformowana, że umowa zostanie...
Przeczytaj całość

Kamila: Łaski po odmówieniu nowenny

Witam, ja nowennę pompejańską odmawiam trzeci raz. Bardzo dużo czasu zajęło mi zabranie się do odmówienia pierwszy raz
Przeczytaj całość

Internetowe rekolekcje adwentowe! 360 Sekund przy studni

Zapisz się, by nie przegapić żadnego z kolejnych odcinków, wejdź nawww.PROFETO.pl

Przy studni…

Od początku powstania portalu, podkreślamy jego misję głoszenia Słowa. Chcemy więc, by podczas tegorocznego adwentu, wybrzmiało to w wyjątkowy sposób w spotkaniu przy studni Jakuba. Jezus, Samarytanka i … każdy, kto zechce dołączyć!

Fascynująca przygoda…

Zapraszamy więc do przeżycia niesamowitych chwil, fascynującej przygody, w której Jezus z wielką mocą, będzie dotykał naszego serca.

Dla niesłyszących…

Wyjątkowość tych rekolekcji jest spotęgowana przez fakt, że będą one dostępne dla tych, którzy nie słyszą. Wszystkie dziesięć videoknferencji, będzie dostępnych w języku migowym. Prosimy więc o pomoc w promocji tego wydarzenia. Dzięki Wam, info o rekolekcjach może dotrzeć do tych, którzy nie słyszą, ale tak samo pragną żywego Słowa.

Woda Życia…

Zapamiętaj więc adres www.PROFETO.pl i przekaż go, gdzie możesz zapraszając na te wyjątkowe internetowe rekolekcje adwentowe. Każdy, kto odważy się, by przybyć na to spotkanie z Jezusem i Samarytanką, będzie mógł zaczerpnąć ze studni Słowa i ugasić pragnienie Boga, Żywą Wodą!

Pragniesz? Nie zwlekaj! Zaczerpnij ze Źródła!

360 Sekund przy studni – internetowe rekolekcje adwentowe 2012

Prowadzą: ks. Michał Olszewski SCJ oraz ks. Radek Warenda SCJ
Nie zmarnuj szansy, zapisz się na newsletter na www.PROFETO.pl i nie przegap żadnego ze spotkań!

Znajdź nas na Facebooku

Przekaż dalej…

Koniecznie przekaż info o rekolekcjach dalej! Wystarczy, że podzielisz się adresem: www.PROFETO.pl, a każdy kto odwiedzi portal, zostanie zaprowadzony na spotkanie przy studni!

START: 2 grudnia 2012 r.

Do zobaczenia już w pierwszą niedzielę adwentu! Z błogosławieństwem +, zespół profeto.pl

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!