Marcielo: dziękuje za wszystkie otrzymane łaski

dziękuje za wszystkie otrzymane łaski za zdrowie i za zycie . prosze pomagaj nam nieustanie.
Read More

Anna: Wiara i zaufanine

Pragnę złożyć moje pierwsze świadectwo z otrzymanych łask za przyczyną Najświętszej Maryi Panny i odmówionej mojej pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Małgosia: wierzę w cuda

Chciałabym podzielić się z innymi swoim świadectwem. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z artykułu w " Gościu Niedzielnym" wtedy od razu pomyślałam, że to coś dla mnie i kilka dni później zaczęłam się modlić w sprawie znalezienia pracy. Teraz jestem w trakcie części dziękczynnej, choć moja intencja jeszcze się nie...
Read More

Bronisław: Pomoc we właściwym leczeniu

W styczniu 2015 roku po ostrym ataku bólu trafiłem na badanie do szpitala. Stwierdzono, że powodem bólu jest kamień w nerce i przy okazji wykonywanego usg wykryto u mnie tętniaka aorty brzusznej. W lutym lekarz urolog skierował mnie na badanie tomografem. gdzie nie potwierdzono obecność kamienia w nerce lecz guza nerki i powiększenie się średnicy tętniaka o 5 mm.
Read More

Joanna Maria: Narodziny zdrowego dziecka

Szczęść Boże, trochę czau minęło od narodzin mojej pociechy, aa czas który mi wypełnia to małe życie jest tak zajmujący, że dopiero teraz znalazłam czas. Mój list kieruję do wszystkich matek, których ciąża jest zagrożona i pełna obaw. Koniec listopada 2015 rokiem to czas kiedy dowiedzialam się, że jestem w...
Read More

Anna: Świadectwo zdobycia pracy

Moja mama modliła się nowenną pompejańską w intencji pracy dla mnie. W dniu,w którym ją skończyła, znalazłam w internecie tekst nowenny o znalezienie pracy i dobre wykonywanie pracy za wstawiennictwem św. Josemarii, który jest rozważaniem na temat pracy chrześcijanina jako drogi do świętości i zawiera słowa o udziale Maryi w łaskach danych księdzu Escriva:”O Boże, który za przyczyną Najświętszej Maryi Panny udzieliłeś niezliczonych łask świętemu księdzu Josemarii”. Zaczęłam odmawiać nowenny i modlić się modlitwą z obrazkiem świętego o sprawy związane z pracą:o pracowitość,o siły i zdrowie do pracy, o sprawność umysłową i szybkie uczenie się w pracy, o uczciwość i nie poddawanie się złym wpływom, o traktowanie pracy jako misji. Dzień po skończeniu modlitwy w ostatniej intencji (po której miałam zacząć intencje od nowa- o znalezienie pracy itd.) dostałam pracę,wprawdzie dorywczą, ale ufam w dalszą opiekę i pomoc Matki Bożej Królowej Różańca Świętego. W 2 miesiące po skończeniu nowenny pompejańskiej przez moją mamę poszłam więc do pracy 🙂 Wcześniej byłam osobą bezrobotną rok i 7 miesięcy. Dziękuję Maryi,św.Józefowi (do którego również modliłam się o pracę) i św. Josemarii za wstawiennictwo u Boga 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Anna: Świadectwo zdobycia pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
K
Gość
Czy możesz podać link do tej modlitwy? Dodam, że też odmawiam NP ale w ogólnej intencji, o opiekę NMP, po kilku dniach wrócił do mnie mąż, jeszcze nie jest idealnie ale biorąc pod uwagę to co mu zrobiłam to w ogóle cud, że ze mną rozmawia. Wracając do pracy, prowadzę firmę, której nie lubię i od momentu gdy zaprzyjaźniłam się z NP nie idzie mi już całkiem, zero klientów zero obrotów masakra. Na początku myślałam ze to zły mi to uczynił, ale jak się tak głębiej zastanowić to wydaje mi się ze Maryja mi mówi: Zajmij się czym innym bo… Czytaj więcej »
Gosia
Gość
K, jeśli zupełnie nie idzie Ci w firmie to chyba warto rozejrzeć się za czymś innym. Napisz w google: Josemaria Escriva i znajdziesz nowennę do tego świętego. Czytałam dużo fajnych świadectw związanych z odprawianiem nowenny i otrzymaniem pracy. Niestety mi nie pomogło. Pracy nie otrzymałam. Mój mąż również ją odmawiał kiedy w firmie zwalniali i bał się, że podzieli los innych. Prosił o zachowanie pracy. Niestety, męża też zwolnili. Dla ciekawości mój brat odmawia codziennie tylko 1 dziesiątek Różańca i w trakcie swojej kariery zawodowej ani razu nie stracił pracy, choć jego koledzy z działów tak. Na dodatek zarabia 10… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?