Anna: Świadectwo zdobycia pracy

Moja mama modliła się nowenną pompejańską w intencji pracy dla mnie. W dniu,w którym ją skończyła, znalazłam w internecie tekst nowenny o znalezienie pracy i dobre wykonywanie pracy za wstawiennictwem św. Josemarii, który jest rozważaniem na temat pracy chrześcijanina jako drogi do świętości i zawiera słowa o udziale Maryi w łaskach danych księdzu Escriva:”O Boże, który za przyczyną Najświętszej Maryi Panny udzieliłeś niezliczonych łask świętemu księdzu Josemarii”. Zaczęłam odmawiać nowenny i modlić się modlitwą z obrazkiem świętego o sprawy związane z pracą:o pracowitość,o siły i zdrowie do pracy, o sprawność umysłową i szybkie uczenie się w pracy, o uczciwość i nie poddawanie się złym wpływom, o traktowanie pracy jako misji. Dzień po skończeniu modlitwy w ostatniej intencji (po której miałam zacząć intencje od nowa- o znalezienie pracy itd.) dostałam pracę,wprawdzie dorywczą, ale ufam w dalszą opiekę i pomoc Matki Bożej Królowej Różańca Świętego. W 2 miesiące po skończeniu nowenny pompejańskiej przez moją mamę poszłam więc do pracy 🙂 Wcześniej byłam osobą bezrobotną rok i 7 miesięcy. Dziękuję Maryi,św.Józefowi (do którego również modliłam się o pracę) i św. Josemarii za wstawiennictwo u Boga 🙂

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

3 myśli na temat „Anna: Świadectwo zdobycia pracy

  1. Czy możesz podać link do tej modlitwy? Dodam, że też odmawiam NP ale w ogólnej intencji, o opiekę NMP, po kilku dniach wrócił do mnie mąż, jeszcze nie jest idealnie ale biorąc pod uwagę to co mu zrobiłam to w ogóle cud, że ze mną rozmawia. Wracając do pracy, prowadzę firmę, której nie lubię i od momentu gdy zaprzyjaźniłam się z NP nie idzie mi już całkiem, zero klientów zero obrotów masakra. Na początku myślałam ze to zły mi to uczynił, ale jak się tak głębiej zastanowić to wydaje mi się ze Maryja mi mówi: Zajmij się czym innym bo to nie jest twoja misja. W dodatku w zeszłym tygodniu dostałam pozew o naruszenie praw autorskich, co jest koszmarną pomyłką-dotyczy byłego właściciela firmy. Jak myślicie? Jak to wszystko zinterpretować?

    • K, jeśli zupełnie nie idzie Ci w firmie to chyba warto rozejrzeć się za czymś innym. Napisz w google: Josemaria Escriva i znajdziesz nowennę do tego świętego. Czytałam dużo fajnych świadectw związanych z odprawianiem nowenny i otrzymaniem pracy. Niestety mi nie pomogło. Pracy nie otrzymałam. Mój mąż również ją odmawiał kiedy w firmie zwalniali i bał się, że podzieli los innych. Prosił o zachowanie pracy. Niestety, męża też zwolnili. Dla ciekawości mój brat odmawia codziennie tylko 1 dziesiątek Różańca i w trakcie swojej kariery zawodowej ani razu nie stracił pracy, choć jego koledzy z działów tak. Na dodatek zarabia 10 tyś. zł netto. Ja od dawna odmawiałam co najmniej 1 część Różańca dziennie, teraz Nowennę Pompejańską i razem z mężem jesteśmy bez pracy. Może Pan Bóg od niektórych oczekuje czegoś więcej…??? Dlatego jeśli nowenna do Josemarii Ci nie pomoże to się nie zniechęcaj. Pozdrawiam!

A Ty co o tym myślisz? Napisz!