maturzystka: Zaufaj, a będzie lepiej niż się spodziewasz

Witam,obiecałam Maryi,że złożę świadectwo po odmówieniu dwóch NP w intencji zdania matury tak,aby dostać się na medycynę.Od pierwszej klasy liceum przykładałam się do nauki,zwłaszcza biologii i chemii,chodziłam sumiennie przez 3 lata na korepetycje i wiecie co ?
Read More

Ewa: Otrzymałam więcej niż prosiłam !

Proszę wszystkich którzy boją się trudu tej modlitwy,zaufajcie MB Pompejańskiej ona na pewno wysłuchuje i nas nie opuści.
Read More

Hanna: Ukochana Skarbnica Łask.

Chcę złożyć swoje kolejne świadectwo, zmawiam 8 Nowennę Pompejańską i bardzo dużo mam do zawdzięczenia Matce Boskiej za taki ogrom łask otrzymanych od Niej. Gdy dowiedziałam się co to jest Nowenna Pompejańska i że trzeba zmówić dziennie 3 Różance, moja odpowiedż była ,,ja?,nigdy nie dam rady,,Dzisiaj zmawiam 4 części różańca i mam dużo czasu na wszystko,z całego serca wierzę,że jak się cos chce to mozna wszystko z pomocą Maryji.
Read More

Małgorzata: dziekuję Ci Matko Kochana!

Matce Najświętszej dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymałam. Cuda się dzieją, kiedy z wiara prosimy Matkę o pomoc. Prosiłam Matkę o pracę dla męża - dostał ją. Prosiłam o wyjście z trudnego układu praca - spółka udało się. Przeczytaj Małgorzata: dziekuję Ci Matko Kochana!
Read More

Agnieszka: Nowenna o zajście w ciążę

Wciaz czekam na ta upragniona ciaze ale do tej pory doswiadczylam sporo lask od Najswietszej Maryji Panny dla mnie i mojego meza.
Read More

Ania: codzienny różaniec mimo problemów

Od jakiegoś czasu moje małżeństwo przeżywa poważny kryzys: ciądłe pretensje,milczenie,oddalanie się od siebie chociaż mieszkamy razem to żyjemy osobno.Do tego wszystkiego doszły bardzo poważne problemy materialne które doprowadzają mnie do rozpaczy. Któregoś dnia odwiedziłam moją koleżankę która pracuje w księgarni katolickiej i przy okazji zakupu książki dała mi ulotkę z NP.

Czytając opis NP byłam przerażona: codziennie różaniec przez 54 dni?

Tym bardziej że nigdy nie lubiłam odmawiać tej modlitwy i szczerze przyznam nudziła mnie.Nagle któregoś dnia po prostu zaczęłam odmawiać. Obecnie odmawiam część dziękczynną,wprawdzie moja intencja jeszcze nie została wysłuchana ale wierzę… natomiast zauważyłam że moje podejście do różańca się zmieniło, chyba go polubiłam. Dodam,że podczas odmawiania NP ciągle coś się dzieje np: zniechęcenie, chęć doprowadzenia do separacji z mężem, pretensje do Boga, i ostatnio stłuczka samochodowa, poprzez którą teraz pewnie leżałabym w szpitalu, albo jeszcze gorzej ale wewnętrznie poczułam żeby chwilę poczekać i nie wychodzić z samochodu.I jak tu nie wierzyć w opiekę Bożą? Jak zakończę nowennę to napiszę coś więcej…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ania: codzienny różaniec mimo problemów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Niezapominajka
Gość
Niezapominajka

u mnie też podczas odmawiania tej modlitwy działo się wiele w moim życiu, podobnie jak u Ciebie. Teraz odmawiam 2 NP i to dwie naraz, jest mi o tyle trudniej, że wciąż pamiętam jak zły się mnie czepiał podczas odmawiania pierwszej. Boję się teraz każdego dnia, że nowe ciosy będę dostawała. Zły nie odpuszcza, a ja się boję każdego następnego dnia, bo on mi robi cały czas pod górkę.

Ania
Gość

Niezapominajko…
Każdy dzień jest walką,zły tylko czeka kogo pożreć ale cóż on może kiedy będziemy trwać przy Bogu. Bóg daje nam wiele możliwości,naszych małych codziennych cudów aby coraz bardziej zbliżać się do niego, tylko to my jesteśmy ślepi i tego nie dostrzegamy. Nie bój się, trwaj w modlitwie i idź na przód, ciosy i tak będą ale dasz radę.

Obrazki z nowenną pompejańską?