Joanna: modlitwa za córkę

I chociaż nadal nie jest lekko , bo chwilami bardzo źle , to wiem , że bez opieki Matki Bożej nie dałabym rady. Milosci Bożej doświadczam często . Raz odmawiając różaniec w kaplicy poczułam zapach różany. Wiem , że to Matka Boża dala mi odczuć swoją obecność. Jej zawierzyłm swoje dziecko , które dostałam w darze. Wkrótce zacznę kolejną nowennę za syna.
Przeczytaj

Monika: Poczatki były bardzo trudne

W tej chwili czuję jakim jestem pyłem na przeciw łasce Bożej i dobroci Maryi Przenajświętszej i ta świadomość dodaje mi siły do jeszcze głębszej wiary, gorliwszej modlitwy i próby zrozumienia - bo zrozumienie nie dla mnie - oddaję się całkowicie w ręce Boga.
Przeczytaj

Edyta: Maryja nie pozwoliła zniszczyć naszego domu!

Jestem winna naszej Mateczce świadectwo. 20 stycznia ukończyłam swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską. Modliłam się o dar macierzyństwa. Na otrzymanie tego daru muszę jeszcze jednak poczekać.Przeczytaj Edyta: Maryja nie pozwoliła zniszczyć naszego domu!
Przeczytaj

Iwona: Znalezienie mieszkania oraz pomyślne zakończenie studiów

Odmówiłam już trzy Nowenny Pompejańskie, jestem w trakcie odmawiana czwartej. Dwie z moich próśb zostały wysłuchane. Pierwszą intencją było znalezienie w miarę taniego mieszkania. Udało się znaleźć mieszkanie w super lokalizacji, w cenie bardzo atrakcyjnej i do tego schludne i ładnie urządzone.Przeczytaj Iwona: Znalezienie mieszkania oraz pomyślne zakończenie studiów
Przeczytaj

Iwona: Pomoc otrzymuję każdego dnia i na każdym kroku

Witam, odmówiłam już wiele nowenn w różnych intencjach i nigdy się nie zawiodłam. Matka Najświętsza nigdy mnie nie opuściła w potrzebie, problemy zawsze się rozwiązywały, nie zawsze tak jak ja to wymyśliłam, ale teraz widzę, że najlepiej jak mogły. Człowiek chce być czasem najmądrzejszy i uważa że zna najlepsze rozwiązania, ale to nieprawda. Matka Boża ze swoim miłosiernym synem wiedzą najlepiej.
Przeczytaj

Trzy Najświętsze Hostie

Drugie wydanie książki Mieczysława Noskowicza, dodatkowo poddane redakcji językowej oraz uzupełnione o wprowadzenie i kolorowe fotografie z kościołów.


Gdyby zapytać statystycznego Polaka o cuda eucharystyczne, dowiemy się o głośnej ostatnio Sokółce, często odwiedzanym Lanciano, rzadziej o Orvieto i Sienie. Czasem mieszkaniec Poznania wspomni o cudownych trzech Hostiach, nieraz dodając, że to stara poznańska legenda. Czy rzeczywiście legenda?

autor Mieczysław Noskowicz

DRUGIE WYDANIE z kolorowymi zdjęciami!
132 strone ilustrowane, 8 stron z kolorowymi zdjęciami

Trzy Najświętsze Hostie

16,00 zł

Konsystorz Arcybiskupi Poznański w piśmie wystosowanym w dniu 6 czerwca 1916 r. do autora stwierdził, że książka „Najświętsze trzy Hostie” nie zawiera w sobie nic przeciwnego wierze świętej i dobrym obyczajom. Za pozwoleniem Władzy Duchownej Poznań, 4 maja 1926, L.dz. 3963/26

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o