Anna: Swoje problemy zawierzcie Maryi

Na początku modlitwa szła mi szybko i przyjemnie, lecz pod koniec czułam się coraz bardziej zmęczona i zniechęcona. Pomimo tego nie poddawałam się i modliłam się dalej
Read More

Kasia: Moc i podziękowanie za udaną operację i otrzymane łaski

Szczęść Boże !!! Mam na imię Kasia , mieszkam w Poznaniu i dziś pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem . Od dziecka zmagam się z nieuleczalnym, rzadkim i genetycznie odziedziczonym schorzeniem VHL . Powstające niezłośliwe(na razie)- zmiany (guzy,torbiele,naczyniaki), pojawiają się w całym organizmie , niszcząc wiele zdrowych organów(oczy ,...
Read More

Monika: Podziekowanie za łaski

Moją pierwszą NP zaczęłam odmawiać w kwietniu ubiegłego roku. Modliłam się za córkę żeby znalazła prawdziwą miłość w swoim życiu.Była wtedy z chłopakiem ale widziałam że bardzo przez niego cierpi. W ostatnim dniu cz. dziękczynnej zerwali z sobą.
Read More

Aleksandra: Nowenna każdego dnia

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji poprawy zdrowia mojej Mamy. Wyniki badań, które właśnie odebrała okazały się znacznie lepsze. Teraz ze spokojem w sercu czekam na szczęśliwy przebieg jej operacji. Wierzę, że wszystko pójdzie dobrze.
Read More

Aleksandra: synowa spodziewa się dziecka

Dziękuję Matce Boskiej Pompejańskiej za najpiękniejszy dar-za wnuczka. Były problemy zdrowotne i utrata poczętego dziecka.
Read More

Różaniec pompejański – ciemnosrebrny/grafitowy

Różaniec z Sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach, przywieziony wprost z Bazyliki (nie ze straganu itp.!) i w niej poświęcony.

Różańce pompejańskieJest to różaniec o barwie grafitowej z koralikami na metalowym łańcuszku. Medalion jest kolorowy, przedstawia Królową Różańca taką, jak na obrazie w Pompejach, na rewersie jest bł. Bartolo Longo, założyciel Sanktuarium pompejańskiego i pierwszy apostoł nowenny pompejańskiej. Różaniec jest opakowany w plastikowe pudełko.

Zobacz więcej zdjęć!

Uwaga: należność za różaniec jest darowizną przekazywaną na Sanktuarium Pompejańskie za pośrednictwem fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”.

Do każdego różańca dodajemy książeczkę „Nowenna pompejańska i świadectwa”.

Koszt dostawy samego różańca przesyłką priorytetową: 4,80 zł (gabaryt B wg klasyfikacji Poczty Polskiej). Różaniec wysyłamy zapakowany w kopertę bąbelkową.

 

Różańce pompejańskie

 

Różaniec Pompejański

Różaniec Pompejański

Różaniec Pompejański

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Różaniec pompejański – ciemnosrebrny/grafitowy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Bardzo piękny różaniec. Dostałam w ty tygodniu!

Danuta
Gość
Danuta

Pani Ewo jak pani zamówiła ten różaniec ciemnosrebrny grafitowy klikam w ten różaniec i nigdzie nie ma zamów go.

eva
Gość

Piękny !, Czy pozostałe są kupione na straganie i nie poświęcone ? 🙂

Danuta
Gość
Danuta

Nie wiem jak zamówić taki poświęcony różaniec.

Danuta
Gość
Danuta

Przepraszam dalej nie mogę zamówić różańca pompejańskiego ciemnosrebnego/grafitowego. Na stronie rosemaria.pl nie ma w ogóle tego różańca.

Eva
Gość

Mnie też się podoba, ale to oferta z przed 4-ech lat.

Obrazki z nowenną pompejańską?