Waldemar: powrot do zdrowia

Diagnoza-nowotwor jelita grubego mojej zony.Natychmiast zaczynam odmawiac nowenne. Po usunieciu guzow(trzy) badanie histopatologiczne potwierdza diagnoze.Koncze czesc blagalna i w tym dniu konsylium orzeka ze nie ma zadnych rozsiewow i chemioterapia jest zbedna.Przeczytaj Waldemar: powrot do zdrowia
Read More

Adrian: Satysfakcjonująca praca

Szczęść Boże Na początku tego roku zostałem bez pracy. Od razu rozpocząłem intensywne poszukiwania. Myślałem ze po kilku rozmowach uda się szybko znaleźć dobrą pracę. Jednak po trzech tygodniach czekania na telefon i doszkalania się nic z tego nie wychodziło. Przeczytaj Adrian: Satysfakcjonująca praca
Read More

Marcin: Upragnione rodzicielstwo dzięki Maryi

W trakcie ciąży odmówiliśmy kolejne dwie Nowenny Pompejańskie. I tak 6 lat po ślubie i długich staraniach na świat przyszła nasza ukochana zdrowa córeczka
Read More

Sławek: Mateńka wie co jest dla nas najlepsze

Przepraszam Maryję że jeszcze nie zostawiłem świadectwa jestem w trakcie odmawiania 4 NPdwie zakończyłem dzis kończę część błagalną .Dzięki NP i modlitwe Matka Boska daje mi i moim dziecią wiele łask których nawet sie nie spodziewałem intencje jeszcze czekają na wysłuchanie lub są powoli dawane łaski które są nam w tym momeńcie potrzebne córcia obroniła prace licencjacką syn wreszcie zaczoł powtórnie chodzić do klasy maturalnej ,a małej córci nie nawraca przewlekła choroba .
Read More

Ola: dziękować, czy się obrażać?

Dziękować, oczywiście, że dziękować!!! Ale od początku. Moją pierwszą nowennę pompejańską, zaczęłam odmawiać 30.01.2014. I nie będę pisać, że trafiłam na nią przypadkiem, bo po prostu nie wierzę w przypadki. Szukałam w internecie modlitw w sprawach beznadziejnych no i znalazłam tę nowennę.Przeczytaj Ola: dziękować, czy się obrażać?
Read More

Różaniec pompejański – ciemnosrebrny/grafitowy

Różaniec z Sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach, przywieziony wprost z Bazyliki (nie ze straganu itp.!) i w niej poświęcony.

Różańce pompejańskieJest to różaniec o barwie grafitowej z koralikami na metalowym łańcuszku. Medalion jest kolorowy, przedstawia Królową Różańca taką, jak na obrazie w Pompejach, na rewersie jest bł. Bartolo Longo, założyciel Sanktuarium pompejańskiego i pierwszy apostoł nowenny pompejańskiej. Różaniec jest opakowany w plastikowe pudełko.

Zobacz więcej zdjęć!

Uwaga: należność za różaniec jest darowizną przekazywaną na Sanktuarium Pompejańskie za pośrednictwem fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”.

Do każdego różańca dodajemy książeczkę „Nowenna pompejańska i świadectwa”.

Koszt dostawy samego różańca przesyłką priorytetową: 4,80 zł (gabaryt B wg klasyfikacji Poczty Polskiej). Różaniec wysyłamy zapakowany w kopertę bąbelkową.

 

Różańce pompejańskie

 

Różaniec Pompejański

Różaniec Pompejański

Różaniec Pompejański

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Różaniec pompejański – ciemnosrebrny/grafitowy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Bardzo piękny różaniec. Dostałam w ty tygodniu!

Danuta
Gość
Danuta

Pani Ewo jak pani zamówiła ten różaniec ciemnosrebrny grafitowy klikam w ten różaniec i nigdzie nie ma zamów go.

eva
Gość

Piękny !, Czy pozostałe są kupione na straganie i nie poświęcone ? 🙂

Danuta
Gość
Danuta

Nie wiem jak zamówić taki poświęcony różaniec.

Danuta
Gość
Danuta

Przepraszam dalej nie mogę zamówić różańca pompejańskiego ciemnosrebnego/grafitowego. Na stronie rosemaria.pl nie ma w ogóle tego różańca.

Eva
Gość

Mnie też się podoba, ale to oferta z przed 4-ech lat.

Obrazki z nowenną pompejańską?