Mariola: Uzdrowienie choroby serca, nadciśnienia

Matko Boska ,dziękuje Tobie z całego serca za wszystkie dary jakie otrzymałam ,podczas modlitwy różańcowej.
Read More

Barbara: Duchowa rehabilitacja i moje uzdrowienie

Odmówiłam już wiele nowenn ,zawsze w różnych intencjach modląc się szczególnie za inne osoby bliskie mojemu sercu.Staram się rozpowszechniać ją i składać świadectwa.Zostałam już drugi raz uzdrowiona -pierwszy to z problemem biodra ,a teraz z alergii.
Read More

Zdana sesja egzaminacyjna

Nie wiem co by ze mną było gdyby nie pomoc Matki Boskiej bez niej na pewno by się to nie udało. Sesja była ciężka, czasem brakowało mi sił zasypiałam z notatkami, myślałam że już nie dam rady. Ale kolejne nowenny do Naszej Mateńki sprawiły, że jakoś się udało i cieszę...
Read More

Joanna: Dziękuję Dziękuję ci Przenajświętsza Panienko

eśli macie wątpliwości, czy podjąć wysiłek odmawiania Nowenny Pompejańskiej, polecam oddanie wszystkich swoich niepokojów i problemów kochającej Matce Bożej, która obdarzy Was Wielkimi Łaskami, w tym Łaską wytrwałości w Modlitwie Rożańcowej.
Read More

Justyna: Cud !

chciałabym z całego serca podziękować !!!!! I prosić o więcej ! Nowenna bedzie mi towarzyszyć przed całe moje życie !!
Read More

Ojciec ubogich. Święty Marcin de Porrès

Biografia niezwykłego świętego – Marcina de Porrès – domikańskiego zakonnika, którego można nazwać ojcem Pio XVII wieku.
Nieślubne dziecko szlachcica i niewolnicy, pragnie służyć Bogu i ludziom. W zakonie dominikańskim wznosi się na wyżyny mistyczne, służąc przy tym najuboższym i… zwierzętom.

Nareszcie po polsku – książka jest tłumaczeniem znakomitej książki, którą napisał Theo Stearns OPs. Autorem wstępu jest znany w Polsce o. James Sullivan OP.

[m2i_product_block sku=”978-83-63110-16-1″]

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ojciec ubogich. Święty Marcin de Porrès"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JOANNA
Gość
JOANNA
Mam tą książkę, niektóre fragmenty czytam czasem moim dzieciom. To się nazywa powołanie, czy tylko dla świętych? Każdy z nas mógłby spróbować tak jak on dostrzegać Boga w drugim człowieku – nie zawsze doskonałym, pięknym, pachnącym, bogatym, ale wręcz przeciwnie – w niedomytym, w łachmanach, z popsutymi zębami, w chorych, uwikłanych w nałogi. Może trzeba czasem ludziom w delikatny sposób pomóc dostrzec ich niedoskonałości, dać coś od siebie, żeby mógł się dokonać pierwszy krok w przemianie na lepsze upadłego człowieka ???? Boże, pomóż nam dostrzec, co możemy uczynić, żeby pomóc bratu i siostrze, choćby byli zupełnie obcy, czy wystarczy wręczyć… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!