Jak się podoba Wam nowa szata graficzna? :)

Zrobiłem dwie kolumny, żeby więcej mieściło się „pod ręką”

Prosże o informację, jesli coś się gdzieś źle wyświetla.

Wojtek: Wysłuchana Nowenna

Na kolejne świadectwa myślę, że przyjdzie jeszcze czas, ale najważniejszą rzeczą, którą mi dała ta Nowenna to spokój ducha. Czuję się dużo lepiej, spokojniej, bezpieczniej.
Przeczytaj

Sylwia: Modlitwa o upragnioną pracę

Obawiam sie ze Matka Boza mnie nie wyslucha, oczywiscie ze nie watpie w moc modlitwy tylko boje sie ze zostane sposrod tych co nie zostana wysluchani..
Przeczytaj

Agnieszka: nie jesteście sami, Ona nad Wami czuwa

Właśnie skończyłam moją pierwszą nowennę. Modliłam się w intencji odnalezienia swojego celu w życiu, gdyż podjęte przeze mnie studia nie szły mi najlepiej i wielokrotnie myślałam o zrezygnowaniu z nich. W tym czasie również oddaliłam się od Boga i popadłam w lekką depresję. Przez facebooka znalazłam pierwsze świadectwa Nowenny Pompejańskiej,...
Przeczytaj

Karolina: Maryja działa cuda!

Witam, moją przygodę z nowenną pompejańską rozpoczęłam na początku 2016 roku. Odmówiłam już 6 nowenn. Wszystkie moje prośby zostały wysłuchane. Na ostatnią wciąż czekam.
Przeczytaj

Justyna: Świadectwo

Teraz kończę część dziękczynną.
Przeczytaj

16
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Henryk WasikMarek (adm.)Elżbieta PolenderJOANNABrat Tereski Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Sebastian
Gość
Sebastian

jak dla mnie jest ok- bardziej przejrzysta.
Gratuluję pomysłu i zarazem dziękuję za możliwość odwiedzania tej strony. Każdego dnia choć raz zaglądam na tą stronę.
Pozdrawiam serdecznie.

Szczęść Boże!

Gosia
Gość
Gosia

Moim zdaniem teraz jest mniej przejrzysta – można dostać oczopląsu!

Nikita
Gość
Nikita

Moim zdaniem teraz jest mniej przejrzysta – można dostać oczopląsu!

GG
Gość

Jak widać zdania są podzielone. Myślę, że powoli przyzwyczaimy się do tej nowej szaty strony.

Madgalena
Gość
Madgalena

Mnie bardziej podobala sie poprzednia wersja, nie byla tak „nabajerowana”, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Natomiast jesli chodzi o kolumne najnowszych komentarzy z prawej strony to brakuje mi odznaczania sie innym kolorem tych, ktore juz zostaly przeze mnie przeczytane.

Marta
Gość
Marta

A ja myśle, że jest dobrze – kwestia przyzwyczajenia. Podoba mi się 🙂

Brat Tereski
Użytkownik
Brat Tereski

Nowa strona wygląda o wiele lepiej niż stara, ale… może trochę za dużo tego różowego… Nie mam nic przeciwko różowemu (jest to kolor radości 🙂 ), jednak trochę za bardzo gryzie w oczy. Proponuję kolorystykę bardziej stonowaną.

Bardzo dziękuję za pracę i trud włożony w tworzenie tej strony. Ave Maria!

JOANNA
Gość
JOANNA

To, co jest przesytem dla innych, różowy kolor, dla mnie akurat jest frajdą, nawet kuchnię mam na różowo. Dziękuję. Gdyby dało się komantarze nawinąć na wałek, szczególnie dla osób które miały dłuższą przerwę w wejściu na stronę, no i jeszcze odznaczanie innym kolorem, tych już raz przeczytanych, a nie przeszkadzałaby też myślę data przy nich, to byłoby cudownie się tu odnajdywać łatwo i przyjemnie, najlepiej codziennie.

JOANNA
Gość
JOANNA

Z tym wałkiem do przewijania komentarzy, to miałam na myśli, że można by było mieć wszystkie w zasięgu ręki do przejrzenia, począwszy od najświeższych do najstarszych, szczególnie, gdy odznaczałyby się już inaczej te, raz przez danego użytkownika przeczytane. Wtedy mielibyśmy udział niejako od początku istnienia tej strony. Dla mnie byłoby super, bo jestem tu od 2 półrocza 2012 r., a o Nowennie dowiedziałam się od koleżanki, która wróciła w sierpniu z pielgrzymki do Częstochowy, a po jakimś czasie uświadomiłam sobie, że w zasadzie przypomniałam sobie tylko o tej modlitwie, bo przecież gdy byłam w ciąży odmawiałam już Nowennę Pompejańską przynajmniej… Czytaj więcej »

JOANNA
Gość
JOANNA

Czy istniałaby możliwość wejścia ponownego w jakiś wcześniejszy własny wpis, po ustaleniu zgodności adresu mailowego, żeby poprawić niektóre błędy stylistyczne, ortograficzne, czy wszelkie inne niedociągnięcia słowne bardzo rażące lub choćby trochę, ale zawsze utrudniające odbiór czytelnikowi i wstydliwe dla autora?, a odciążające administratora – to apropo wcześniejszych propozycji-wymagań.

Elżbieta Polender
Użytkownik
Elżbieta Polender

Cześć, aj wolałam tamtą szatę graficzną, jak dla mnie była bardziej przejrzysta, choć ta jest też ładna.

Henryk Wasik
Gość

Zdecydowanie lepsza!