Jak się podoba Wam nowa szata graficzna? :)

Zrobiłem dwie kolumny, żeby więcej mieściło się „pod ręką”

Prosże o informację, jesli coś się gdzieś źle wyświetla.

16 myśli na temat „Jak się podoba Wam nowa szata graficzna? :)

 1. jak dla mnie jest ok- bardziej przejrzysta.
  Gratuluję pomysłu i zarazem dziękuję za możliwość odwiedzania tej strony. Każdego dnia choć raz zaglądam na tą stronę.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Szczęść Boże!

 2. Mnie bardziej podobala sie poprzednia wersja, nie byla tak „nabajerowana”, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Natomiast jesli chodzi o kolumne najnowszych komentarzy z prawej strony to brakuje mi odznaczania sie innym kolorem tych, ktore juz zostaly przeze mnie przeczytane.

 3. Nowa strona wygląda o wiele lepiej niż stara, ale… może trochę za dużo tego różowego… Nie mam nic przeciwko różowemu (jest to kolor radości 🙂 ), jednak trochę za bardzo gryzie w oczy. Proponuję kolorystykę bardziej stonowaną.

  Bardzo dziękuję za pracę i trud włożony w tworzenie tej strony. Ave Maria!

 4. To, co jest przesytem dla innych, różowy kolor, dla mnie akurat jest frajdą, nawet kuchnię mam na różowo. Dziękuję. Gdyby dało się komantarze nawinąć na wałek, szczególnie dla osób które miały dłuższą przerwę w wejściu na stronę, no i jeszcze odznaczanie innym kolorem, tych już raz przeczytanych, a nie przeszkadzałaby też myślę data przy nich, to byłoby cudownie się tu odnajdywać łatwo i przyjemnie, najlepiej codziennie.

 5. Z tym wałkiem do przewijania komentarzy, to miałam na myśli, że można by było mieć wszystkie w zasięgu ręki do przejrzenia, począwszy od najświeższych do najstarszych, szczególnie, gdy odznaczałyby się już inaczej te, raz przez danego użytkownika przeczytane. Wtedy mielibyśmy udział niejako od początku istnienia tej strony. Dla mnie byłoby super, bo jestem tu od 2 półrocza 2012 r., a o Nowennie dowiedziałam się od koleżanki, która wróciła w sierpniu z pielgrzymki do Częstochowy, a po jakimś czasie uświadomiłam sobie, że w zasadzie przypomniałam sobie tylko o tej modlitwie, bo przecież gdy byłam w ciąży odmawiałam już Nowennę Pompejańską przynajmniej 2 razy, za obecnych moich dwóch hultajów ( synków znaczy się – obaj już po I Komunii Św.), nad którymi roztaczam opiekę z siłami nadprzyrodzonymi, tzn. z pomocą Bożą i Najświętszej Panienki, gdy byli jeszcze w łonie matki, dlatego nie mam watpliwości co do tego, że wyrosną na porządnych ludzi, choć przeżywam z ich wychowaniem wzloty i upadki, mam tylko nadzieję, że z każdego się podźwigniemy, a owoce będą smaczne i miłe Bogu.

 6. Czy istniałaby możliwość wejścia ponownego w jakiś wcześniejszy własny wpis, po ustaleniu zgodności adresu mailowego, żeby poprawić niektóre błędy stylistyczne, ortograficzne, czy wszelkie inne niedociągnięcia słowne bardzo rażące lub choćby trochę, ale zawsze utrudniające odbiór czytelnikowi i wstydliwe dla autora?, a odciążające administratora – to apropo wcześniejszych propozycji-wymagań.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!