Joanna: Łaska Mszy Świętej w Niemczech

Najważniejsze dla mnie było, bym mogła chodzić w niedzielę do kościoła na Mszę Świętą. Otrzymałam więcej niż prosiłam, ponieważ na przeciwko domu pani, którą się zajmuję w Niemczech, jest kościół codziennie otwarty, gdzie jak tylko mogę - to w czasie wolnym odmawiam różaniec. W tutejszym lub pobliskim kościele polski ksiądz odprawia Mszę.
Read More

Stanisława: Zaufaj Maryi! – Odnaleziona miłość :)

Moje świadectwo jest jednym wielkim dziękczynieniem za cuda i łaski , które Matka Boża uczyniła w moim życiu. Nowennę poleciła mi moja znajoma i prosiła abym odmawiała za Ojca Świętego , Episkopat , Kapłanów,za Polskę.Nowenna  zaczynała   się 2 lutego 2011r , podjęłam się i tak mnie wciągnęła ta modlitwa,...
Read More

Beata: W rozpaczy trafiłam na nowennę pompejańską

Czy często się zdarza, żeby nauczyciel staremu uczniowi kupił tak bez powodu prezent? Zgadnijcie co to było. Mały obrazek MATKI BOŻEJ POMPEJAŃSKIEJ.
Read More

Patrycja: Moje małżeństwo przeżywało bardzo poważny kryzys

Chciałabym podzielić się z wszystkimi łaską jaka została udzielona mojej rodzinie za wstawiennictwem Naszej Najdroższej Matki.Jak sama nazwa wskazuje Nowenna Pompejańska to nowenna nie do odprarcia i tak jest naprawdę.Matka Boska wysłuchuje każdej naszej intencji. Moje małżeństwo przeżywało bardzo poważny kryzys nie chcę opisywać szczegółów bo są bardzo bolesne, ale...
Read More

Aldona: wszystko jest darem Boga

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się na rekolekcjach ignacjańskich. Modliłam się w intencji mojej siostry i jej rodziny. Prośba zostaął po części wysłuchana. Nie doszło do rozwodu....Przy okazji a może przede wszystkim wiele łask otrzymałam ja sama. Po pierwsze zmieniły się warunki mojej pracy, które były wcześniej ciężkie (mam na myśli...
Read More

Jak się podoba Wam nowa szata graficzna? :)

Zrobiłem dwie kolumny, żeby więcej mieściło się „pod ręką”

Prosże o informację, jesli coś się gdzieś źle wyświetla.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

16 komentarzy do "Jak się podoba Wam nowa szata graficzna? :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sebastian
Gość
Sebastian

jak dla mnie jest ok- bardziej przejrzysta.
Gratuluję pomysłu i zarazem dziękuję za możliwość odwiedzania tej strony. Każdego dnia choć raz zaglądam na tą stronę.
Pozdrawiam serdecznie.

Szczęść Boże!

Gosia
Gość

Moim zdaniem teraz jest mniej przejrzysta – można dostać oczopląsu!

Nikita
Gość
Nikita

Moim zdaniem teraz jest mniej przejrzysta – można dostać oczopląsu!

GG
Gość

Jak widać zdania są podzielone. Myślę, że powoli przyzwyczaimy się do tej nowej szaty strony.

Madgalena
Gość
Madgalena

Mnie bardziej podobala sie poprzednia wersja, nie byla tak „nabajerowana”, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Natomiast jesli chodzi o kolumne najnowszych komentarzy z prawej strony to brakuje mi odznaczania sie innym kolorem tych, ktore juz zostaly przeze mnie przeczytane.

Marta
Gość

A ja myśle, że jest dobrze – kwestia przyzwyczajenia. Podoba mi się 🙂

Brat Tereski
Użytkownik
Brat Tereski

Nowa strona wygląda o wiele lepiej niż stara, ale… może trochę za dużo tego różowego… Nie mam nic przeciwko różowemu (jest to kolor radości 🙂 ), jednak trochę za bardzo gryzie w oczy. Proponuję kolorystykę bardziej stonowaną.

Bardzo dziękuję za pracę i trud włożony w tworzenie tej strony. Ave Maria!

JOANNA
Gość
JOANNA

To, co jest przesytem dla innych, różowy kolor, dla mnie akurat jest frajdą, nawet kuchnię mam na różowo. Dziękuję. Gdyby dało się komantarze nawinąć na wałek, szczególnie dla osób które miały dłuższą przerwę w wejściu na stronę, no i jeszcze odznaczanie innym kolorem, tych już raz przeczytanych, a nie przeszkadzałaby też myślę data przy nich, to byłoby cudownie się tu odnajdywać łatwo i przyjemnie, najlepiej codziennie.

JOANNA
Gość
JOANNA
Z tym wałkiem do przewijania komentarzy, to miałam na myśli, że można by było mieć wszystkie w zasięgu ręki do przejrzenia, począwszy od najświeższych do najstarszych, szczególnie, gdy odznaczałyby się już inaczej te, raz przez danego użytkownika przeczytane. Wtedy mielibyśmy udział niejako od początku istnienia tej strony. Dla mnie byłoby super, bo jestem tu od 2 półrocza 2012 r., a o Nowennie dowiedziałam się od koleżanki, która wróciła w sierpniu z pielgrzymki do Częstochowy, a po jakimś czasie uświadomiłam sobie, że w zasadzie przypomniałam sobie tylko o tej modlitwie, bo przecież gdy byłam w ciąży odmawiałam już Nowennę Pompejańską przynajmniej… Czytaj więcej »
JOANNA
Gość
JOANNA

Czy istniałaby możliwość wejścia ponownego w jakiś wcześniejszy własny wpis, po ustaleniu zgodności adresu mailowego, żeby poprawić niektóre błędy stylistyczne, ortograficzne, czy wszelkie inne niedociągnięcia słowne bardzo rażące lub choćby trochę, ale zawsze utrudniające odbiór czytelnikowi i wstydliwe dla autora?, a odciążające administratora – to apropo wcześniejszych propozycji-wymagań.

Elżbieta Polender
Użytkownik
Elżbieta Polender

Cześć, aj wolałam tamtą szatę graficzną, jak dla mnie była bardziej przejrzysta, choć ta jest też ładna.

Henryk Wasik
Gość

Zdecydowanie lepsza!

Obrazki z nowenną pompejańską?