iwona: Matka Boża Pompejańska pomaga

Pragnę złożyć świadectwo, iż Matka Boża Pompejańska pomaga. Wysłuchała mojej prośby dotyczącej syna który przebywa za granica - prosiłam o błogosławieństwo . prowadzenie . opiekę .ochronę i zdrowie - widzę, że wszystkie te prośby zostały wysłuchane syn jak inny człowiek działa i świetnie sobie radzi nawet podarował nam samochód Bogu...
Przeczytaj całość

M: Moja choroba się cofnęła

Jesienią ubiegłego roku modliłam się NP z prośbą o stabilny poziom hormonów dla mnie i mojego chłopaka. Oboje cierpimy na choroby autoimmunologiczne, które na początku ciężko było okiełznać, ponieważ wyniki badań co rusz "skakały" ze skrajności w skrajność. Stąd też po doświadczeniach pomocy Maryi w innych kwestiach postanowiłam powierzyć jej...
Przeczytaj całość

Eliza: Warto zaufać!

Jestem w trakcie drugiej NP. Pierwszą odmawiałam w intencji uzdrowienia dla znajomego mojego męża. Ponieważ jednak nie mamy z nim kontaktu, już podczas odmawiania modlitwy martwiłam się w jaki sposób wypełnię obietnicę daną Maryi, tj. mówienia o tym, jakie łaski otrzymałam.
Przeczytaj całość

Monika: Pomoc Matki Najświętszej w wielu sprawach

To moje drugie świadectwo. Nowennę pompejańską zmawiam od 2015 roku. Matka Przenajświętsza pomogła w wielu sprawach. Przy każdej nowennie towarzyszy mi spokój i poczucie, że wszystko będzie dobrze.
Przeczytaj całość

Weronika: Maryja zaskakuje

Chciałabym podzielić się z Wami świadectwem odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Swoją pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać na początku zeszłego roku. Nie odmówiłam NP do końca, jednak... Matka Boża wysłuchała mojej prośby! Dodatkowo odczułam silne działanie Matki Bożej!
Przeczytaj całość

Audiobook: Bartolo Longo. Od kapłana szatana…

Bartolo Longo – były spirytysta i kapłan szatana – nawraca się i całe swoje życie oddaje Bogu. Bóg przyjmuje ten dar i powołuje Bartola do wyjątkowej misji – misji szerzenia różańca, i to na całym świecie!

Czy znasz tę postać, którą bł. Jan Paweł II nazwał wzorem dla wszystkich katolików świeckich?

Bartolo Longo. Od kapłana szatana do apostoła różańca. 

AUDIOBOOK, czyta: Jacek Lecznar, realizacja: katolik.pl

Dostępne też w wersji książkowej!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!