Tatiana: Wzmocnienie

Zakończyłam kolejną Nowennę Pompejańską - tym razem prosiłam Najświętszą Panienkę o dobrą pracę. Wiele lat swojego życia spędziłam bardzo aktywnie na budowaniu kariery zawodowej. Niestety cztery lata temu zostałam zwolniona z powodu redukcji etatów i z dnia na dzień cały mój zawodowy dorobek legł w gruzach.Dotychczasowi znajomi z pracy odwrócili się ode mnie, podupadłam na zdrowiu, a co najgorsze, zaczęło się walić moje małżeństwo.
Przeczytaj

Monika: stałam się silna

Witam wszystkich o nowennie Pompejanskiej dowiedzialam sie z internetu niedlugo pozniej zaczelam ja odmawiac,na poczatku wydawalo mi sie ze nie podolam bo obowiazki w domu bo male dziecko ale podolalamPrzeczytaj Monika: stałam się silna
Przeczytaj

Ewa: modlitwa w intencji wyzwolenia od wszelkiego zła

Chciałabym złożyć świadectwo. W swoim życiu zmówiłam 3 nowenny. Jedna o nawrócenie dla mnie i rodziny, druga ogólnie za rodzinę, trzecia była w intencji zerwania wszelkich więzów zła, szczególnie tych spowodowanych moją głupotą oraz o głęboką przemianę serc dla mnie i dla rodziny. Do mojej intencji inspiracją były słowa Bartola...
Przeczytaj

Aśka: Kolejne świadectwo…o miłości i nie tylko.

Zmieniłam pracę, co było wręcz nieosiągalne ponieważ odkąd skończyłam studia nie mogłam dostać zatrudnienia w zawodzie, a tu w końcu po czterech latach w dodatku, nie robiąc zbyt wiele już w tym kierunku, udało się.
Przeczytaj

Martyna: Modlitwa za małżeństwo i rodzinę

Była to nowenna za moje małżeństwo, które jest w rozsypce, tak naprawdę już nie wiem, co z nim się dzieje. Modliłam się za nas, za mnie i męża, aby Bóg nas znowu połączył.
Przeczytaj

Cuda i łaski św. Teresy z Lisieux

Święta Teresa z Lisieux to jedna z najbardziej popularnych i znanych świętych. Gdy zmarła w wieku 24 lat, pewna zakonnica z jej klasztoru stwierdziła, że nie zrobiła ona nic takiego, o czym można by napisać… Miliony czcicieli na całym świecie doskonale wiedzą, jak bardzo się myliła.

I choć św. Teresa otrzymała przydomek Mała, to nikt nie wątpi, że jest to Wielka Święta. Wciąż aktualna, obecna i bliska. I także najbardziej cudowna, o czym świadczy także ta książka i opisane w niej porywające cuda i łaski, które ta Mała–Wielka Święta nieustannie wyprasza swoim czcicielom.

Książka zawiera także ilustracje opisanych cudów.

Cuda i łaski św. Teresy z Lisieux

Cena promocyjna 16,00 zł Regular Price 18,50 zł

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o