Ania: Wyleczony nowotwór

W połowie września 2017 roku zaczęłam odczuwać dziwne dolegliwości brzuszne. Zrobiłam usg i niestety okazało się że mam guza wielkości nerki. Guz był na nadnerczu. Po TK wyszedł do mnie lekarz i powiedział "ciekawe czy nie ma przerzutow" i "trzeba mieć nadzieję" Kiedy otrzymałam wynik TK czułam jakby usunęła mi się ziemia spod nóg. .. Guz chromochlonny, rak kory nadnercza lub przerzut.
Read More

Joanna: Otrzymałam pracę w godzinie łaski 

Pragnę podzielić się świadectwem otrzymania pracy. Od połowy października odmawiam nowenne pompeańską. Odmawiałam nowennę do św. Josemarii, prosiłam św. Ritę, św. Kajetana, św. Józefa i innych świętych o łaskę otrzymania bardzo dobrej pracy… Przeczytaj Joanna: Otrzymałam pracę w godzinie łaski 
Read More

Weronika: To dało mi nadzieję, że może jednak On będzie moim mężem

Zaczęły spływać na mnie łaski. Wiele łask! I one ciągle się nie kończą. To dało mi nadzieję, że może jednak On będzie moim mężem, że może w końcu uda mi się z chłopakiem, którego tak bardzo kocham..
Read More

Tomek: Pasja czyni wolnym

Uzdrowiła nas wspólna pasja, a także wspólna (wraz z naszym synem) modlitwa na nabożeństwie majowym.
Read More

Karolina: Matka Najświętsza poukładała moje życie

Chciałabym podzielić się z Wami moimi świadectwami, tak, tak nie jednym, ponieważ odkąd odmawiam Nowennę Pompejańską w moim życiu dzieją się cuda...
Read More

Wdzięczność dla Matki Bożej Królowej Różańca

Pracując w wydawnictwie Rosemaria stykamy się z osobami odmawiającymi nowennę pompejańską. Czytelnicy pytają jak się odmawia nowennę, jakie książki są o nowennie, czasem opowiadają wzruszające świadectwa skuteczności tej nowenny zwanej „nie do odparcia”. Pewnego dnia zadzwonił pewien pan i zamówił kilkaset książeczek pt”Nowenna pompejańska i świadectwa”. Okazało się, że to jest jego dar dla Matki Bożej Pompejańskiej za uratowanie jego dziecka z bardzo ciężkiej choroby,  która mogła skończyć się śmiercią. Człowiek ten postanowił oddać te książeczki swojemu proboszczowi z prośbą aby rozprowadzić je w parafii tak by w każdym domu znalazła się ta książeczka i by parafianie poznali nowennę pompejańską. Obliczył ilość domów i zamówił tyle aby starczyło dla każdej rodziny. Zrobił to anonimowo. Jak bardzo musieli być zdziwieni mieszkańcy gdy otrzymywali od swojego proboszcza te książeczki? Ten piękny gest zrobił na nas duże wrażenie. Oddany czciciel Maryi w pełni wypełnił obietnicę : „Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali.”

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o