Ania: Zdrowa córeczka

W trakcie modlitwy o zdrowe dziecko przy okazji poprosilam o dziewczynke (jesli mozliwe). Najswietsza Matka wysluchala obu prosb -urodzilam zdrowa dziewczynke! Chwalmy Matke Swieta - dziekuje Ci o Pani!
Przeczytaj całość

Dorota: Pomoc dla córki

O Nowennie dowiedziałam się od mojej siostry, w trudnym dla mnie momencie, kiedy nie umiałam sobie poradzić z problemem córeczki.
Przeczytaj całość

Monika: Uwolnienie męża z nałogu gier komputerowych

To moje drugie świadectwo, ale tym razem nie czekam już jak z pierwszym, ponieważ „nawiedziła mnie łaska Boża…”. Z początkiem części dziękczynnej zauważyłam pierwsze symptomy uzdrowienia mojego męża z nałogu komputerowego. Jakby stał się cud, a właściwie nie jakby, a naprawdę – tak po prostu – nagle zaczął być zmęczony po pracy na tyle, że...
Przeczytaj całość

Ania: Nowenna w intencji szczęścia osobistego

Modliłam się nowenną pompejańską prawie rok temu o szczęście osobiste. Jestem osobą samotną. Wierzę, że Bóg mnie przemienia i przygotowuje do życia jakie jeszcze jest przede mną - niezależnie od tego czy spędzę je samotnie czy nie. Bóg robi wszystko w swoim czasie. Chwała Panu!
Przeczytaj całość

Natalia: Maryja zmieniła moje życie

Odmawiam juz czwartą NP, ale dopiero teraz piszę swoje pierwsze świadectwo. Zawsze przy drugiej tajemnicy radosnej miałam wyrzuty sumienia, ze Maryja od razu pobiegła do Elżbiety pochwalić sie otrzymaną łaską, a ja, pomimo obietnicy, nadal nie napisałam świadectwa.
Przeczytaj całość

Wdzięczność dla Matki Bożej Królowej Różańca

Pracując w wydawnictwie Rosemaria stykamy się z osobami odmawiającymi nowennę pompejańską. Czytelnicy pytają jak się odmawia nowennę, jakie książki są o nowennie, czasem opowiadają wzruszające świadectwa skuteczności tej nowenny zwanej „nie do odparcia”. Pewnego dnia zadzwonił pewien pan i zamówił kilkaset książeczek pt”Nowenna pompejańska i świadectwa”. Okazało się, że to jest jego dar dla Matki Bożej Pompejańskiej za uratowanie jego dziecka z bardzo ciężkiej choroby,  która mogła skończyć się śmiercią. Człowiek ten postanowił oddać te książeczki swojemu proboszczowi z prośbą aby rozprowadzić je w parafii tak by w każdym domu znalazła się ta książeczka i by parafianie poznali nowennę pompejańską. Obliczył ilość domów i zamówił tyle aby starczyło dla każdej rodziny. Zrobił to anonimowo. Jak bardzo musieli być zdziwieni mieszkańcy gdy otrzymywali od swojego proboszcza te książeczki? Ten piękny gest zrobił na nas duże wrażenie. Oddany czciciel Maryi w pełni wypełnił obietnicę : „Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali.”

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!