Świadectwo o nowennie pompejańskiej

Witam wszystkich,
Nowennę zaczęłam odmawiać w lipcu. Czy intencja zostanie wysłuchana, czy jest zbieżna z wolą Boga, przekonam się wkrótce. To piękna modlitwa. Uczy pokory, wytrwałości i umacnia wiarę. U mnie też Matka Boża sprawia, że otrzymuję mnóstwo łask, o które nie proszę i które nie są związane z intencją. Od czasu odmawiania Nowenny zniknął chaos z mojego życia, zniknęły nieporozumienia. Do tego łaskami obdarzani są moi bliscy w sprawach, o które przed Nowenną modliłam się za nich. Kto jeszcze wątpi w moc tej modlitwy, niech ją zacznie, a przekona się jak pięknie działa w naszym życiu Matka Boża.

Msza Św.

w Pompejach 

25 grudnia 2018 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
OsaHelena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Helena
Gość
Helena

Mi Matka Boska zawsze pomaga i w cudowny sposób rozwiązuje najróżniejsze sprawy. A dodam ,że niejednokrotnie były to ”sprawy” bez wyjścia. Coś niesamowitego 🙂

Osa
Gość
Osa

Ja dopiero niedawno dowiedziałam się o istnieniu Nowenny Pompejańskiej. I właśnie dziś mija 7 dni od kiedy zaczęłam ją odmawiać. Wierzę że Matka Boża spełni moją prośbę – gdzieś w środku czuję, że wszystkie kłopoty,jakie mnie spotykają, dzieją się po to, aby moja wiara się umocniła. A moja sytuacja życiowa jest naprawdę trudna – nigdy nie przypuszczałam, że będę kiedykolwiek na takim zakręcie życiowym na jakim sie znalazłam. Cieszę się, bo odczuwam wewnętrzny spokój pomimo wszystkich przeciwności, i że mam w sobie siłę aby radzić sobie ze wszystkim. I chyba właśnie tej modlitwie to zawdzięczam.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…