Świadectwo: Bóg dotyka naszego życia

Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka!

Choć nie jestem osobą wielkiej wiary i zazdroszczę jej mojej Mamie, która całą nadzieję pokłada w Bogu, to wiem, że On- Jezus żyje.

w lipcu odbyły się rekolekcje z o. Johnem Bashoborą i z tych to rekolekcji Mama przywiozła nowennę pompejańską, którą zaczęliśmy wspólnie z mężem odmawiać w intencji naszego niepełnosprawnego Synka. Już po pierwszym tygodniu zauważyliśmy poprawę. Nie u Synka, lecz u nas. Zaczęliśmy zupełnie inaczej, lepiej się dogadywać. Oboje otrzymaliśmy dar cierpliwości, nie tylko do otoczenia ale i do nas samych. Zostało nam jeszcze 2 tygodnie odmawiania części dziękczynnej ale już teraz wiemy, że będziemy odmawiać nowennę o wiele dłużej. Poczuliśmy, że Bóg dotyka naszego życia i być może najpierw nas musi uzdrowić aby móc dokonać cudu na naszym Synku.

Patrzcie na Jezusa głębią waszych serc i umysłów!
On jest waszym nieodłącznym przyjacielem.
Szczęść Boże

M: Śmierć i nowe życie

Witam, Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać pod koniec listopada, na początku myślałam, że to świadectwo będzie wyglądało inaczej. Zaczęłam się modlić, gdy mój wujek trafił do szpitala, gdzie wykryto u niego nowotwór złośliwy jelita grubego z przerzutami do wątroby. Pierwszy raz o Nowennie usłyszałam kilka lat temu, ale szybko o niej zapomniałam, myślałam że nie będę umiała się modlić, Nowenna wydawała mi się bardzo długa i myślałam, że nie znajdę w sobie wystarczająco dużo silnej woli, aby odmówić ją do końca. Przez te kilka lat ani razu nie pomyślałam o tej modlitwie, naprawdę o niej zapomniałam, dopiero gdy wujek zachorował nagle w mojej głowie pojawiła się myśl, aby się pomodlić w jego intencji.
Przeczytaj

Ola: Bóg nigdy nie pozwolił nam głodować

rzeba zaufać Bogu. On zna przyczyny takiego stanu. On nas prowadzi swoimi ścieżkami. Czasami wydają się nam zbyt kręte, ale za kolejnym zakrętem jest jakaś prosta ścieżka.
Przeczytaj

Dominik: Cud poczęcia maleństwa

Witam serdecznie wszystkich. Nowenna Pompejańska działa cuda. I każdy kto zawierzy Matce Bożej otrzyma łaski. Z Żoną zaczęliśmy starania o Maleństwo chodź były obawy czy będziemy mogli mieć dzieci, ze względu na zdrowie mieliśmy bakterie Która przyczynia się do niepłodności.
Przeczytaj

Ania: Światełko w tunelu !

Byłam załamana i zła. Nie tak chciałam zeby to wyglądało, chciałam zakończyc modlitwe ale uznałam, że musze ja dokończyc obiecałam to sobie i Matce Bożej.
Przeczytaj

Anna: Wiem ze to Matka Boska wysłuchała mojej prośby

Pragnę podziękować Matce Bożej za znalezienie pracy dla mojego męża. Od roku czasu szukał wysyłał C.V ale nikt nigdy z nim się nie skontaktował. W ostatnim tygodniu odmawiania części Dziękczynnej został wezwany na rozmowę i po 2 dniach już pracował .Wiem ze to Matka Boska wysłuchała mojej prośby.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o