Odnaleziona miłość

Witam wszystkich. Dwa dni temu ukończyłam nowennę i pragnę wystawić pozytywne świadectwo. Narzeczony zostawił mnie przed ślubem , mój poukładany świat runął, ból i cierpienie nie do opisania. Zaczełam nowennę, modliłam się żeby wrócił do mnie, zmienił zdanie, płakałam, błagałam. Prosiłam też aby ten ból już odszedł z mojego serca. Ostatni dzień nowenny błagalnej, przepłakałam jeszcze cały wieczór, zasnełam. Rano wydarzył się cud. Całkowicie minął ból, moje serce zostało uzdrowione mało tego w 3 dniu dziękczynnej poznałam wspaniałego mądrego człowieka, dosłownie bratnia dusza, nasze rozmowy nie miały końca, spotykamy się nadal a nasza znajomość się pięknie teraz rozwija i czuję jak rodzi się pomiędzy nami wspaniałe uczucie. Mateczka wysłuchała. Tylko nie tak jak ja chciałam ale tak jak ona chciała, o wiele lepiej niż mogłam sobie to wyobrazić. O tamtym panu zapomniałam i jestem szczęśliwa na nowo. Oprócz tego spłyneło na mnie wiele innych łask których nawet nie oczekiwałam. Było ciężko i nie raz chciałam przerwać modlitwę ale wytrwałam.
Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

8 myśli na temat „Odnaleziona miłość

  1. Modlę się już 3 dzień Nowenna za trwały i pomyślny związek z pewnym chłopakiem, a właśnie napisał mi tak: mam inną. Kocham ją. Żegnaj. Zastanawiam się co zrobić – kontynuować nowennę czy przerwać?

  2. Proszę o modlitwę za mnie. Właśnie 2 dzień odmawiam Nowennę Pompejańska. Coś ciągle walczy w mieszkaniu. Ciężko jest.

  3. Uważam, że jeśli KOCHA inną to należy odpuścić i modlić się o nową-prawdziwą miłość. Nie przymusimy nikogo aby nas kochał, tak się nie da.

  4. Ja również uważam, że powinnaś się modlić dalej:) Sama zobaczyć jakie łaski na Ciebie spłyną. Mateńka Cię nie zostawi:)

A Ty co o tym myślisz? Napisz!