Kinga: moje świadectwa

Piszę tutaj pierwszy raz, Nowennę Pompejańską zaczęłam od zeszłego roku, odmawiałam 4  w całości Nowenny Pompejańskie i 2 x przerwałam. Pierwsza Nowenna Pompejańska nie została  w pełni wysłuchana w int. wyleczenia nerwicy, a druga NP w intencji znalezienia pracy  niewysłuchana. Jednak dzięki tym modlitwom czułam jakbym była zakochana w Nowennie...
Przeczytaj całość

Magdalena: Mąż jest w trakcie rzucenia nałogu

Odmawiajcie NP i nie watpię w Jej działanie .Wielkie podziękowania dla Maryji za wstawiennictwo u Swojego Syna. Chwała Panu!
Przeczytaj całość

Łukasz: Dziękuje Mateńko za otrzymane łaski i opiekę.

Dziękuję Matko Boża za otrzymane łaski i za pomoc i opiekę podczas odmawiania mojej drugiej Nowenny Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

KATARZYNA: Choroba się zatrzymała !

Jest w naszej rodzinie osoba ciężko chora na nowotwór.Kiedy diagnoza została potwierdzona wydawało by się ze nie ma szansy na nic.Ale ja wierzę mocno w to ze poprzez modlitwy moje i całej rodziny choroba się zatrzymała,guz się zmniejszył,a MATKA NAJŚWIĘTSZA obdarzyła moją rodzinę swoją opieką.
Przeczytaj całość

Adrian: Dzieci i sprawy materialne

Z Żoną odmawialiśmy jedną Nowennę, każdy w swojej intencji. Zaraz za pierwszą rozpoczęliśmy kolejną. Ja modliłem się w intencji pracy, płacy i rozwoju talentu. Żona modliła się byśmy byli dobrymi rodzicami dla naszych dwóch synów. W kolejnej intencji modliliśmy się o czystość dusz, umysłów i ciał. Już w czasie odmawiania...
Przeczytaj całość

Odnaleziona miłość

Witam wszystkich. Dwa dni temu ukończyłam nowennę i pragnę wystawić pozytywne świadectwo. Narzeczony zostawił mnie przed ślubem , mój poukładany świat runął, ból i cierpienie nie do opisania. Zaczełam nowennę, modliłam się żeby wrócił do mnie, zmienił zdanie, płakałam, błagałam. Prosiłam też aby ten ból już odszedł z mojego serca. Ostatni dzień nowenny błagalnej, przepłakałam jeszcze cały wieczór, zasnełam. Rano wydarzył się cud. Całkowicie minął ból, moje serce zostało uzdrowione mało tego w 3 dniu dziękczynnej poznałam wspaniałego mądrego człowieka, dosłownie bratnia dusza, nasze rozmowy nie miały końca, spotykamy się nadal a nasza znajomość się pięknie teraz rozwija i czuję jak rodzi się pomiędzy nami wspaniałe uczucie. Mateczka wysłuchała. Tylko nie tak jak ja chciałam ale tak jak ona chciała, o wiele lepiej niż mogłam sobie to wyobrazić. O tamtym panu zapomniałam i jestem szczęśliwa na nowo. Oprócz tego spłyneło na mnie wiele innych łask których nawet nie oczekiwałam. Było ciężko i nie raz chciałam przerwać modlitwę ale wytrwałam.
Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Odnaleziona miłość"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Paulina
Gość
Paulina

Modlę się już 3 dzień Nowenna za trwały i pomyślny związek z pewnym chłopakiem, a właśnie napisał mi tak: mam inną. Kocham ją. Żegnaj. Zastanawiam się co zrobić – kontynuować nowennę czy przerwać?

AD
Gość

Odmawiaj…
zniechęcenia pochodzą od szatana, bo jemu nie podoba się jakkolwiek modlitwa. Trudniej jest się modlić, kiedy nie widzimy od razu efektów modlitwy, ale warto nie ustawać w modlitwie….

Ania
Gość

odmawiaj !!!

paulla36@op.pl
Gość
paulla36@op.pl

Proszę o modlitwę za mnie. Właśnie 2 dzień odmawiam Nowennę Pompejańska. Coś ciągle walczy w mieszkaniu. Ciężko jest.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Co masz na myśli „coś ciągle walczy w mieszkaniu”?

Helena
Gość
Helena

Uważam, że jeśli KOCHA inną to należy odpuścić i modlić się o nową-prawdziwą miłość. Nie przymusimy nikogo aby nas kochał, tak się nie da.

Monika
Gość
Monika

Ja również uważam, że powinnaś się modlić dalej:) Sama zobaczyć jakie łaski na Ciebie spłyną. Mateńka Cię nie zostawi:)

AnnaG
Gość

😉 wspaniałe są takie świadectwa… w słabszych chwilach są budujące

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!