Anna: łaska przemiany

Podobno Nowenna nie do Odparcia daje Laskę , o którą prosimy i jeszcze coś od Maryji. Włąśnie dostałam to COŚ dodatkowego, co sprawiło mo ogromną radość. W listopadzie 2013 r. skończyłam pierwszą w zyciu Nowennę Pompejańską i dokładnie 13 listopada w świeto Matki Bożej Królowej Różańca św. z Pompejów otrzymałam...
Przeczytaj całość

Irena: uwolnienie i uzdrowienie z nałogu alkoholu

Dziś moja córka jest wyzwolona z nałogu, jest radosna, odpowiedzialna, niezwykle trudne podejmuje wyzwania w pracy, podwyższa kwalifikacje. Ma cel w życiu.
Przeczytaj całość

Roman: Poczułem w sercu, że Świętych Obcowanie to nie bajka

Odejście Babci boli...ale w sercu jest też wiara, że Bóg tak chciał i przygotował nas na to przez nowennę pompejańską.
Przeczytaj całość

Agata: W Różańcu ratunek i nasza siła

Z domu rodzinnego wyniosłam jedynie pamięć o awanturach, pijanym ojcu i to, że lepiej nie ufać, nie pomagać, bić niż być bitym... Jakoś poukładałam sobie życie, byliśmy z mężem samowystarczalni na miarę potrzeb, niczego w naszym zyciu nie brakowało oprócz Boga. Nie mogłam pojąć jak ktoś pokroju mojego ojca mógł nas krzywdzić a jednocześnie uchodził za porządnego męża i ojca, za gorliwego katolika... W dzieciństwie zadawałam Bogu wiele pytań pełnych goryczy, nienawidziłam ojca za to co nam zrobił, miałam żal do matki, ktora pozwalała na taki stan rzeczy bo "co ludzie powiedzą?!"
Przeczytaj całość

Iwona: Mam nadzieję, że przyczyniłam się do ich zbawienia

Dzięki tej modlitwie bardzo pogłębiła się moja wiara. Zdałam sobie sprawę, że tylko żyjąc z zasadami ustanowionymi przez Boga możemy w pełni przejść przez życie.
Przeczytaj całość

Ela: miłość między braćmi

Bolało mnie , że dwaj moi synowie nie rozmawiaja ze sobą , starszy chciał pogodzić się a młodszy nie ,więc postanowiłam odmówić Nowennę Pompejańską , prosząc Maryję o zgodę między synami. Szło jak po grudzie , ale wytrwałam do końca, Po miesiącu od odmówienia, dzwoni starszy syn i mówi mamo MAŁY zadzwonił do mnie. Nic nikomu nie mówiłam , ale wiem 100% że Maryja u BOGA uprosiłą tą łaskę .Minęło ok.3 lata a w rodzinie miłość między braćmi.
KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚW> MÓDL SIE ZA NAMI ,DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY OKRUSZEK MIŁOSIERDZIA.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ela: miłość między braćmi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JOANNA
Gość
JOANNA
Piękny prezent od Mateczki – wymodlony -w darze macierzyństwa. Pragnę dla moich synów także wielkiej miłości i szacunku braterskiego, także dla mojej teściowej i szwagierki, które miłość zamieniły w wieczne kłótnie i żadna z nich nie jest na tyle mądra, czy choćby miłosierna żeby odpuścić. Ja ze swoją teściową i szwagierką ( po modlitwach u Jezuitów na mszach o uzdrowienie,po pomocy i być może indywidualnych modlitwach w mojej intencji przez spowiednika znacznie wyciszyłam kontakty, które też nieraz kończyły się kłótnią z obiema paniami, szczególnie właśnie na tle sytuacji powodowanych przez moich synów. Bez Bożej pomocy wiele rzeczy by się nie… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!