Książki związane z nowenną pompejańską w promocji!

Z okazji święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na stronie rosemaria.pl rozpoczęła się nowa promocja. Do zamówień są dokładane czasopisma i książki. Na rozdanie czekają numery „Królowej Różańca Świętego„, książeczki „Nowenna pompejańska i świadectwa„, „Opętania ekspiacyjne” i „Cuda i łaski św. Teresy z Lisieux”. Wszystkie informacje o promocji dostępne są na stronie rosemaria.pl

Warto dodać, że na tej stronie można nabyć dwie książki związane z nowenną pompejańską i dziełami w Pompejach, czyli:

Zachęcamy do lektury!

Bożena: Modlitwa to źródło miłości

est to bardzo wzruszająca i długa historia powiem jedynie tyle - w ostatnią niedziele Roku Miłosierdzia w moim mieszkaniu wyspowiadała się mojemu zaprzyjaźnionemu Księdzu i... Nawróciła się.
Przeczytaj

Anna: O takiej pracy jaką otrzymał małżonek nie śmiał nawet marzyc…

Z blisko tysiąca podań został jako nieliczny wybrany do pracy. Czyż to nie była interwencja Matki Bożej???
Przeczytaj

Agnieszka: Nadzieja na zdrowie

Gdy byłam w trudnej sytuacji zaczęłam szukać skutecznej modlitwy, początkowo jednak sądziłam,że Nowenna jest za długa i nie będę miała czasu odmawiać. W niedługim czasie dowiedziałam się o chorobie syna- torbiel kostna, lekarz dawał małe szanse,że sama się wchłonie,a jeśli nie, to konieczna będzie skomplikowana operacja.
Przeczytaj

Matka: Poród i opieka poporodowa wspaniała.

Przyszłe mamy - nie zastanawiajcie się. Różaniec w ręce!!!
Przeczytaj

Beata: Znalazłam pracę

Szczęść Boże Wszystkim. To kolejne moje świadectwo. Od ostatniej mojej nowenny minął rok. Modliłam się o pracę dla siebie. A z racji samotnego wychowywania dwojga dzieci prosiłam o pracę w pobliżu miejsca zamieszkania i oto bym pogodziła pracę z domem. Choć moja intencja wydawała się mi się bardzo trudna do zrealizowania to dla Maryji, dla Boga nie ma nic niemożliwego. O tym też wiedziałam zwłaszcza, że moje życie w krótkim czasie wywróciło się o 180 stopni. A po odmawianiu nowenny zaczęło się tylko prostować i wracać na swój właściwy tor.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o