Piotr: Pustynia duchowa się skończyła !

Odmawiałem nowennę pompejańską w tamtym roku. Przechodziłem przed modlitwę różańcową pustynię swojego życia w sensie duchowym oraz psychicznym.
Read More

Dorota: Droga do nawrócenia

Z radością pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wstawiennictwo u Boga w trudnym dla mnie i męża okresie, kiedy syn (żonaty 27 lat) niedawno, nagle oświadczył że nie będzie chodził do kościoła i nie będzie przystępował do spowiedzi św. - jego żona również. Przez wiele lat był ministrantem i lektorem i nic nie zapowiadało takiej postawy. Domyślaliśmy się, bo po zmianie pracy, wszedł w środowisko starszych mężczyzn, którzy z Kościołem nie mają zbyt wiele wspólnego.
Read More

Małgorzata Krystyna: kłopoty z nauką

Nasz siedmioletni obecnie Kajtuś poszedł do 1 klasy w wieku 6 lat, mimo wielu wątpliwości mamy, która nie była pewna jego gotowości do rozpoczęcia nauki
Read More

Maria: Łaska, jaką otrzymałam przeszła moje oczekiwania

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z książki Bartolo Longo – „Cuda i łaski Królowej Różańca w Pompejach”, która wpadła mi w ręce zupełnie przypadkiem, gdy byłam w drugiej ciąży i to był chyba jakiś znak. Muszę zaznaczyć, że choć pierwsze dziecko urodziłam zdrowe i w terminie, to jednak w pierwszej...
Read More

Lidia: Zmiana życia

W tym świadectwie chcę dotrzymać przyrzeczenia, które złożyłam Najświętszej Maryi Pannie podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Ów nowennę rozpoczęłam 1 listopada 2016 roku. Namówił mnie do niej mąż.
Read More

Ania: podejrzenie nowotworu

Postanowiłam odmawiać modlitwę na wiadomość o podejrzeniu nowotworu u mojej mamy. Wyniki badań laboratoryjnych jednak niczego złego nie potwierdziły. Chwała Panu i chwała Matce Przenajświętszej. Różaniec dodaje mi otuchy każdego dnia. Dzięki modlitwie różańcowej zmieniam się wewnętrznie: moja wiara się umacnia i ogarnia mnie spokój.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mm Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Mm
Gość
Mm

Ania! dzielna jesteś 🙂 życzę wytrwania Chwała Panu…pozdrawiam Ciebie i TwojegoAniołaStróża!