Weronika: Znalezienie pracy

Nowenne zaczełam odmawiac w kwietniu o znalezienie pracy,w czasie odmawiania miałam mnóstwo zwątpień,aż powiedziałam,Matko już nie wypowiem żadnej intencji,Ty wiesz co mi jest potrzebne i rób co chcesz.Obiecałam że to ostatnia nowenna,ale jeszcze nie zdażyłam odmówić pierwszej a juz zaczełam odmawiac drugą.Owoce Obu Nowenn są piękne.Nie ma lepszego lekarstwa na troski jak modlitwa.Ufam Bezgranicznie,i proszę czytających te świadectwo nie poddawajcie się,zawierzcie wszystko Bogu i Matce Najświetszej i idźcie przed siebie,bez leku.Pan Bóg wie czego nam potrzeba,ale uczy nas tez cierpliwośći.

Hania: Dziękuje Mamo z Nieba

Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny pompejańskiej o której dowiedziałam się od przyjaciółki za co jestem jej bardzo wdzięczna. Odkąd modlę się jestem spokojniejsza, mądrzejsza, jestem zmienionym, innym człowiekiem - lepszym dla bliźniego, bardziej życzliwym, co nie oznacza , że byłam wcześniej zła.
Przeczytaj

Adrian: to była sprawa złego ducha żeby mnie zniechęcić

Czuje się fantastycznie dzieją się same pozytywne rzeczy moje kontakty się poprawiły są bardziej wartościowe jest znakomicie a wierzę że będzie coraz lepiej
Przeczytaj

Paulina: Modlę się i ufam

jestem bardzo samotną osobą, brak przyjaciół nie mam się do kogo zwrócic bardzo to przeżywam często myśle o śmierci, że wolałabym umrzeć niż żyć tak jak do tej pory
Przeczytaj

B:Zaufałam Jezusowi i Maryi

Już kilka razy zabierałam się do napisania tego świadectwa, ale zawsze coś. Nowennę odmawiam w intencji uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej. O nowennie słyszałam wcześniej, ale nigdy nie zgłębiałam tematu. 49 dni temu podeszła do mnie koleżanka i wiedząc o mojej chorobie wspomniała o nowennie, przede wszystkim wskazując na fakt, że podczas jej odmawiania odczuwa się wielki spokój.
Przeczytaj

MAGDALENA: Modlitwa i otrzymane łaski

Dziś wiem , że w życiu jest bardzo ważna modlitwa bez niej usychamy i stajemy się niczym. Szkoda jest mi ludzi którzy tego nie widzą i nie czują.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
wojtekbożenka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
bożenka
Gość
bożenka

ja też modlę się o pracę. jest mi źle; oddaje wszystko Panu i Matce z Pompei. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie, Cieszę się z wami pozdrawiam

wojtek
Gość

Wiara polega na zawierzeniu i ufności. Ale sam po sobie wiem jakie to jest trudne. Mimo, że wielu „celebrytów” chrześcijaństwa to poleca, to jakże trudno to we własnym życiu zastosować. Świety Ojciec Pio mówił: nie martw się, ufaj i módl się (cytuje nieprecyjnie). Choć wielu się Nim zachwyca, niewielu się do tego zalecenia stosuje. Ja też niestety.