Anna: Nowenna o znalezienie dobrej pracy

W moim życiu od jakiegoś czasu nie działo się najlepiej. Mieszkając zagranicą i pracując poniżej swoich kwalifikacji i możliwości, wpadałam powoli w chandrę. Nienawidziłam siebie i całego świata za brak motywacji i szans w moim życiu. Wtedy spotkałam znajomą, która widząc w jakim jestem stanie, poleciła mi nowennę pompejańską. Na...
Przeczytaj całość

Paweł: Przyszły pierwsze łaski ,tylko ja głupi ich nie odczytałem

Pierwszy raz Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać w zeszłym roku w maju.Po ok. dwóch tygodniach przyszły pierwsze łaski ,tylko ja głupi ich nie odczytałem, bo liczyłem na cud .Oczywiście też nie podzieliłem się z nikim ,ani nie podziękowałem.
Przeczytaj całość

Lucy.: Dziękuję za łaski dane mi przez nowennę pompejańską

Szczęść Boże, To pierwsze moje świadectwo. Odmawiam Nowennę Pomejańską od styczni a 2014, kiedy dowiedziałam się o chorobie mamy. Od tamtej pory NP towarzyszy mi w życiu. Maryja wysłuchała mnie wiele razy, dając uzdrowienie moim bliskim, miłość i zrozumienie w rodzinie. Maryja zmieniła również moje życie.
Przeczytaj całość

Anna: Dzidziuś: wysłuchana prośba

Pierwsza... To była moja pierwsza nowenna w życiu. Odmawiałam ją przez wielki post 2014 i zakończyłam 27 kwietnia, w Święto Miłosierdzia. Intencją była prośba o poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka.Przeczytaj Anna: Dzidziuś: wysłuchana prośba
Przeczytaj całość

Krzysztof: Nowenna w intencji Darów Ducha Świętego

Pogłębiłem swoją wiarę przez czytanie Biblii, przeczytałem również dwie książki: "Ojciec Pio" i "Życie Świętego Jana Vianneya, proboszcza z Ars" Oglądałem 2 filmy o tematyce wiary: "Bóg nie umarł" i "Czy naprawdę wierzysz" Podczas odmawiania Nowenny zauważyłem, że w pracy szło mi wszystko po mojej myśli, każdy dzień jest poukładany i jest mnóstwo czasu na wszystko.
Przeczytaj całość

Królowa Różańca Świętego! – numer 2

Osoby, które pragną zaprenumerować albo zakupić „Królową Różańca Świętego”, czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej, mogą zrobić to w prosty sposób bez szczególnych formalności! Wystarczy posiadać jedno z trzech: kartę kredytową albo kartę debetową albo konto Paypal, i skorzystać z poniższego formularza.

Wszystkie pozostałe informacje, spisy treści itd., są dostępne na stronie czasopisma. Nowy numer ma 28 stron, a więc jest prawie o połowę większy od poprzedniego. Spis treści…

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Królowa Różańca Świętego! – numer 2"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ala
Gość

Zaprenumerowałam ” Królową Różańca Świętego”. Do dnia dzisiejzego otrzymałam tylko pierwszy numer. Martwię się, czy aby drugi gdzieś nie zaginął.

Igor
Gość

Chciałem zaprenumerować czasopismo, ale system po prostu odrzuca transakcję – czy ktoś wie dlaczego?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!