Marta: Jak dobry jest Pan

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w trakcie choroby nowotworowej mojego Taty. Prosiłam Matkę Bożą o łaskę uzdrowienia. W tym czasie doznałam wielu łask, które ułatwiały mi wytrwanie w walce o zdrowie Taty. Odmówiłam 3 NP i rozpoczęłam 4, wszystkie w tej samej intencji. Czas choroby był czasem sprawdzianu mojej wiary. W tym okresie bardzo zbliżyłam się do Boga, który towarzyszył mi każdego dnia.
Read More

Anna: Z nowenną ku świętości

Niech wszyscy mamy takie zużyte różańce a serca pełne blasku perłowego, przepełnione wiarą, nadzieją, miłością.....
Read More

Marzena: Nie ma przypadków – wszystko jest po coś

O nowennie dowiedziałam się w czasie kiedy moja córka była w bardzo złym stanie psychicznym i fizycznym.Pamiętam że chciałam rozpocząć nowennę w niedzielę zmartwychwstania, ale zły tak szalał ze w rozpaczy rozpoczęłam w wielki czwartek.Było bardzo ciężko, córka z dnia na dzień czuła się coraz gorzej prawie nie rozmawiałyśmy.
Read More

Magdalena: Szkoła podoficerska

Szczęść Boże, pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Nowenna była moim postanowieniem noworocznym. Modliłam się w intencji mojego chłopaka, który pragnął dostać się do szkoły podoficerskiej, bo od zawsze marzył aby pracować w służbach mundurowych. Niestety wielokrotnie się na tym sparzył. Kompletnie nie wierzył w siebie.
Read More

Joanna: Uzdrowienie mojego życia

Kochani,zakończyłam odmawiać druga nowennę i już tęsknię za modlitwą,która wymagała ode mnie dyscypliny ,przeorganizowania mojego czasu.Chciałam się z Wami podzielić moim świadectwem .Moje życie usłane było różnymi problemami wydawało mi się ,że nie ma dla mnie już nadziei .
Read More

Msza Apostolatu Nowenny Pompejańskiej

Msza Apostolatu Nowenny Pompejańskiej już w najbliższy poniedziałek 11 czerwca o 18.00 we Wrocławiu w klasztorze Karmelitów Bosych, a otem tradycyjnie spotkanie.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o