Paulina: Matka Boża dała mi to, czego potrzebowało moje serce

Nowennę zaczełam odmawiać w intencji uzdrowienia wewnętrznego. To jest moja druga skończona nowenna. Pierwsza była w intencji innej niż ta, którą teraz odmawiam i dopiero później zrozumiałam, jakie łaski otrzymałam od Boga.
Read More

Kasia: Małymi kroczkami do wielkich rzeczy

Szczesc Boze. To moje trzecie swiadectwo.Jestem wlasnie w trakcie odmawiania 4 Nowenny , trzecia odmawialam z prosba o dary Ducha Sw. dla mnie i meza.Laski caly czas na nas splywaja, po wolutku Maryja nas przemienia ,po glebszym przemysleniu jak czlowiek tak na spokojnie usiadzie i pomysli to widze dopiero co...
Read More

Kinga: moje świadectwa

Piszę tutaj pierwszy raz, Nowennę Pompejańską zaczęłam od zeszłego roku, odmawiałam 4  w całości Nowenny Pompejańskie i 2 x przerwałam. Pierwsza Nowenna Pompejańska nie została  w pełni wysłuchana w int. wyleczenia nerwicy, a druga NP w intencji znalezienia pracy  niewysłuchana. Jednak dzięki tym modlitwom czułam jakbym była zakochana w Nowennie...
Read More

Anna: Modlitwa o świętość małżeńską

Dziękuję Matko za Twoje wsparcie i ufam, że mi pomożesz!
Read More

Gracjana: Jestem mamą

Matka Boska pomaga!!! O nowennie Pompejskiej dowiedziałam się w szpitalu leżąc z ciążą pozamaciczną... Straciłam dzidziusia i jeden z jajowodów. Szanse na kolejną ciążę były znacznie mniejsze... Było mi bardzo ciężko odzyskać równowagę psychiczną. Właśnie wtedy zaczęłam ją odmawiać-modląc się w intencji urodzenia dziecka.
Read More

Audycja w Radio Rodzina o nowennie pompejańskiej :)

Zapraszam do wysłuchania (i obejrzenia) audycji, która została zarejestrowana w Radio Rodzina we Wrocławiu miesiąc temu. Temat: nowenna pompejańska w Polsce.

Znajduje się ona na tej stronie.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?