Audycja w Radio Rodzina o nowennie pompejańskiej :)

Zapraszam do wysłuchania (i obejrzenia) audycji, która została zarejestrowana w Radio Rodzina we Wrocławiu miesiąc temu. Temat: nowenna pompejańska w Polsce.

Znajduje się ona na tej stronie.

Ola: Moje długo odkładane świadectwo

Moim świadectwem pragnę podziękować Naszej Mateczce za łaski, które spłynęły na mnie a zwłaszcza na moją rodzinę od czasu kiedy to 16.10.2013 r. zaczęłam odmawiać tę piękną modlitwę. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji mojego szwagra o łaskę uwolnienia od choroby alkoholowej, która niszczyła całą rodzinę.Przeczytaj Ola: Moje długo odkładane świadectwo
Przeczytaj

Ania: Świadectwo którego miało nie być

Jak wielu a może jak każdy nowennę rozpoczęłam w trudnym dla siebie czasie kiedy moje ludzkie możliwości wyczerpały się i jedyną nadzieją była pomoc z Nieba.
Przeczytaj

Ania: Ta modlitwa jest wspaniała

Zawierzajcie swoje życie Maryi i czytajcie dobrze wskazówki, które nam daje. Modlitwa ma wielką moc, ale połączona z czynami, daje jeszcze więcej.
Przeczytaj

Sylwia: pomoc w chorobie

Zaznaczam ,ze zawsze myslalam ,ze jak znajde kiedys prace to chce miec kontakt z jezykiem angielskim a to wcale nie jest latwe.
Przeczytaj

Ewa: Wystarczy tylko zaufać

Dostałam dużo spokoju. Na kontrolnych badaniach córki wyszło wszystko ok, lekarze nie wiedzieli czemu wtedy wyniki i usg było złe.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o