Znalezienie pracy – świadectwo

Wraz z mężem podjęliśmy wysiłek modlitwy za pomocą nowenny pompejańskiej. Modliliśmy się wzajemnie za siebie z prośbą o łaskę znalezienia pracy. Matka Boża Pompejańska wysłuchała i dzisiaj cieszymy się obydwoje możliwością zatrudnienia i pracy w swoich wyuczonych zawodach. Wszystko zawdzięczamy Matce Bożej i za jej wstawiennictwo i okazane łaski z serca dziękujemy!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

29 myśli na temat „Znalezienie pracy – świadectwo

 1. Nowennę pompejańską po raz pierwszy zaczęłam odmawiać prawie dwa lata temu w intencji znalezienia pracy. Podjęłam ją po czterech miesiącach bezowocnego poszukiwania pracy. Po dwóch tygodniach znalazłam pracę, z wielką wdzięcznością odmawiałam nowennę dalej. Dwa miesiące po zakończeniu modlitwy pojawiła się kolejna oferta pracy, związana z moim wyuczonym zawodem, z dużo lepszymi zarobkami. Zmieniłam więc pracę i mija właśnie drugi rok odkąd rozwijam się w moim zawodzie. Jestem głęboko wdzięczna Maryi za okazaną mi łaskę.
  W tym roku odmówiłam nowennę dwa razy. Pierwszy raz w intencji naszego dziecka, które urodzi się za kilka dni, o zdrowie i błogosławieństwo dla niego. Początek ciąży był trudny, groziło mi poronienie. Dzięki otrzymanej łasce mogłam cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem w tym błogosławionym stanie, a maleństwo rozwija się dobrze. Wierzę, że także po narodzinach znajdzie się pod opieką Matki Boskiej. Druga tegoroczna intencja związana była z moim mężem, prosiłam o pomoc w znalezieniu przez niego pracy, bo firma, w której pracował, upadła. Mimo tak trudnej sytuacji na rynku pracy właśnie dzisiaj otrzymał informację, że po Świętach może zgłosić się w celu ustalenia warunków pracy w nowym, dużo bardziej atrakcyjnym miejscu. Cieszymy się oboje, wierzę, że wszystkie te łaski zawdzięczamy Matce Bożej. A dodatkowym owocem nowenny jest niesamowity spokój ducha i zaufanie Bogu, które ogarnia mnie, kiedy powierzam siebie Maryi.

  • Serdecznie proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy przez mojego męża. Od miesięcy szuka pracy, aplikuje na stanowiska zgodne z jego oczekiwaniami, wysyła dziesiątki CV i LM, przechodzi do drugiego czy trzeciego etapu rekrutacji… i na tym się kończy. Bronię się przed zwątpieniem i goryczą, Mam nadzieję na poprawę sytuacji. Proszę o wsparcie w modlitwie. Pozdrawiam.

 2. Proszę o modlitwę za mnie ja trzy lata nie mogę znaleźć pracy w swoim zawodzie modlę się o to od ponad roku i nie mogę wyprosić tej łaski. Przez rok praktycznie jej nie szukałam ze względu na inne problemy, które się nałożyły i zły stan zdrowia a potem było już coraz gorzej na rynku pracy. Bez pracy żyć się nie da to konieczność tym bardziej jak jest się samotnym. Odmawiam nowennę pompejską i inne modlitwy do świętych ale jak na razie łaski nie otrzymałam.Proszę chociaż o jedną zdrowaśkę w mojej intencji. Bóg zapłać.

  • Marzenko:) od dzisiaj dołączę Twoja prośbę w swoich modlitwach. Niech Matka Boża czuwa nad Tobą. Ufaj całym sercem a juz niedlugo na pewno Zostaniesz obdarzona wszelkimi potrzebnymi łaskami 🙂

   • Dziękuję Ci z całego serca cieszę się, że ktoś chce się za mnie pomodlić dziękuję także za to Bogu i również będę Ciebie wspominała w swoich modlitwach aby Pan za pośrednictwem Matki Bożej wysłuchał Twoich próśb. Dodałas mi otuchy bo są chwile kiedy przechodzę potworne kryzysy do tego stopnia, że myślę o najgorszym choć nie powinnam wiem. Paniczny lęk o przyszłość paraliżuje mnie i zabija wszelką nadzieję do tego stopnia,że odmawim także inne modlitwy o uwolnienie od lęku i to pomaga na jakiś czas uspokajam się i wyciszam. Postanowiłam w tej intencji pojechać do Częstochowy mam nadzieję,że tam zostanę wysłuchana. Przecież modlitwa o pracę nie może być chyba niezgodna z wolą Boga bo to konieczność życiowa…Bóg zapłać za wsparcie.

    • Jesli chodzi o niepokój i lęk związany z przyszlościa to są to tylko podszepty złego ducha aby zwątpic w milosc Pana Naszego do nas. Mnie rowniez nie jest łatwo , ale nie ma niczego piekniejszego i wiekszego od milosci Boga. Pan Bog z pewnoscia szykuje cos wyjatkowego dla Ciebie jesli tak dlugo czeka z obdarowaniem Cie łaska. Ufaj cały czas, a ja jeszcze bardziej bede prosic o upragniona prace dla Ciebie. Masz we mnie sprzymierzenca. 🙂 hehe Matka Boza bedzie miala juz nie jedna a dwie natarczywe, proszace osoby 🙂 Pozdrawiam w Bogu

    • POlecam również msze sw. , grupy MAMRE, prowadzone przez ksiedza Cyrana. Ja na takich mszach ładuje moje akumulatory , głownie to serce , do szczesliwego przezywania dni, ktore dane mi sa tutaj na Ziemi 🙂

     • Wszystkim którzy modlili się za mnie o wyproszenie łaski znalezienia pracy pragnę podziękować z całego serca gdyż właśnie łaskę tę otrzymałam i otrzymałm pracę w zawodzie. Szczególnie dziękuję Tobie Karino Ty odpisałas na mój post i wiem że się modliłaś za mnie. Bardzo mnie to wzruszyło.Ja również często polecałam Ciebie Bogu aby Pan wysłuchał Twoich prósb wierzę, że otrzymałaś lub otrzymasz to o co prosisz. Zapewniam o dalszej modlitwie. Jeśli to czytasz to proszę odpisz. Pozdrawiam wszystkich. Chwała Panu.

 3. Marzenko cieszę się Twoim szczęściem.To umacnia moją wiarę.Sama wlasnie skończyłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej w intencji trudnej dla mnie sytuacji.Może Matuchna uznała ze jeszcze nie czas na łaski dla mnie… Ale nie przestaję wierzyć i proscić…Wierzę ze nadejdzie taki dzien gdy będę płakac ze szczęscia…
  łączę się ze wszystkimi którzy wierzą w Boskie Miłosierdzie

 4. te wasze świadectwa podnoszą na duchu. zastanawiam się ile ja będę musiała czekać.
  Jest mi ciężko w obecnej pracy, wcześniej szukałam czegoś w międzyczasie i też nic.
  Ja marzę o takiej pracy, żebym nie musiała pracować w niedzielę, abym nie zastanawiała się na 2 tygodnie przed 10 jak dożyć do wypłaty. Ja nie wiem jak to jest mieć dobrą pracę i otrzymywać godne wynagrodzenie i być ze sobą w zgodzie wewnętrznej aby móc naprawdę czcić Dzień Pański.

 5. Kochani! Może ktoś mógłby pomodlić się najkrótszym westchnieniem w mojej intencji.Po świętach Wielkanocnych otrzymam wypowiedzenie, modlę się nieustannie, kończę kolejną Nowennę, proszę o westchnienie w intencji mojego pracodawcy, który mógłby inaczej rozwiązać problem mojego zwolnienia, ponieważ są takie możliwości.Obiecuje również swoją modlitwę za wszystkich poszukujących pracy.

 6. Kochani, bardzo proszę o modlitwę za mnie o znalezienie dobrej pracy w zawodzie. Modle się juz długo i niestety nie mogę znaleść dobrej pracy. W obecnej nie da się juz pracować,psychicznie się wykanczam się. Jestem załamana,nic mi nie wychodzi. Zacznę chyba kolejna odmawiac nowenne za pracę coś mi każe zacząć ją odmawiać,ale mam chwile zwątpienia.Proszę o modlitwę.

    • Skończyłam niedawno pierwszą NP w intencji znalezienia dobrego męża, teraz odmawiam drugą za rodzinę. W pracy kocioł od kilku miesięcy modliłam się do św Rity, św. Chabrela, Judy Tadeusza, a teraz do Jana Pawła II i Ojca Pio. Zarówno w prywatnych i zawodowych sprawach zero poprawy.

  • Pomodlę się za Ciebie Apelem Jasnogórskim, może choć trochę pomoże. Tyle tych modlitw i nic, nie ma wyjścia trzeba czekać i trwać nadal na modlitwie. Fajnie że zobaczyłaś przynajmniej trochę świata.

 7. Dziękuję za modlitwę, też pomodliłam sie Apelem Jasnogórskim za Ciebie będę się modlić za Ciebie. Musimy modlić się.

 8. Proszę Was módlcie się za mnie bym i ja znalazła prace, nawet nie mówię o pracy w wyuczonym zawodzie ale jakiejkolwiek, jestem już na wykończeniu emocjonalnym, ogarnia mnie lęk i niepokój, błagam wstawcie się za mną!

  • Anetko, ja pamiętam o tej mini nowennie 🙂 . Staram się mówić obiecany dziesiątek różańca łącząc się z Częstochową na Apel Jasnogórski, bo wtedy wszyscy tam zgromadzeni również modlą się w tej intencji 🙂

 9. Mateusz…polecam stronę „Modlitwy wstawienniczej” ( wystarczy wpisać w google ) i wysłać intencje.
  Tam w sile przeszło 500 osób modlimy się w przesyłanych intencjach.

 10. Około rok temu zaczęłam się modlić o pracę. Zostałam wysłuchana:):):) Co prawda nie otrzymałam umowy na stałe, tylko na zastępstwo, ale to i tak bardzo dużo. Po kilku miesiącach pracy Bóg i Maryja sprawili, że zaszłam w ciążę. Obecnie oczekujemy naszego synka, a potem czeka mnie urlop macierzyński. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji szczęśliwego porodu dla mnie i dla Maluszka. Po urlopie macierzyńskim nie będę już miała tej pracy, ale wierzę, że Pan Bóg tak pokieruje naszą przyszłością, że pomoże mi znaleźć nowe źródło zarobku. Amen!

A Ty co o tym myślisz? Napisz!