Znalezienie pracy – świadectwo

Wraz z mężem podjęliśmy wysiłek modlitwy za pomocą nowenny pompejańskiej. Modliliśmy się wzajemnie za siebie z prośbą o łaskę znalezienia pracy. Matka Boża Pompejańska wysłuchała i dzisiaj cieszymy się obydwoje możliwością zatrudnienia i pracy w swoich wyuczonych zawodach. Wszystko zawdzięczamy Matce Bożej i za jej wstawiennictwo i okazane łaski z serca dziękujemy!

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

29
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
15 Wątki komentarzy
14 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
18 Autorzy
stonkaZadowolonaMateuszMGosiaAneta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Nowennę pompejańską po raz pierwszy zaczęłam odmawiać prawie dwa lata temu w intencji znalezienia pracy. Podjęłam ją po czterech miesiącach bezowocnego poszukiwania pracy. Po dwóch tygodniach znalazłam pracę, z wielką wdzięcznością odmawiałam nowennę dalej. Dwa miesiące po zakończeniu modlitwy pojawiła się kolejna oferta pracy, związana z moim wyuczonym zawodem, z dużo lepszymi zarobkami. Zmieniłam więc pracę i mija właśnie drugi rok odkąd rozwijam się w moim zawodzie. Jestem głęboko wdzięczna Maryi za okazaną mi łaskę. W tym roku odmówiłam nowennę dwa razy. Pierwszy raz w intencji naszego dziecka, które urodzi się za kilka dni, o zdrowie i błogosławieństwo dla niego.… Czytaj więcej »

Jolanta Chrostowska-Sufa
Gość
Jolanta Chrostowska-Sufa

Serdecznie proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy przez mojego męża. Od miesięcy szuka pracy, aplikuje na stanowiska zgodne z jego oczekiwaniami, wysyła dziesiątki CV i LM, przechodzi do drugiego czy trzeciego etapu rekrutacji… i na tym się kończy. Bronię się przed zwątpieniem i goryczą, Mam nadzieję na poprawę sytuacji. Proszę o wsparcie w modlitwie. Pozdrawiam.

marzena
Gość
marzena

Proszę o modlitwę za mnie ja trzy lata nie mogę znaleźć pracy w swoim zawodzie modlę się o to od ponad roku i nie mogę wyprosić tej łaski. Przez rok praktycznie jej nie szukałam ze względu na inne problemy, które się nałożyły i zły stan zdrowia a potem było już coraz gorzej na rynku pracy. Bez pracy żyć się nie da to konieczność tym bardziej jak jest się samotnym. Odmawiam nowennę pompejską i inne modlitwy do świętych ale jak na razie łaski nie otrzymałam.Proszę chociaż o jedną zdrowaśkę w mojej intencji. Bóg zapłać.

Karina
Gość
Karina

Marzenko:) od dzisiaj dołączę Twoja prośbę w swoich modlitwach. Niech Matka Boża czuwa nad Tobą. Ufaj całym sercem a juz niedlugo na pewno Zostaniesz obdarzona wszelkimi potrzebnymi łaskami 🙂

marzena
Gość
marzena

Dziękuję Ci z całego serca cieszę się, że ktoś chce się za mnie pomodlić dziękuję także za to Bogu i również będę Ciebie wspominała w swoich modlitwach aby Pan za pośrednictwem Matki Bożej wysłuchał Twoich próśb. Dodałas mi otuchy bo są chwile kiedy przechodzę potworne kryzysy do tego stopnia, że myślę o najgorszym choć nie powinnam wiem. Paniczny lęk o przyszłość paraliżuje mnie i zabija wszelką nadzieję do tego stopnia,że odmawim także inne modlitwy o uwolnienie od lęku i to pomaga na jakiś czas uspokajam się i wyciszam. Postanowiłam w tej intencji pojechać do Częstochowy mam nadzieję,że tam zostanę wysłuchana.… Czytaj więcej »

Karina
Gość
Karina

Jesli chodzi o niepokój i lęk związany z przyszlościa to są to tylko podszepty złego ducha aby zwątpic w milosc Pana Naszego do nas. Mnie rowniez nie jest łatwo , ale nie ma niczego piekniejszego i wiekszego od milosci Boga. Pan Bog z pewnoscia szykuje cos wyjatkowego dla Ciebie jesli tak dlugo czeka z obdarowaniem Cie łaska. Ufaj cały czas, a ja jeszcze bardziej bede prosic o upragniona prace dla Ciebie. Masz we mnie sprzymierzenca. 🙂 hehe Matka Boza bedzie miala juz nie jedna a dwie natarczywe, proszace osoby 🙂 Pozdrawiam w Bogu

Karina
Gość
Karina

POlecam również msze sw. , grupy MAMRE, prowadzone przez ksiedza Cyrana. Ja na takich mszach ładuje moje akumulatory , głownie to serce , do szczesliwego przezywania dni, ktore dane mi sa tutaj na Ziemi 🙂

SS777
Gość
SS777

potwierdzam 🙂 3 tygodnie temu byłem w Gorzkowicach na takiej Mszy, na prawdę warto 🙂

marzena
Gość
marzena

Wszystkim którzy modlili się za mnie o wyproszenie łaski znalezienia pracy pragnę podziękować z całego serca gdyż właśnie łaskę tę otrzymałam i otrzymałm pracę w zawodzie. Szczególnie dziękuję Tobie Karino Ty odpisałas na mój post i wiem że się modliłaś za mnie. Bardzo mnie to wzruszyło.Ja również często polecałam Ciebie Bogu aby Pan wysłuchał Twoich prósb wierzę, że otrzymałaś lub otrzymasz to o co prosisz. Zapewniam o dalszej modlitwie. Jeśli to czytasz to proszę odpisz. Pozdrawiam wszystkich. Chwała Panu.

Wierząca
Gość
Wierząca

Marzenko cieszę się Twoim szczęściem.To umacnia moją wiarę.Sama wlasnie skończyłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej w intencji trudnej dla mnie sytuacji.Może Matuchna uznała ze jeszcze nie czas na łaski dla mnie… Ale nie przestaję wierzyć i proscić…Wierzę ze nadejdzie taki dzien gdy będę płakac ze szczęscia…
łączę się ze wszystkimi którzy wierzą w Boskie Miłosierdzie

bożenka
Gość
bożenka

te wasze świadectwa podnoszą na duchu. zastanawiam się ile ja będę musiała czekać.
Jest mi ciężko w obecnej pracy, wcześniej szukałam czegoś w międzyczasie i też nic.
Ja marzę o takiej pracy, żebym nie musiała pracować w niedzielę, abym nie zastanawiała się na 2 tygodnie przed 10 jak dożyć do wypłaty. Ja nie wiem jak to jest mieć dobrą pracę i otrzymywać godne wynagrodzenie i być ze sobą w zgodzie wewnętrznej aby móc naprawdę czcić Dzień Pański.

sławek
Gość
sławek

ja też już prawie rok szukam pracy i nic, też odmawiam już którąś z kolei nowenne ale bez rezultatu

Beata
Gość
Beata

Kochani! Może ktoś mógłby pomodlić się najkrótszym westchnieniem w mojej intencji.Po świętach Wielkanocnych otrzymam wypowiedzenie, modlę się nieustannie, kończę kolejną Nowennę, proszę o westchnienie w intencji mojego pracodawcy, który mógłby inaczej rozwiązać problem mojego zwolnienia, ponieważ są takie możliwości.Obiecuje również swoją modlitwę za wszystkich poszukujących pracy.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Kochani, bardzo proszę o modlitwę za mnie o znalezienie dobrej pracy w zawodzie. Modle się juz długo i niestety nie mogę znaleść dobrej pracy. W obecnej nie da się juz pracować,psychicznie się wykanczam się. Jestem załamana,nic mi nie wychodzi. Zacznę chyba kolejna odmawiac nowenne za pracę coś mi każe zacząć ją odmawiać,ale mam chwile zwątpienia.Proszę o modlitwę.

AgnieszkaM
Gość
AgnieszkaM

U mnie tak samo, już nie mam siły.
Nich Matka nam błogosławi i odmieni ten trudny okres.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Do AgnieszkiM też modlisz się o pracę ? Długo już

AgnieszkaM
Gość
AgnieszkaM

Skończyłam niedawno pierwszą NP w intencji znalezienia dobrego męża, teraz odmawiam drugą za rodzinę. W pracy kocioł od kilku miesięcy modliłam się do św Rity, św. Chabrela, Judy Tadeusza, a teraz do Jana Pawła II i Ojca Pio. Zarówno w prywatnych i zawodowych sprawach zero poprawy.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Aga M ja byłam na kanonizacji i u grobu JP II i Ojca Pio i ŚW Antoniego i Św Franciszka

AgnieszkaM
Gość
AgnieszkaM

Pomodlę się za Ciebie Apelem Jasnogórskim, może choć trochę pomoże. Tyle tych modlitw i nic, nie ma wyjścia trzeba czekać i trwać nadal na modlitwie. Fajnie że zobaczyłaś przynajmniej trochę świata.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję za modlitwę, też pomodliłam sie Apelem Jasnogórskim za Ciebie będę się modlić za Ciebie. Musimy modlić się.

Ania
Gość
Ania

Proszę Was módlcie się za mnie bym i ja znalazła prace, nawet nie mówię o pracy w wyuczonym zawodzie ale jakiejkolwiek, jestem już na wykończeniu emocjonalnym, ogarnia mnie lęk i niepokój, błagam wstawcie się za mną!

Aneta
Gość
Aneta

Podłączam się, proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy. Bardzo dziękuję.

Gosia
Gość
Gosia

Anetko, ja pamiętam o tej mini nowennie 🙂 . Staram się mówić obiecany dziesiątek różańca łącząc się z Częstochową na Apel Jasnogórski, bo wtedy wszyscy tam zgromadzeni również modlą się w tej intencji 🙂

Aneta
Gość
Aneta

Gosiu, bardzo Ci dziękuję. Z serca wielkie Bóg zapłać. I przepraszam za kłopot.

MateuszM
Gość
MateuszM

Proszę o modlitwę za mnie o znalezienie dobrej pracy w wyuczonym zawodzie. Dziękuje

MateuszM
Gość
MateuszM

Proszę o modlitwę o pomoc w znalezieniu dobrej pracy w wyuczonym zawodzie.Dziękuje Bardzo.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Mateusz…polecam stronę „Modlitwy wstawienniczej” ( wystarczy wpisać w google ) i wysłać intencje.
Tam w sile przeszło 500 osób modlimy się w przesyłanych intencjach.

stonka
Gość
stonka

Około rok temu zaczęłam się modlić o pracę. Zostałam wysłuchana:):):) Co prawda nie otrzymałam umowy na stałe, tylko na zastępstwo, ale to i tak bardzo dużo. Po kilku miesiącach pracy Bóg i Maryja sprawili, że zaszłam w ciążę. Obecnie oczekujemy naszego synka, a potem czeka mnie urlop macierzyński. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji szczęśliwego porodu dla mnie i dla Maluszka. Po urlopie macierzyńskim nie będę już miała tej pracy, ale wierzę, że Pan Bóg tak pokieruje naszą przyszłością, że pomoże mi znaleźć nowe źródło zarobku. Amen!