Piotr: W trakcie modlitwie o własne uzdrowienie wewnętrzne moja mama się zmieniła

Pan Bóg daje mi spokój serca, pomaga z nadzieją patrzeć w przyszłość mimo moich grzechów.
Przeczytaj całość

Urszula: Matka Boża pomaga w modlitwie

Chciałabym złożyć część świadectwa o mojej NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ. A mianowicie w trudnym dla mnie czasie, gdy zobowiązałam się odmawiać tę cudowną modlitwę, pewnego wieczora po powrocie z pracy nie miałam siły . Wiedziałam i pragnęłam jednak kontynuować, a moje 5,5 letnie dziecko leżało samo w pokoju. W związku z tym...
Przeczytaj całość

Teresa: Dziękuję za łaskę zdrowia

Chciałabym dać świadectwo otrzymania łaski zdrowia. Nowennę pompe­jańską odmawiałam od 10 lutego do 5 kwietnia. Dowiedziałam się o niej, gdy ciężko zachorowałam i miałam złe wyniki badań. Ale tak naprawdę z Mat­ką Bożą Różańcową spotykałam się od dziecka, bo w moim rodzinnym kościele parafialnym Jej wizerunek znajduje się w głównym ołtarzu.Przeczytaj Teresa: Dziękuję za łaskę...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Pomoc w nawróceniu syna i powrót do zdrowia…

Odmawiam nowenne po raz 3.Dwie pierwsze za syna,zeby sie wyprostował i żył uczciwie i skonczył szkołe.Matka Boza przesyła duzo łask bozych w zwiazku z nawroceniem syna,szkole skonczył i wyjechał do Anglii,ale słabo powodzi sie jemu ze znalezieniem pracy i utrzymaniem sie za granica.Kolejna 3 nowenne zaczelam w intencji swojego zdrowia...
Przeczytaj całość

Lilianna: Nowenna za Jana

Dość długo zabierałam się za złożenie świadectwa po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej ,ale tak trzeba. Chyba około pół roku leżała u nas u domu mała książeczka o Nowennie Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Maria: Świadectwo uzdrowienia ręki

Byliśmy i jesteśmy szczęśliwym małżeństwem z trzydziestoparoletnim stażem, obdarowanym czwórką dzieci i trzyletnią wnuczką. We wrześniu 2010 roku mąż zachorował na nowotwór krwi – chłoniaka.Diagnoza ta, mnie i męża bardzo zasmuciła i bardzo to wspólnie przeżywaliśmy ale każdy w inny sposób…

Mąż poddał się leczeniu operacyjnego wycięcia guza a w drugiej połowie listopada zaczął cykle chemioterapii. Jesteśmy wierzącymi katolikami, więc prosiliśmy członków naszej wspólnoty parafialnej i innych znajomych – w tym naszych zakonników dominikańskich o wsparcie modlitewne i duchowe. Dostaliśmy od jednego z ojców dominikańskich pracującego na misjach w Witebsku wskazówkę, aby modlić się Nowenną Pompejańską o uzdrowienie z choroby nowotworowej męża. Nowennę zaczęliśmy 1 grudnia zaznaczając dzień jej rozpoczęcia w kalendarzu.
Modliliśmy się Nowenną co dziennie ,dołączając jeszcze modlitwę zawierzenia się Panu Jezusowi i prosząc o wstawiennictwo Św. Peregryna (Święty od nowotworów).
Pod koniec stycznia zawiozłam męża na trzeci cykl chemii i gdy po pięciu godzinach przyjechałam to się okazało ,że mąż stał się ofiarą błędu medycznego i doszło do wynaczynienia najgorszej w skutkach ubocznych – bo niszczącej tkanki mięśni i ścięgien , „czerwonej” chemii…

Ręka była bardzo opuchnięta ,bolesna,twarda i czerwona – pojechaliśmy do domu i zastosowaliśmy okłady z lodu na przemian ze smarowanie maścią z jodem wg zaleceń lek.
Żrące działanie chemii na tkanki jednak posuwało się dalej i była ciągle wielka bolesność i bez silnych środków p/bólowych 3x dziennie mąż się nie obywał.
Modliliśmy się jednak nieprzerwanie modlitwą Nowenny Pompejańskiej ,chociaż bywały chwile gdy mąż po następnej dawce chemii czuł się bardzo osłabiony a dodatkowo ból reki się wzmagał to modlił się leżąc w łóżku.

Z medycznego punktu widzenia obraz kliniczny po podaniu chemii po za żyłę po ok.dwu i pół miesiącach kończy się wypadnięciem części martwiczej tkanki i towarzyszy temu silny ból.

Byliśmy w trakcie drugiej edycji Nowenny Pompejańskiej i był 24 marzec 2011(dwa miesiące i 24 dni po wypadku podania po żyłę).

Mąż zadzwonił do mnie do pracy ,że nie radzi sobie z bólem chociaż zażył już podwójną dawkę p/bólowego środka,prosił abym przyjechała szybciej. Przyjechałam do domu i próbowałam stosować różne okłady ale ból był tak silny ,że nic nie pomagało. Mąż opisywał ból jak gdyby ktoś miażdżył rękę kleszczami i wyrywał mięsień na żywca…
Zbliżała się godzina 15-ta -zaproponowałam modlitwę do Miłosierdzia- Koronkę…

Usiedliśmy do modlitwy wcześniej niż zazwyczaj i pomimo silnego bólu ręki-zaczęliśmy modlitwę od Koronki …później Nowennę Pompejańską .Gdy skończyliśmy o 16-tej mąż powiedział ;”chce mi się spać”(był po nieprzespanej nocy ,zmęczony bólem).Pytam „nie boli Cię?” ;odpowiada; „nie boli…” i poszedł spać.Przespał całą noc i następnego dnia też go nie bolało,poszliśmy do Kościoła bo był to Dzień Świętości Życia;Zwiastowanie Maryi.
Dziękowaliśmy Maryi za otrzymaną łaskę i podjęliśmy Duchową Adopcje.

Od tego czasu ręka nie bolała zaczęła się goić ,cofał się stan zapalny- pozostały blizny…i mała niepełnosprawność.

Nadal modlimy się wspólnie, każdy dzień inną Tajemnicę Różańca. Chciałam również dodać ,że w czerwcu 2011 badania TK i szpiku kostnego wykazały, że NIE MA OGNISK NOWOTWOROWYCH. Jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni Maryi i Jezusowi za otrzymane łaski zdrowia.

Dla nas był to cud!
Chwała Panu!
Maria

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Maria: Świadectwo uzdrowienia ręki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Małgosia
Gość
Małgosia

Dzisiaj zaczynam odmawiać Nowennę Pompejańską .Wierzę ,że mi pomorze .

Piotrek
Gość
Piotrek

Piękne świadectwo, pani Mario. To jest bardzo ciężka i podstępna choroba, chwała Bogu za łaskę uzdrowienia dla Pani Męża. Dziękuję za to świadectwo, już drugi raz odmawiam Nowennę, i dzięki Pani świadectwu i łasce którą dobry Bóg Was obdarzył , mam większą wiarę. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Z Panem Bogiem!

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Bóg jest wielki w swoim Miłosierdziu

Obrazki z nowenną pompejańską?