Dorota: Kocham Cię, Panie!

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Chcialabym zlozyc swiadectwo o tym, jak mi pomogla nowenna pompejanska, jak w nieoczekiwany sposob Matka Boza wysluchala moja prosbe. Kiedy tylko, za namowa mojej Mamy, weszlam na strone NP, od razu poczulam gleboki spokoj. Nagle odczulam, ze tu wlasnie, u stop Matki Bozej, moge zlozyc moje brzemie, moje...
Read More

Bartosz: otrzymałem łaskę uzdrowienia mojej mamy z choroby nowotworowej

Za pośrednictwem wstawiennictwa Maryi dzięki Nowennie Pompejańskiej, otrzymałem łaskę uzdrowienia mojej mamy z choroby nowotworowej, mimo zaawansowanego stadium.
Read More

Maciej: nowenna pompejańska – powrót do zdrowia

Chciałem przedstawić swoje świadectwo skutku odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Powiem, może w skrócie, miałem problemy natury psychologicznej, nerwica, lęki które gromadziłem latami. Przez cały ten czas religię traktowałem raczej jako dodatek do życia, ale kierowałem się tylko jej niektórymi zasadami, które mi pasowały. Ograniczała się ona w zasadzie tylko do pacierza...
Read More

Ola: Nowenna – drogowskazem

Odmawiłam w intencji mojej rodziny - dzieci i męża. No i tu nastąpiły piękne zmiany. Nastoletni syn poprawił stopnie jest bardziej rozmowny, szczery i uśmiechnięty, mąż zaczął się modlić a córka moja (10lat), która od urodzenia zasypiała przy włączonym telewizorze i świetle z dnia na dzień pozbyła się nałogu, z którym nie wiedziałam już jak walczyć. Ja przestałam palić. Poprawiły się stosunki z moim serdecznym przyjacielem.....
Read More

Agnieszka: Wysiek w uszach znikl

Córka Łucja przez lata cierpiała na częste zapalenie uszu co w końcu przerodziło się w przewlekłe wysiekowe zapalenie uszu,a co za tym szło źle ciśnienie w uszach i niedosluch.
Read More

Królowa Różańca Świętego w Twoim domu!

Wysyłka kwartalnika „Królowa Różańca Świętego” dobiegła końca. Wysłaliśmy w sumie 1931 darmowych egzemplarzy nowej gazety do Polski i kilkunastu krajów za granicą. Kilkaset egzemplarzy rozdaliśmy. Jeśli przesyłka do dzisiaj do kogoś nie dotarła, prosimy o informację.

Otrzymaliśmy sporo listów z opiniami i propozycjami. Dziękujemy za wszystkie, sprawiły nam sporo radości. Wiele osób zachęca do rozwijania tego kwartalnika. – Chcemy, by miał on większą objętość oraz różańcowe dodatki. Jednak wszystko jest w Twoich rękachTo, czy „Królowa Różańca Świętego” będzie istnieć i się rozwijać, zależy tylko od Czytelników i zamówionych prenumerat.

CZYTAJ DALEJ!

Do tej pory prenumeratę zamówiło ok. 250 osób. Żeby „Królowa Różańca Świętego” mogła istnieć, potrzebujemy przynajmniej drugie tyle. Dlatego prosimy: zaprenumeruj to czasopismo dla siebie, dla Róży albo zachęć innych. Prosimy, prześlij informację o tym czasopiśmie innym czcicielom Matki Bożej, którzy odmawiają różaniec i nowennę pompejańską.

Jest pewne, że drugiego numeru nie będziemy wysyłać bezpłatnie, ponieważ przekracza to możliwości finansowe nas, przeciętnych zjadaczy chleba. Pierwszy numer udało się sfinansować tylko dzięki sprzedaży książki „Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach” i jednej reklamie. Zbieranie tych pieniędzy zabrało ponad rok czasu, więc starczyłoby ich najwyżej na rocznik…

Jak zamówić roczną prenumeratę do Polski lub za granicę?

  • wpłacając 18,90 gr na konto 50 7999 9995 0651 6383 2504 0001 i podając w treści przelewu adres do wysyłki.
  • w księgarni internetowej www.rosemaria.pl
  • wszystkie informacji są też na stronie: www.krolowa.rosemaria.pl

WAŻNE: celem istnienia „Królowej Różańca Świętego” nie jest zysk, ale szerzenie różańca. Wszystkie prace redakcyjne (skład, korekta, pisanie, grafika) są wykonywane bez honorariów. Stąd cena jednego egzemplarza jest maksymalnie niska, a ewentualna nadwyżka finansowa będzie przeznaczana na głoszenie różańca, także poprzez działalność Apostolstwa Nowenny Pompejańskiej. Apostolstwa, które ma za zadanie szerzyć cześć Dziewicy z Pompejów w podzięce za nieskończone łaski w myśl obietnicy złożonej Maryi:

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Marek Woś

PS. Wszystkie pomysły i propozycje, a także uwagi, można przysyłać na mój adres: krolowa@rosemaria.pl, albo telefonicznie 61 86 87 345.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Królowa Różańca Świętego w Twoim domu!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr Piechowski
Gość
Piotr Piechowski

Bardzo dziękuję za bezpłatny egzemplarz,bardzo zainteresował mnie różaniec do Panny Różańcowej z Pompejów już zacząłem odmawiać różaniec do Królowej Różańca Swiętego i zapewniam,że zaprenumeruję go,ale dopiero po 20 kwietnia,kiedy otrzymam moją niewielką emeryturę,w tej chwili nie stać mnie nawet na tą ta niewielką opłatę prenumeraty! Jednak bardzo podoba mi się ten biuletyn,jest interesujący Pozdrawiam Piotri polecam innym!

grażyna
Gość
grażyna
POKÓJ I DOBRO Bardzo dziękuje , że jest taka strona
anna
Gość

Witam serdecznie
Niestety nie doszedl do mnie jeszcze wasz bezplatny egzemplarz-moze zgubil sie gdzies w drodze-mieszkam w USA. Od 3-marca odmawiam NP i odczowam spokoj wewnetrzny jakiego mi brakowalo-niewiem czy moja prosba bedzie wysluchana-mocno wierze ze tak.NP jest ostatnia „deska ratunku” dla mnie. Zycze wszystkim wytrwalosci i Pokoj z Wami. Anna

Łukasz
Gość
Łukasz
Nie wiem, ale Królowa Różańca Świętego z Pompejów błogosławi całe dzieło szerzenia Nowenny Pompejańskiej w sposób tak szczególny i wyjątkowy, że nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś podobnym. Wszelkie materiały w formie audio-wizualnej, papierowej lub jakiejkolwiek innej są przepojone łaską Bożą która wprost promieniuje z każdego słowa czy obrazu. Biorąc do ręki pierwszy numer Królowej Różańca Świętego zostałem porażony wielkością i chwałą jaka emanuje z obrazu na okładce. Każda następna strona tylko zwiększała to odczucie. Wszystko począwszy od użytych czcionek, zamieszczonych artykułów, a skończywszy na jakości papieru potwierdza celowość powstania tego Pisma. Byłoby ogromną szkodą zawieszenie tego jakże cudownego… Czytaj więcej »
Asia
Gość
Jestem ogromnie wdzięczna Matce Bożej za wysłuchanie mojej prośby. O nowennie pompejańskiej słyszałam już rok temu, ale trudno mi było się do niej zabrać. Przerażała mnie długość tej modlitwy i czas na nią poświęcony. Udało się, zmówiłam całą nowennę, choć czasem było bardzo trudno, myśli wciąż uciekały i nie mogłam się skupić. Oczywiście moja prośba została wysłuchana, dlatego polecam innym, aby również uwierzyli w jej moc, jest naprawdę ogromna, nie zdajemy sobie z tego sprawy!! Postanowiłam modlić się kolejną nowennę w intencji córki i siostry, wierzę, że i teraz Mateńka mnie wysłucha. Dziękuję za wszystko, za miłość i dobroć Matce… Czytaj więcej »
Maria
Gość
Mam straszne problemy w życiu rodzinnym, mój starszy syn postanowił umrzeć, pije alkohol, jednym słowem żyje już w innym świecie, a ja matka patrzę i nie mogę mu pomóc, bo odrzuca wszystkie moje prośby i bardzo mnie kłamie. Jestem załamana, kogo spotkam ze znajomych wierzących proszę o modlitwę. Jedna ze znajomych dała mi nowennę pompejską, którą jak wytrwam (o co bardzo proszę BOGA i każdego dnia dziękuję BOGU, że odmówiłam) skończę odmawiać 15 sierpnia. Kto mi pomoże jak nie BÓG, MATKA nigdy swego dziecka nie zostawi i wierzę w to, ze Matka BOSKA wyrwie go z sideł zła. Proszę kto… Czytaj więcej »
Gosia
Gość

Witam,
Czy jeszcze można zamówić pierwsze wydanie? A następnie prenumeratę?
Właśnie rozpoczęłam odmawianie nowenny. Jak tylko się o niej dowiedziałam, wiedziałam – że muszę ją odmawiać. To dziwne, silne uczucie, wręcz nakaz.

pozdrawiam
Gosia

Obrazki z nowenną pompejańską?