Kasia: Moje świadectwo

Moje świadectwo trochę się różni od innych, ale mam nadzieję, że chociaż jednej osobie pomorze uwierzyć w skuteczność Nowenny.
Read More

Leszek: To była walka o każde słowo modlitwy

Obiecałem Matce Najświętszej, że opowiem ludziom o Jej dobroci. Wybacz Matko, że tak długo zwlekałem… Nowennę Pompejańską rozpocząłem 7 października 2014 r., w Święto Matki Boskiej Różańcowej. Prosiłem Matkę Bożą o uzdrowienie z dolegliwości ze strony serca. Chciałbym podzielić się z Wami kilkoma rzeczami, których doświadczyłem w czasie tej Nowenny,...
Read More

Anna: PRZEMIANA SERCA

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od Marka - uczestnika dwudniowych rekolekcji Odnowy w Duchu Świętym, w których wzięłam udział w kwietniu tego roku. To, jak tam się znalazłam to już materiał na inne świadectwo J Nigdy nie byłam wielką zwolenniczką modlitwy różańcowej, wydawała mi się monotonna i po prostu jej nie rozumiałam.
Read More

Małgorzata: Dostałam rentę!

Kochana Maryjo dziękuję Ci za tę łaskę!
Read More

Rafał: Poprawa relacji między rodzicami

Odmawiałem nowennę w rożnych intencjach.spora część z nich została wysłuchana i się spełniła ,a inne nie. Jednak zauważyłem ,że dostałem też z "góry" pewien bonus.
Read More

Anna: świadectwo znalezienia pracy

Nowennę pompejańską rozpoczęłam odmawiać 28 lutego, w intencji znalezienia pracy. Już od kilku miesięcy szukałam pracy bez szczególnych rezultatów. Dowiedziałam się od znajomej,że słyszała o Nowennie Pompejańskiej, „modlitwie nie do odrzucenia”. Postanowiłam, że spróbuję i podejmę się temu wyzwaniu. W pierwszym dniu odmawiania części dziękczynnej dowiedziałam się, że dostałam pracę. Modlitwę nadal kontynuuje i z całego serca dziękuje Matce Boskiej za okazane mi łaski. Pragnę zachęcić wszystkich tych, którzy tracą nadzieję, módlcie się do Matki Boskiej ona nigdy Was nie zostawi w potrzebie. Anna

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: świadectwo znalezienia pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Urszula
Gość
Urszula
Witam wszystkich! Kiedy jest mi bardzo ciężko i przychodzą chwile zwątpienia wchodzę na internet i czytam o łaskach zesłanych od Matki Boskiej, dzięki Nowennie Pompejskiej, wtedy odchodzą chwile zwątpienia i jest mi lżej. Ja dostałam Nowennę od mojej znajomej 2 lata temu. Odmówiłam 2 w intencji mojego brata za jego nawrócenie. Dziś jest trochę lepiej, ale nadal czekam na łaskę nawrócenia wiem, że Pan Bóg ma swój kalendarz. W marcu tego roku odmówiłam Nowennę w intencji dostania świetnej pracy i zaczęłam szukać dopiero, (ale podczas odmawiania zesłana została na mnie inna łaska) wszyscy mówią, że się tam gdzie chce pracować… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?