Ilona: Nie zwlekaj i módl się

Zaczęłam odmawiać Nowennę Popmejańską 12 dni temu z prośbą o znalezienie dobrego męża. Mam 26 lat i nigdy nie byłam w poważnym związku, bardzo chciałam kogoś poznać. Dodatkowo jestem nieśmiałą osobą i zawsze trudno mi kogoś poznać. Właśnie dzisiaj poznałam wspaniałego chłopaka, od którego dostałam tyle komplementów, których nikt mi nigdy nie powiedział.
Read More

Dorota: Własnymi siłami nie byłabym w stanie dokonać tak wielkiej i dobrej zmiany

W tym roku odprawiłam drugi raz Nowennę Pompejańską. I tym razem otrzymałam pomoc o jaką prosiłam.
Read More

Bogusława: Prośba o uwolnienie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od znajomych, z którymi śpiewam w chórze kościelnym. Początkowo odmawianie takiej nowenny wydawało mi się niewykonalne. Dopiero gdy zauważyłam problemy mojego syna postanowiłam prosić Matkę Najświętszą o pomoc. W czasie podróży do Licheńskiego Sanktuarium wraz z mężem postanowiliśmy odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji naszego syna....
Read More

Irena: nie było to wcale takie trudne

Różaniec lubiłam odmawiać zawsze. Nie zawsze jednak mobilizowałam się, żeby odmawiać codziennie i to tylko jedną część. Od pewnego czasu myślałam jak pomóc osobie z mojej rodziny, która od wielu lat nie była u spowiedzi, a jest w wieku poważnym.Przeczytaj Irena: nie było to wcale takie trudne
Read More

Kamila: Maryja zawsze pomaga

Podczas odmawiania każdej z nowenn otrzymuję dodatkowe liczne łaski od Maryi, ale również jestem poddawana duchowym i fizycznym trudnościom, które mają przeszkodzić w odmawianiu nowenny.
Read More

Uwaga – wysyłka „Królowej Różańca Świętego”!

Osoby, które poprzez biuletyn na tej stronie zapisały się na pierwszy, darmowy numer „Królowej Różańca Świętego”, prosimy o sprawdzenie swoich skrzynek e-mail (także skrzynek spamowych, jeśli nie ma e-maila od nas w skrzynce odbiorczej).

W e-mailu prosimy o podanie adresu do wysyłki.

Prosimy o w miarę możliwości szybką odpowiedź.

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?