Forum i gazeta „Królowa Różańca Świętego”

Forum przechodzi ostatnie testy, już wieczorem, w sobotę 11 lutego zacznie działać! Co nam ono daje? – Niesamowitą wygodę w prowadzeniu dyskusji, dzięki czemu nie trzeba przebijać się przez dziesiątki komentarzy, by znaleźć ten poszukiwany. W końcu można będzie łatwo ustawić własny obrazek i powiadomienia, a także pojawi się kilka ciekawych funkcjonalności.

Tego samego dnia otrzymamy z drukarni pierwszy numer „Królowej Różańca Świętego”, czasopisma, o którym informowaliśmy na tej podstronie.

Już teraz można obejrzeć gazetkę pod tym adresem: www.krolowa.rosemaria.pl

Zamówienia na www.rosemaria.pl

Opt In Image
Regularny biuletyn pompejański!
Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego bezpłatnego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. 

Zostań z nami w kontakcie!

 

3 myśli na temat „Forum i gazeta „Królowa Różańca Świętego”

    • Podobnie jak inni, a przede wszystkim Ty, wierzę w moc Różańca Świętego. Jego siła dodaje mi chęci do życia.
      Dzisiaj rozpoczęłam Nowennę Pompejańską. Mam nadzieję, że podobnie jak inni wytrwam….
      Teresa

  1. Witam-osobiście wolę tę stronę niż forum, na którym panuje niemalże grobowa cisza i praktycznie piszesz sam ze sobą. Może, to kwestia czasu, ale nie jestem przekonana do forum. Osoby tam zalogowane zwyczajnie tylko są, ale na tym forum nic się nie dzieje, zero dyskusji, czy interesujących wątków. Strona pompejańskiej jest o wiele, wiele lepsza.Pozdrawiam.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!