Anna: Wytrwale modliłam się

Zawsze miałam trudności z indywidualną modlitwą na różańcu.
Read More

Regina: Trzeba UFAĆ

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus :) ! Bardzo dziekuje , jestem szczesliwa ze moge odmawiac Ta Cudowna Nowenne POMPEJANSKA :)
Read More

Dorota: Była to tak spektakularna i nagła zmiana, że nie ma innego wytłumaczenia

Chciałabym się podzielić swoim świadectwem, które wskazuje na to, że Nowenna Pompejańska działa. Jestem mamą niespełna 10 letniej dziewczynki, która urodziła się z wadą genetyczną. Jest to choroba przewlekła, nieuleczalna, która ma wiele powikłań utrudniających codzienne funkcjonowanie.Przeczytaj Dorota: Była to tak spektakularna i nagła zmiana, że nie ma innego wytłumaczenia
Read More

Justyna: spokój ducha

Dziękuje Ci Matko za wszystko co do tej pory dla mnie zrobiłaś.
Read More

Magdalena: oczyszczenie

Witam. Postanowiłam opisać moje przeżycie z Nowenną Pompejańską. Modliłam się o zdrowie dla mojego syna. Od samego początku, właściwie od 3 dnia odmawiania odczuwałam same kłopoty: zachorowałam i miałam prawie 40 stopni gorączki - pierwszy raz w życiu, ale nie odpuściłam i modliłam się dalej.Mój syn miał straszny atak astmy...
Read More

Forum i gazeta „Królowa Różańca Świętego”

Forum przechodzi ostatnie testy, już wieczorem, w sobotę 11 lutego zacznie działać! Co nam ono daje? – Niesamowitą wygodę w prowadzeniu dyskusji, dzięki czemu nie trzeba przebijać się przez dziesiątki komentarzy, by znaleźć ten poszukiwany. W końcu można będzie łatwo ustawić własny obrazek i powiadomienia, a także pojawi się kilka ciekawych funkcjonalności.

Tego samego dnia otrzymamy z drukarni pierwszy numer „Królowej Różańca Świętego”, czasopisma, o którym informowaliśmy na tej podstronie.

Już teraz można obejrzeć gazetkę pod tym adresem: www.krolowa.rosemaria.pl

Zamówienia na www.rosemaria.pl

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Forum i gazeta „Królowa Różańca Świętego”"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Stanisława Katarzyna Dzwonkowska
Gość
Stanisława Katarzyna Dzwonkowska

wierzę w moc Różańca Swietgo

Teresa
Gość
Teresa

Podobnie jak inni, a przede wszystkim Ty, wierzę w moc Różańca Świętego. Jego siła dodaje mi chęci do życia.
Dzisiaj rozpoczęłam Nowennę Pompejańską. Mam nadzieję, że podobnie jak inni wytrwam….
Teresa

lenas
Użytkownik

Witam-osobiście wolę tę stronę niż forum, na którym panuje niemalże grobowa cisza i praktycznie piszesz sam ze sobą. Może, to kwestia czasu, ale nie jestem przekonana do forum. Osoby tam zalogowane zwyczajnie tylko są, ale na tym forum nic się nie dzieje, zero dyskusji, czy interesujących wątków. Strona pompejańskiej jest o wiele, wiele lepsza.Pozdrawiam.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?