Anna: Mąż jest trzeźwy………

Moją pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać 11.07.2014 roku teraz jestem w trakcie piątej Nowenny.Moje życie się zmieniło jestem szczęśliwa mój mąż przestał nadużywać alkoholu jest innym człowiekiem mamy dwoje dzieci i przez 17 lat małżeństwa alkohol był na pierwszy miejscu dla niego, a w tej chwili dzięki Matce Najświętszej i Nowennie...
Read More

Edyta: zdane prawo jazdy

Chcę się tutaj podzielić świadectwem, jak wiele łask otrzymałam dzięki Nowennie Pompejańskiej. Od samego początku miałam trudności ze zdaniem egzaminu prawa jazdy. Zaczęłam się modlić w tej intencji, ale moja wiara była daleka od doskonałości, potrzebowałam przy tym konkretnego nawrócenia.
Read More

Tomasz: wyzwolony z nieczystosci

Pewnego dnia gdy ogarnął mnie bezsens życia i kolejny kryzys zacząłem szukać informacji w sieci od podobnych do mnie i natrafiłem na szereg świadectw o nawróceniu i odzyskaniu sensu życia. Padłem na kolana i ze łzami w oczach błagałem Jezusa o ratunek dla mnie i mojej duszy, o dar wybaczania innym itp. i nagle poczółem niesamowity spokój i Bożą miłość. Tego samego dnia zacząłem moją Nowennę Pompejańską.
Read More

Marcin: Uzdrowienie nienarodzonego dziecka

Szczęść Boże! Znajoma mojej żony była w ciąży z kolejnym dzieckiem. Niestety testy prenatalne wykazały u dziecka zespół Downa. Lekarz stwierdził, że "trzeba się spieszyć" i już chciał umawiać "zabieg". Znajoma nie brała w ogóle pod uwagę aborcji i zdecydowała o urodzeniu dziecka. Razem z żoną podjęliśmy nowennę pompejańską w...
Read More

Barbara: Jest to moja pierwsza Nowenna, ale z pewnością nie ostatnia

Wszystko zaczęło się bardzo niewinnie. Zaciekawiona, co zawiera kwartalnik „Królowa Różańca Świętego”, spróbowałam zamówić egzemplarz, jednak nastąpił problem z internetową płatnością, egzemplarza nie zamówiłam, ale byłam już zalogowana na „Rosemaria” . Myślę, że był to niewinny początek do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Wiele razy otrzymywałam maile z tej strony i czytałam zawartość...
Read More

Nowe forum nowenny pompejańskiej!

To było miażdżące zwycięstwo! W głosowaniu oddano 99 głosy za forum i jeden głos przeciw. Zatem zapraszamy na nowe forum, dla ułatwienia pod łatwym do zapamiętania adresem: zywyrozaniec.pl!

Forum nowenny pompejańskiej

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Nowe forum nowenny pompejańskiej!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
bożenka
Gość
bożenka
Zacznę od tego, że bardzo się cieszę, ze to forum istnieje. Mam na imię Bożena i mam już 33 lata. Teraz odmawiam już 3 nowennę. Modlę się o pracę, bo jedyna nadzieja w Matce Pompejańskiej. Tu gdzie pracuje jest beznadzieja, mam rocznego synka, którego prawie nie widuje bo mam większość drugich zmian tj od 14 do 22. Najgorzej boli mnie to, że jestem zmuszana do pracy w niedziele i to też na drugie zmiany, życie rodzinne praktycznie nie istniej, bo mijamy się z męże, a co dopiero mówić o wspólnym wyjściu do kościoła czy spędzeniu niedzieli. Jestem załamana. Mam nadzieję,… Czytaj więcej »
Anna Kamińska
Gość
Anna Kamińska
kasia
Gość

Odmówiłam 5 nowenn i zostałam wysłuchana. Nie wiem czym sobie na to zasłużyłam, gdyż niejednokrotnie zmęczenie sprawiało, że myśli uciekały gdzie indziej. Matka Boska jest wysłuchuje swoje dzieci. Ufam, że nie zostawi mnie w potrzebie. Niedługo rozpocznę koleją nowennę. Matko Boska nie opuszczaj mnie i wypraszaj mi łaski u Boga.

Kasia
Gość
Witaj Klaudio, bardzo poruszyła mnie Twoja historia i po jej przeczytaniu stwierdziła, iż NP już zadziałała, ponieważ decydowałaś się zerwać z osobą, która Cie źle traktowała i mogłaby odciągnąć Cię od Boga. Według mnie nic nie dzieję się bez przyczyny i Ty też pewnie się o tym przekonasz, może nie za tydzień ale na pewno zrozumiesz to. Jeśli chodzi o intencje, w których mamy się modlić to po prostu się módlmy a Bóg uczyni z nami i naszym życiem to co jest dla nas najlepsze, ponieważ On jest naszym najukochańszym Ojcem. Kończąc już swoja wypowiedź chciałabym życzyć Ci wytrwałości w… Czytaj więcej »
miriam
Gość
miriam

ja tez modle sie o prace ale wiem jak może Ci być ciężko,czy reszta Chrześcijan npoimie kiedyś jak trudno w niedzielę pracować, jak zal serce ściska gdy widzi sie rodziców z dziećmi w markecie,pamiętam ten koszmar,prosze nie chodzcie w niedziele po zakupy i proście rodziny, przyjaciól zeby tez nie robili tego innym,może w końcu pozymakaja markety w niedzielę, będę sie za Ciebie modlić bo wiem jaki to ból,

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!