Nowe forum nowenny pompejańskiej!

To było miażdżące zwycięstwo! W głosowaniu oddano 99 głosy za forum i jeden głos przeciw. Zatem zapraszamy na nowe forum, dla ułatwienia pod łatwym do zapamiętania adresem: zywyrozaniec.pl!

Forum nowenny pompejańskiej

 

6 myśli na temat „Nowe forum nowenny pompejańskiej!

  1. Zacznę od tego, że bardzo się cieszę, ze to forum istnieje.
    Mam na imię Bożena i mam już 33 lata. Teraz odmawiam już 3 nowennę. Modlę się o pracę, bo jedyna nadzieja w Matce Pompejańskiej. Tu gdzie pracuje jest beznadzieja, mam rocznego synka, którego prawie nie widuje bo mam większość drugich zmian tj od 14 do 22. Najgorzej boli mnie to, że jestem zmuszana do pracy w niedziele i to też na drugie zmiany, życie rodzinne praktycznie nie istniej, bo mijamy się z męże, a co dopiero mówić o wspólnym wyjściu do kościoła czy spędzeniu niedzieli. Jestem załamana. Mam nadzieję, że Matka mnie wysłucha i pomoże. Wcześniej odmawiałam już nowennę , ale jak na razie czekam na owoce.
    Ja jestem człowiekiem małej wiary, ale mam nadzieję, że choć ze względu na moją wytrwałość, zostanę wysłuchana. Pozdrawiam

  2. Odmówiłam 5 nowenn i zostałam wysłuchana. Nie wiem czym sobie na to zasłużyłam, gdyż niejednokrotnie zmęczenie sprawiało, że myśli uciekały gdzie indziej. Matka Boska jest wysłuchuje swoje dzieci. Ufam, że nie zostawi mnie w potrzebie. Niedługo rozpocznę koleją nowennę. Matko Boska nie opuszczaj mnie i wypraszaj mi łaski u Boga.

  3. Witaj Klaudio, bardzo poruszyła mnie Twoja historia i po jej przeczytaniu stwierdziła, iż NP już zadziałała, ponieważ decydowałaś się zerwać z osobą, która Cie źle traktowała i mogłaby odciągnąć Cię od Boga. Według mnie nic nie dzieję się bez przyczyny i Ty też pewnie się o tym przekonasz, może nie za tydzień ale na pewno zrozumiesz to. Jeśli chodzi o intencje, w których mamy się modlić to po prostu się módlmy a Bóg uczyni z nami i naszym życiem to co jest dla nas najlepsze, ponieważ On jest naszym najukochańszym Ojcem. Kończąc już swoja wypowiedź chciałabym życzyć Ci wytrwałości w modlitwie i nadziei.

  4. ja tez modle sie o prace ale wiem jak może Ci być ciężko,czy reszta Chrześcijan npoimie kiedyś jak trudno w niedzielę pracować, jak zal serce ściska gdy widzi sie rodziców z dziećmi w markecie,pamiętam ten koszmar,prosze nie chodzcie w niedziele po zakupy i proście rodziny, przyjaciól zeby tez nie robili tego innym,może w końcu pozymakaja markety w niedzielę, będę sie za Ciebie modlić bo wiem jaki to ból,

A Ty co o tym myślisz? Napisz!