Karolina: Zdrowy synek

Dowiedziałam się o nowennie i zaczęłam się usilnie modlić. W połowie września trafiłam na Izbę przyjęć z silnym krwawieniem. Po zrobieniu usg lekarki powiedziały, żebym wracała do domu i czekała, aż poronię, bo one nie dają szans tej ciąży.
Read More

Katarzyna: Wiara czyni cuda!

Szczęść Boże. W styczniu do świadectwa Justyny, która dzieliła się łaską macierzyństwa dodawałam komentarz o tym,że ja także się modlę,ale moje modlitwy trafiają w próżnie i tracę wiarę w to, że i ja zostanę mamą... Pewnie jeśli przeczytają moje świadectwo: Cytrynka,Wierząca i Joanna to szeroko się uśmiechną, bardzo mnie pocieszały...Stał...
Read More

Maria: Dwie kolejne Nowenny

Chcę napisać świadectwo po odmówionej V i VI Nowennie Pompejańskiej. 1) V Nowennę Pompejańską odmawiałam od 17.06.2016 r. do 9.08.2016 r. w intencji o łaskę wybawienia dusz z czyśćca.
Read More

Renata: CUD! to jeden z najlepszych wyników w klasie i szkole

Modliłam sie w intencji moich dzieci i już wiem ,że moja modlitwa została wysłuchana np.mój starszy syn jako przeciętny uczeń 3 klasy gimnazjum napisał próbny test końcowy z jednym z najlepszych wyników w klasie i szkole.Królowo Różańca Świętego dziękuję i wierzę ,że będziesz z moimi dziećmi zawsze!
Read More

Wojtek: miałem spokój wewnętrzny

Chciałbym podzielić się z wami moim świadectwem nowenny, którą odmawiałem w intencji znalezienia satysfakcjonującej pracy. Dodam, że jestem tuż po studiach i o pracę w moim zawodzie jest naprawdę ciężko.Przeczytaj Wojtek: miałem spokój wewnętrzny
Read More

Nowe forum nowenny pompejańskiej!

To było miażdżące zwycięstwo! W głosowaniu oddano 99 głosy za forum i jeden głos przeciw. Zatem zapraszamy na nowe forum, dla ułatwienia pod łatwym do zapamiętania adresem: zywyrozaniec.pl!

Forum nowenny pompejańskiej

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Nowe forum nowenny pompejańskiej!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
bożenka
Gość
bożenka
Zacznę od tego, że bardzo się cieszę, ze to forum istnieje. Mam na imię Bożena i mam już 33 lata. Teraz odmawiam już 3 nowennę. Modlę się o pracę, bo jedyna nadzieja w Matce Pompejańskiej. Tu gdzie pracuje jest beznadzieja, mam rocznego synka, którego prawie nie widuje bo mam większość drugich zmian tj od 14 do 22. Najgorzej boli mnie to, że jestem zmuszana do pracy w niedziele i to też na drugie zmiany, życie rodzinne praktycznie nie istniej, bo mijamy się z męże, a co dopiero mówić o wspólnym wyjściu do kościoła czy spędzeniu niedzieli. Jestem załamana. Mam nadzieję,… Czytaj więcej »
Anna Kamińska
Gość
Anna Kamińska
kasia
Gość

Odmówiłam 5 nowenn i zostałam wysłuchana. Nie wiem czym sobie na to zasłużyłam, gdyż niejednokrotnie zmęczenie sprawiało, że myśli uciekały gdzie indziej. Matka Boska jest wysłuchuje swoje dzieci. Ufam, że nie zostawi mnie w potrzebie. Niedługo rozpocznę koleją nowennę. Matko Boska nie opuszczaj mnie i wypraszaj mi łaski u Boga.

Kasia
Gość
Witaj Klaudio, bardzo poruszyła mnie Twoja historia i po jej przeczytaniu stwierdziła, iż NP już zadziałała, ponieważ decydowałaś się zerwać z osobą, która Cie źle traktowała i mogłaby odciągnąć Cię od Boga. Według mnie nic nie dzieję się bez przyczyny i Ty też pewnie się o tym przekonasz, może nie za tydzień ale na pewno zrozumiesz to. Jeśli chodzi o intencje, w których mamy się modlić to po prostu się módlmy a Bóg uczyni z nami i naszym życiem to co jest dla nas najlepsze, ponieważ On jest naszym najukochańszym Ojcem. Kończąc już swoja wypowiedź chciałabym życzyć Ci wytrwałości w… Czytaj więcej »
miriam
Gość
miriam

ja tez modle sie o prace ale wiem jak może Ci być ciężko,czy reszta Chrześcijan npoimie kiedyś jak trudno w niedzielę pracować, jak zal serce ściska gdy widzi sie rodziców z dziećmi w markecie,pamiętam ten koszmar,prosze nie chodzcie w niedziele po zakupy i proście rodziny, przyjaciól zeby tez nie robili tego innym,może w końcu pozymakaja markety w niedzielę, będę sie za Ciebie modlić bo wiem jaki to ból,

Obrazki z nowenną pompejańską?