Natalia: O zdrowie dla mamy

Bałam się bardzo, że to może być coś poważnego. Zaczęłam więc odmawiać Nowennę o zdrowie dla mamy.
Read More

Monika: odkąd odmawiam nowennę pompejańską czuję, wewnętrzny spokój

Chciałam podzielić się łaskami Matki Boskiej Pompejańskiej, których doświadczyłam od kiedy zaczęłam odmawiać nowennę. Do końca zostało mi 10 dni i fakt, że intencja w której się modlę nie została jeszcze wysłuchana to mogę powiedzieć, że odkąd zaczęłam odmawiać nowennę wiele rzeczy zmieniło się w moim życiu.Przeczytaj Monika: odkąd odmawiam...
Read More

Małgorzata: Pojednanie dzięki Różańcowi

Odmawiam Nowennę Pompejańską już od roku, pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za otrzymane łaski: pojednanie w rodzinie, ukojenie bólu po ciężkich przeżyciach, spokoju wewnętrznego, powodzenia w pracy awans syna, uniknięcie 3 wypadków samochodowych i wiele innych łask.
Read More

Jolanta: Wiesz… muszę rzucić palenie

Piszę już drugie świadectwo. Poprzednio napisałam, że nie otrzymałam łaski, o którą się modliłam, ale bardzo się myliłam. Pan Bóg ma dla nas swój plan, a my często go nie rozumiemy! Otóż modliłam się nowenną pompejańską w intencji uwolnienia mojego męża z nałogu palenia papierosów. Mąż palił od 16. roku życia. Nigdy nie pomagały żadne prośby czy błagania. Powtarzanie, że „palenie jest niezdrowe” czy wspominanie ludzi, którzy zmarli na raka płuc, nie robiło na małżonku wrażenia. Zresztą sam ojciec męża, który również był uzależniony od palenia papierosów, zmarł dwa lata temu na raka płuc.
Read More

Anna: Maryja naszą nadzieją

Jednak na początku marca 2017r. pokrzepiona i zachęcona Waszymi świadectwami, których codzienne czytanie stało się moim "nałogiem" postanowiłam rozpocząć Nowenne.
Read More

Modlitwa o kanonizację bł. Bartola Longa

modlitwa o kanonizację bł. Bartola LongaZ kurii archidiecezji poznańskiej otrzymaliśmy pismo podpisane przez biskupa Marka Jędraszewskiego zatwierdzające modlitwę o kanonizację bł. Bartola Longa. Imprimatur N. 346/2012 z dnia 27 stycznia 2012 r., Nihil Obstat ks. kanonik dr Michał Tschuschke (cenzor).

Strona bł. Bartola Longa – www.bartolo-longo.plA oto modlitwa (kliknij):

Boże, Ojcze miłosierdzia, wielbimy Cię za to, że dałeś historii ludzkości bł. Bartola Longa, żarliwego Apostoła Różańca i świetlany przykład świeckiego głęboko zaangażowanego w ewangeliczne świadczenie wiary i miłości. Dziękujemy Ci, Boże, za jego niezwykłą duchową podróż, jego prorocze intuicje, niestrudzone wysiłki na rzecz najbiedniejszych i odrzuconych, za pobożność, z jaką służył Twojemu Kościołowi i zbudował nowe miasto miłości w Pompejach. Prosimy Cię, spraw, by bł. Bartolo Longo został wkrótce zaliczony do grona Świętych Kościoła powszechnego, tak, by każdy mógł naśladować go jako wzór życia i otrzymywać łaski za jego wstawiennictwem. Amen

Bartolo Longo błogosławiony

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Modlitwa o kanonizację bł. Bartola Longa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Grzegorz
Gość
Grzegorz

Bardzo pragnę zostać Świętym. Oczywiście mi się to nie uda ale bardzo kocham Wszystkich Świętych i pragnę brać z nich przykład.

Maciej
Gość
Maciej

Kasiu, jak to się skończyło? czy jesteście razem, czy modlitwa w Twojej intencji została wysłuchana?

Obrazki z nowenną pompejańską?