Modlitwa o kanonizację bł. Bartola Longa

Z kurii archidiecezji poznańskiej otrzymaliśmy pismo podpisane przez biskupa Marka Jędraszewskiego zatwierdzające modlitwę o kanonizację bł. Bartola Longa. Imprimatur N. 346/2012 z dnia 27 stycznia 2012 r., Nihil Obstat ks. kanonik dr Michał Tschuschke (cenzor).

Strona bł. Bartola Longa – www.bartolo-longo.pl. A oto modlitwa (kliknij):

Boże, Ojcze miłosierdzia, wielbimy Cię za to, że dałeś historii ludzkości bł. Bartola Longa, żarliwego Apostoła Różańca i świetlany przykład świeckiego głęboko zaangażowanego w ewangeliczne świadczenie wiary i miłości. Dziękujemy Ci, Boże, za jego niezwykłą duchową podróż, jego prorocze intuicje, niestrudzone wysiłki na rzecz najbiedniejszych i odrzuconych, za pobożność, z jaką służył Twojemu Kościołowi i zbudował nowe miasto miłości w Pompejach. Prosimy Cię, spraw, by bł. Bartolo Longo został wkrótce zaliczony do grona Świętych Kościoła powszechnego, tak, by każdy mógł naśladować go jako wzór życia i otrzymywać łaski za jego wstawiennictwem. Amen

Bartolo Longo błogosławiony

Arkadi: Modlilem sie o znalezieniu dobrej wiernej zony

Na wstepie chcialbym przeprosic za moje bledy ortograficzne zapewne ktore bede pisal.O Nowennie Pomelanskiej natknolem sie kiedeys w poszukiwaniu dobrej zony ale pomyslalem sobie ze jest za dluga i odpuscilem sobie.Ponownie znalazlem ja w internecie po nie udanej znajomosci z internetowa kolezanka.
Przeczytaj

Maria: Uzdrowienie syna

Dziękuję Ci Matuchno za opiekę nad synem Grzegorzem, za zatrzymanie się choroby nowotworowej. W ciagu roku przeszedł dwie operacje płuc. Pierwsza operacja nowotwór złośliwy, wynik bardzo zły. Druga operacja drugiego płuca, dzisiaj odbiera wynik płuco czyste. Pan ordynator zdziwiony co to się stało, że taka choroba a po synu jej nie widać. Cóż by człowiek był wart bez Boga i Twej opieki Matuchno. Przecież to Twoja Matczyna opieka działa cuda. Dziękuję Ci Matuchno otocz płaszczem Swej Opieki syna Twoja sługa.
Przeczytaj

Amadeusz: Mama jest zdrowa ;)

D mama jest zdrowa, wszytko wycięli, nic nie zostało
Przeczytaj

Ewa: chciałabym przestrzeć Was i pokazać swój błąd

Jakiś czas temu zmówiłam dwie nowenny Pompejańskie. Chciałabym dac świadectwo iż zostały wysłuchane. Jedną mówiłam w sprawie poprawy mojej sytuacji związanej z pracą, samopoczuciem, dalszymi losami w życiu. Dostałam prace najwyżej płatną jaką do tej pory miałam, mój były chłopak znów starał się o odbudowanie straconej relacji, moj ogolny stan samopoczucia poprawił się.
Przeczytaj

anonimowo: Osobista przemiana

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Królowa Matka Zawsze Dziewica. Jest 14 lipiec od 10 dni odmawiam dwie nowenny naraz jest to moja 3 i 4 Nowenna w intencji ratowania mojego małżeństwa oraz nawrócenia mojego męża dwie poprzednie nowenny także były za męża. Przeczytaj anonimowo: Osobista przemiana
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MaciejGrzegorz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Grzegorz
Gość
Grzegorz

Bardzo pragnę zostać Świętym. Oczywiście mi się to nie uda ale bardzo kocham Wszystkich Świętych i pragnę brać z nich przykład.

Maciej
Gość
Maciej

Kasiu, jak to się skończyło? czy jesteście razem, czy modlitwa w Twojej intencji została wysłuchana?