Joanna: Lekarze wprost powiedzieli że stan jest krytyczny

Dziękuję Ci Maryjo że jesteś przy mnie w tych ciężkich chwilach
Przeczytaj całość

Anna: trzy nowenny

Nowennę Pompejańską odmawiam już po raz trzeci. Natknęłam się na nią przypadkowo na forum któregoś  z portali plotkarskich. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji znalezienia osoby z którą mogłabym spędzić resztę życia. Minęło cztery miesiące od zakończenia nowenny, w moim życiu pojawił  się mężczyzna i wszystko jest na dobrej drodze. Drugą...
Przeczytaj całość

Artur: Maryja wysłuchała moich próśb

Po przepracowaniu kilku lat w fabryce, obiecałem sobie, że znajdę lepszą pracę. Bez męczących zmian, pracy w nocy, weekendów spędzonych w nagrzanej fabrycznej hali. Po rejestracji w Urzędzie Pracy rozpocząłem poszukiwania.
Przeczytaj całość

Zuzanna: Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś

Mam na imię Zuzanna. Byłam zarejestrowana jako berobotna i poszukiwałam pracy.O niezawodnej Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się gdy przeglądałam portal Wiara pl. Postanowiłam ,że zacznę odmawiać tę Nowennę.Przeczytaj Zuzanna: Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś
Przeczytaj całość

ULA: MOJE ŚWIADECTWO

Wiem że wszystkie świadectwa są bardzo potrzebne ,bo codziennie od pół roku a może dłużej czytam je i dają mi siłę na rozpoczęncie następnych moich trzech różańców. Chce szybko napisać moje świadectwo dziś aby póżniej kiedy będę jeszcze mocniejsza opisać wszystko wam .
Przeczytaj całość

Joanna – znalezienie pracy

Mnie również Matenka Niebieska nie zostawiła w potrzebie. W pierwszej nowennie pompejskiej prosiłam o pracę, ponieważ dość długo byłam bezrobotna, i od pierwszego dnia „coś tam” znalazłam. Z czasem zmieniłam 3 az trafiłam na taką jaka mi odpowiada.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!