OLA: Łaska wiary i spokój wewnętrzny

Skończyłam odmawiać piata NP, ta piękna modlitwa doprowadziła mnie do progu nowego życia. Dziś dziękuje Panu Bogu za wysłuchanie moich próśb i Matce Boskiej za wstawiennictwo. Wieleby pisać ile zmian zaszło w życiu, moim i mojej rodziny, ale to co najcenniejsze to łaska wiary i spokój wewnętrzny.
Read More

Kalina: Uzdrowienie serca

Zaczęłam się modlić o uzdrowienie serca dla bliskiej mi osoby, bo czułam że on tego potrzebuje i nie chciałam żeby był nieszczęśliwy i cierpiał. Choć ja też potrzebowałam tego, wiedziałam że we własnej intencji nie chciało by mi się aż tak i bym na pewno nie ukończyła. A więc modląc...
Read More

Edyta: zdana sesja

Niestety doświadczam trudności z modlitwą. Głównie są to myśli zniechęcenia i takie, że po prostu źle się modlę i z tego powodu nie zostanę wysłuchana.
Read More

Danuta: Laska dobrej śmierci

Swiadectwo laski za przyczyna modlitwy do Matki Boskiej Pompejanskiej dla chorego taty.Choroba u mojego taty z roku na rok postepowala,demencja,nerki odmawialy posluszenstwa,chora watroba.i.t.d...tata w Polsce, ja w USA.Bylam bezradna.Tata obiecal ze na mnie poczeka a ja ze szybko wroce do kraju.Lecz moja sytuacja sie pogorszyla.Nie moglam wyjechac.Stan zdrowia taty pogarszal sie rowniez.Jedyne co moglam zrobic na odleglosc to nauczyc sie modlic za tate.W marcu 2014 roku uczestniczylam we mszy swietej o uzdrowienie i uwolnienie,na ktora byl zaproszony Alan Ames-stygmatyk.Bylam ciekawa bo nigdy wczesniej nie uczestniczylam w takiej mszy.Poszlam nie przygotowana duchowo,bez spowiedzi swietej...Zabralam ze soba zdjecia taty,mamy-ktora tez niedawno przeszla rozlegly atak serca.,I mamy mego meza.Na mszy przezylam cos niesamowitego.
Read More

anonimowo: Osobista przemiana

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Królowa Matka Zawsze Dziewica. Jest 14 lipiec od 10 dni odmawiam dwie nowenny naraz jest to moja 3 i 4 Nowenna w intencji ratowania mojego małżeństwa oraz nawrócenia mojego męża dwie poprzednie nowenny także były za męża. Przeczytaj anonimowo: Osobista przemiana
Read More

Zuzula: warto było

Witam, dzisiaj zakończyłam kolejne dwie nowenny, to już piąta i szósta. Z sześciu intencji wysłuchana zostałam tylko w jednej czwartej,(miesiąc po zakończeniu) ale warto było odmówić te sześć, wierze, że Bóg ma właściwą kolejność „załatwiania” moich spraw. Bogu niech będą dzięki i Królowej Różańca Świętego. Życzę wytrwałości, cierpliwości i wiary

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Zuzula: warto było"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka
Witam wszystkich modlacych się to ukochaną modlitwą jaka jest do Matki Pomejskiej. Tą modlitwę odmawiam już od kilku lat z przerwami,i dotej pory dostałam wiele łask od Mateczki Pompejskiej, Ostatnio W CZWARTEK dowiedziałam się że moja kochana ciocia zapadła w śpiączke (mieszka w USA) i nie mogłam do niej jechać.Zaczełam modlic się modlitwą Pompejską do Mateczki żeby ją uzdrowiła,żeby się obudziła ze śpiaczki. Po czterech dniach odmawiania, dzisiaj dowiaduje się że ciocia obudziła się ze śpiączki.Lekarze dawali jej bardzo małe szanse. Ja jednak zawierzyłam ją w ręce Matki Pompejskiej i obudziła się. Ta modlitwa jest cudowna,daje mi dużo siły i… Czytaj więcej »
wiesia
Gość
wiesia

Ja jak większość matek modlę się w intencji moich dzieci, co osiągnęłam odmawiając różaniec ….spokój wewnętrzny tak bardzo mi go brakowało ostatnimi czasy. Dawno, dawno temu odmawiałam różaniec idąc np. do pracy, jadąc pociągiem itd. itd. potem jakoś tak się złożyło,że zapomniałam albo byłam zmęczona,aż pewnego dnia , nie wiem czego szukałam w internecie …trafiłam tutaj iiiiii jestem , jestem szczęśliwa,że mogę odmawiać modlitwę do Matki Boskiej

Paulina
Gość
Paulina

piękna modlitwa i czyni cuda

Ala
Gość

„właściwa kolejność załatwiania spraw” – dobrze powiedziane.

Jarek
Użytkownik

Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że bardziej powinno się modlić za innych niż za siebie. Swoją pierwszą nowennę miałem zamiar odmówić za polepszenie stanu swego zdrowia, ale poczułem że lepiej byłoby ją odmawiać w intencji nawrócenia pewnej znanej mi kiedyś osoby. Zawsze na koniec dnia odmawiałem tylko około dwie dziesiątki różańca w swojej własnej intencji i już po 9 dniach poczułem znaczną poprawę.
Polecam taki sposób modlitwy, którzy czują jakieś wyrzuty sumienia, że za dużo myślą tylko o sobie, a za mało czynią dla dobra innych.

Obrazki z nowenną pompejańską?