Zuzula: warto było

Witam, dzisiaj zakończyłam kolejne dwie nowenny, to już piąta i szósta. Z sześciu intencji wysłuchana zostałam tylko w jednej czwartej,(miesiąc po zakończeniu) ale warto było odmówić te sześć, wierze, że Bóg ma właściwą kolejność „załatwiania” moich spraw. Bogu niech będą dzięki i Królowej Różańca Świętego. Życzę wytrwałości, cierpliwości i wiary

 

Msza Św.

w Pompejach 

25 grudnia 2018 

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
JarekAlaPaulinawiesiaAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Witam wszystkich modlacych się to ukochaną modlitwą jaka jest do Matki Pomejskiej. Tą modlitwę odmawiam już od kilku lat z przerwami,i dotej pory dostałam wiele łask od Mateczki Pompejskiej, Ostatnio W CZWARTEK dowiedziałam się że moja kochana ciocia zapadła w śpiączke (mieszka w USA) i nie mogłam do niej jechać.Zaczełam modlic się modlitwą Pompejską do Mateczki żeby ją uzdrowiła,żeby się obudziła ze śpiaczki. Po czterech dniach odmawiania, dzisiaj dowiaduje się że ciocia obudziła się ze śpiączki.Lekarze dawali jej bardzo małe szanse. Ja jednak zawierzyłam ją w ręce Matki Pompejskiej i obudziła się. Ta modlitwa jest cudowna,daje mi dużo siły i… Czytaj więcej »

wiesia
Gość
wiesia

Ja jak większość matek modlę się w intencji moich dzieci, co osiągnęłam odmawiając różaniec ….spokój wewnętrzny tak bardzo mi go brakowało ostatnimi czasy. Dawno, dawno temu odmawiałam różaniec idąc np. do pracy, jadąc pociągiem itd. itd. potem jakoś tak się złożyło,że zapomniałam albo byłam zmęczona,aż pewnego dnia , nie wiem czego szukałam w internecie …trafiłam tutaj iiiiii jestem , jestem szczęśliwa,że mogę odmawiać modlitwę do Matki Boskiej

Paulina
Gość
Paulina

piękna modlitwa i czyni cuda

Ala
Gość
Ala

„właściwa kolejność załatwiania spraw” – dobrze powiedziane.

Jarek
Użytkownik
Jarek

Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że bardziej powinno się modlić za innych niż za siebie. Swoją pierwszą nowennę miałem zamiar odmówić za polepszenie stanu swego zdrowia, ale poczułem że lepiej byłoby ją odmawiać w intencji nawrócenia pewnej znanej mi kiedyś osoby. Zawsze na koniec dnia odmawiałem tylko około dwie dziesiątki różańca w swojej własnej intencji i już po 9 dniach poczułem znaczną poprawę.
Polecam taki sposób modlitwy, którzy czują jakieś wyrzuty sumienia, że za dużo myślą tylko o sobie, a za mało czynią dla dobra innych.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…