Dorota: Podwójna pomoc

Szczęść Boże. Chciałam złożyć świadectwo po odmówieniu dwóch Nowenn Pompejańskich. O nowennie pompejańskiej słyszałam juz dawno, nosiłam nawet przy sobie wydrukowane modlitwy: błagalną i dziekczynną, nawet intencję też już miałam przygotowaną (pomyślna operacja ortopedyczna mamy) ale zawsze "coś" przeszkadzało w rozpoczęciu tej pięknej modlitwy - chyba strach przed tym ze nie podołam.
Przeczytaj całość

Ola: Choroba nie postępuje

Odmawiam moją pierwszą nowennę. Jestem na części dziękczynnej. I chociaż nie skończyłam, a mojej modlitwie dużo brakuje do doskonałości, nigdy wcześniej nie wytrwalam w modlitwie tak długo. Modlę się w intencji uzdrowienia bliskiej mi osoby i chociaż nie wiem czy całkowicie otrzymam tę łaskę, kolejne badania nie wykazują postępów choroby, a prognozy są dobre. Trwajcie w modlitwie.
Przeczytaj całość

Paweł: modlę się o szczęśliwe ukończenie budowy i wyjście z długów

Odmówiłem już jedną Nowennę s teraz jestem w trakcie drugiej i jakby coś drgnęło a przynajmniej odzyskałem spokój i wiarę że dam radę.
Przeczytaj całość

Aga: Ukończenie studiów i wiele innych łask

Nie wiem w sumie od czego zacząć.. odmawianie Nowenny Pompejańskiej zaczęłam zaraz po tym jak zostawił mnie mój chłopak był to dla mnie jedyny ratunek podczas mojego załamania. Jedno świadectwo już kiedyś napisałam w związku z tą sytuacją. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji powrotu byłego. W tym czasie otrzymałam wiele...
Przeczytaj całość

Justyna: Dziękuję, dziękuję do końca życia będę dziękować

Parę dni temu zaczęłam odmawiać już czwartą nowennę pompejańską. Muszę przyznać, że w modleniu się jestem nadal jak małe dziecko, ciągle się uczę i odkrywam coś nowego. To jest niesamowite doświadczenie. Zaczęłam z powodu ogromnego kryzysu mojego małżeństwa, który niestety nadal trwa ale jestem przekonana, że moje prośby niebawem zostaną...
Przeczytaj całość

Agata – cofnięcie guza dzięki z nowennie

Witam serdecznie Wszystkich. Chciałabym dać świadectwo uzdrowienia.Od 8-9lat choruję na endometriozę i do tego parę lat temu wykryto u mnie guz i jeszcze rok temu miałam policzone dni, groziła mi resekcja jelit i bycie „warzywkiem” Nikt w Polsce nie był w stanie mi pomóc.Przypadkowo dowiedziałam się o Nowennie i spróbowałam w grudniu 2010roku. Stał się cud już w pierwszych dniach odmawiania.

Guz zaczął się zmniejszać i całkowicie zniknął (mam widoczne na usg jak byłam na kontroli). Profesorowie sami nie wierzyli i do dziś nie wierzą. Byłam nawet teraz zoperowana(12 stycznia 2012 roku i prof sam nie wierzył). Endometrioza też po tylu latach zginęła.Wcześniej parę lat moje życie polegało na zwijaniu się z bólu latami.Dałam w życiu świadectwa również w szpitalach.

Obecnie trwam na Nowennie od ponad tygodnia w innej intencji. Nie kryję, że jest bardzo ciężko. Bóle też czasem się pojawiają. Jeśli chodzi o miłość, też są upadki. Jednak zaręczyliśmy się (też dzięki Nowennie; 6 października planujemy ślub; obecnie oboje jesteśmy bez pracy ale od ponad tygodnia (mimo dzielących nas km) wspólnie odmawiamy Nowennę o poprawę naszej sytuacji. Myślę,ze wspólna modlitwa Nas zbliża, choć pojawiają się chwile zwątpienia,podłamania tak jak dziś. Wiem jednak z doświadczenia, że to szatan chce zniechęcić. Dlatego często mimo prośby zniechęca, daje trudniejsze chwile.

Gdy zaczęliśmy różaniec w niedzielę 29 stycznia cieszyłam się a jednocześnie bałam i nadal jest lęk czy wytrwamy. 2dni później narzeczony (był u mnie z 10dni) wstał i że z nami koniec.Wtedy nie okazałam na zewnątrz, ale w środku czułam ból i pytałam Maryjo, Panie Jezu dlaczego skoro wspólnie się modlimy i planujemy ślub?

Wzięłam różaniec do dłoni i modliłam się.Pogodziliśmy się. Narzeczony kupił kwiatki i zaczął ze mną odmawiać całą Nowennę a nie jeden różaniec.Byłam z tego powodu i jestem szcześliwa i proszę Was o modlitwę w wytrwaniu. Pamiętam, że miałam też Nowennę gdzie usnęłam w czasie odmawiania 54 dnia na ostatniej tajemnicy różańca.Też pojawił się smutek, że nie dotrwałam ale łaski są. Siła Różańca Ma Wielką Moc, to jak Miecz.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Agata – cofnięcie guza dzięki z nowennie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Oby sie Wam udało i obyświe wytrwali.

Bartosz
Gość
Bartosz
Ja odmówiłem nowennę, o wskazani drogi, i prosiłem też, oto żeby mi nie powracały myśli z dzieciństwa, i zostałem wysłuchany! Kiedy zachorowałem na schizofrenię mama odmówiła Nowennę Pompejańską, zacząłęm rozumieć co czytam, teraz mogę wrócić na studia, które przerwałem po zachorowaniu, ale dalej mi się pojawiają obrazy łysa blada postać, i kolega, który popełnił samobójstwo, dalej jestem chory, teraz chcę zacząć nowennę o uzdrowienie ze schizofreni, o co modlę się już do świętej Rity. wierzę, że Pan Bóg mnie wysłucha, a mateńka obiecała, że udzieli łaski temu kto z wiarą odmówi Nowennę Pompejańską. Bardzo dziękuje Panu Bogu, Panu Jezusowi, Duchowi… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

I jak Ci się ułożyło po tych prawie 6 latach? Dalej trwasz na Nowennie Pompejańskiej? Jesteś żoną, a może też i matką? Pozdrawiam!

Obrazki z nowenną pompejańską?