Dorota: Cudowna modlitwa

Witam. Chciałabym podzielić się radością którą mam w sercu. Na różańcu zaczęłam modlić się w lutym. Było mi strasznie ciężko, problemy zaczęły mnie przerastać, niewiedziałam co mam robić, i pamiętam jak dziś że płacząc prosiłam Pana Jezusa i Matkę Bożą o pomoc , żeby mi wskazali drogę którą mam podążać...
Przeczytaj całość

Teresa: w Matczyne serce patrzeć z miłością i ufnością

Witam bardzo serdecznie;) O Nowennie Pompejańskiej słyszałam już dawno, ale uważałam ,że nie mam tyle czasu by ją odmawiać.Podziwiałam zawsze ludzi , którzy chwalili się ,że udało im się ją zrealizować. Chodziła za mną jak cień,miałam świadomość ,że kiedyś Pan da tą łaskę ,że ją odmówię. I tak się też...
Przeczytaj całość

Marcin: Jak pamiętam swoje życie zawsze grałem

chyba mam nowy nałog ale z niego już niechciałbym nigdy zrezygnować Królowa złe nałogi zabrała a dobre mi dała Chwała Panu
Przeczytaj całość

Gosia: Modlitwa o dobrego męża

Ta sytuacja przywróciła mi nadzieje że jeśli będzie właściwy czas to mój mąż stanie na mojej drodze.
Przeczytaj całość

Magdalena: macierzyństwo

Był piękny, naturalny, dodający skrzydeł w otoczeniu życzliwych, kompetentnych osób. Doświadczyłam cudu i z całego serca dziękuję Matce Przenajświętszej za dar macierzyństwa.
Przeczytaj całość

Niespodzianka od bł. Bartola

Szukając książki o bł. Bartolu, trafiłem do neapolitańskiego sklepiku z pocztówkami. A w nim na kopertę z nadrukiem po włosku o następującej treści:

Biuro adwokata Bartolo Longo w Dolinie Pompejańskiej

Na kopercie znaczek i pieczątka poczty w Pompejach. Adresatką jest Signora Ermelinda Rispoli z Cazziano w prowincji Salerno.

Szybko porównałem pismo na kopercie z rękopisami Bartola, które sfotografowałem w Pompejach przy biurku adwokata w muzeum jego imienia. A tu niespodzianka – pismo jest identyczne! Nie zastanawiając się długo kupiłem kopertę w cenie 4 Euro. I tą metodę mam „relikwię”, może n-tego stopnia, ale pamiątkę bardzo bliską mojemu sercu. Oto ona:

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Niespodzianka od bł. Bartola"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość

No to nielada gratka. To musi coś znaczyć. Chyba musisz kontynuować myśli i działalność Bartola Longo skoro masz coś, co było w jego rękach. Poważne zadanie przed Tobą – staraj się być takim krzewicielem wiary, jak On. Nie ustawaj w modlitwie, życzę wytrwałości i niech Święty Duch będzie z Tobą.

anna
Gość
Też tak myślę jak Ty Joanno.To sa te znaki które dostajemy.Osoba która ma taka pamiątke winna kontynuować dzielo tzn szerzyć modlitwę rózańcową Myśle ,ze wszyscy ,ktorzy natrafiamy na podpowiedzi tego tzn np na Nowenne pompejańska ,Tajemnice szczęścia ,modlitwy do świetych np św Rita ,Tadeusz Juda itp powinniśmy sie czuć wyróznieni.Ja tak sie w istocie czuję.Dlatego,że Pan Bog daje nam szanse na odmiane w naszym życiu ,odmianę nas samych i naszego myślenia.Myślę,ze wszyscy ,którzy trafiaja na takie znaki powinni posłuchać tych podpowiedzi i modlić się. Czasami nie dostajemy tego o co sie modlimy ,widocznie Pan Bog ma inne plany wobec nas.Nie… Czytaj więcej »
Kasia
Gość

Ja posiadam osobiście przez św. Jana Pawła II wypisaną kartkę świąteczną, skierowaną do mnie i mojej rodziny.
Domyślam się, że sporo innych osób ma podobne pamiątki po naszym kochanym świętym Papieżu, ale dla mnie jest to ogromnie cenny skarb. Mam na tej kartce pismo świętego, którego ukochał cały świat, a szczególnie Polacy. W tym ja.
Mam również osobiście poświęcony przez św. Jana Pawła II Różaniec, na którym odmawiam szczególnie Nowenny Pompejańskie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!