Judyta: Uwierzyłam w swoje piękno

Witajcie! Na wstępie chciałabym Wam wszystkim podziękować za piękne świadectwa, które przez 54 dni dodawały mi motywacji. Mówienie trzech części różańca każdego dnia wydawało mi się niemożliwe, a jednak Matka Boska tak kierowała moim życiem, że postanowiłam całkowicie się jej powierzyć. Przeczytaj Judyta: Uwierzyłam w swoje piękno
Read More

Wioletta: Modlitwa o nawrócenie

Nowenna ta moze ktos pomysli jest w dziwnej intencji bo o nawrocenia kochanki jego,by zostawila mojego meza. Mateczka daje mi jakis znak ,zebym jej zaufala a ona się tym juz zajmie.
Read More

Beata: łaska spokoju

Czuje tez ogromną opiekę nad sobą. Dziękuję Ci Matko Najświętsza, ze jesteś przy mnie, ze przytulasz mnie do Swego serca, ze ocierasz moje łzy i przynosisz ukojenie i radość. Wszystkich z całego serca zachęcam do odmawiania różańca.
Read More

Anna: Odpowiedź Boga na moje wołanie

Szczęść Boże ! Mam na imię Anna. Swoją pierwszą nowennę rozpoczęłam 1 września, kiedy myślałam, że mój świat się kończy a ja jestem bliska depresji. Pochodzę z katolickiej rodzinny, bardzo tradycyjnej, gdzie rodzina to największa wartość. Jako dziecko należałam do Ruchu Światło-Życie i byłam blisko Boga. Wyjazd na studia do innego miasta a potem praca spowodowały, że wiara i prawdziwe wartości zeszły na drugi plan. Cały czas lawirowałam pomiędzy dobrami doczesnymi, którymi świat nas kusi a wartościami, które wpoiła we mnie rodzina.
Read More

Iwona: wielka siła Nowenny Pompejańskiej

Szczęść Boże! Chciałam się podzielić z Wami, co zdarzyło się w moim życiu po odmówieniu Nowenny. Na razie zmówiłam dwie, obydwie dotyczyły pracy. Pracowałam w banku przez 16 lat. Ostatnie kilka lat było bardzo trudne. Praca była bardzo stresująca, nie mogłam sobie poradzić z panującą atmosferą, rosnącymi wymaganiami. Coraz gorzej...
Read More

Zdrowaśki jak strzały – świadectwo siostry Małgorzaty

Jestem siostrą zakonną. Żyję i pracuję w kraju misyjnym i ponieważ to na Waszej stronie znalazłam informacje o nowennie, tutaj chciałabym złożyć świadectwo.

Czasem miałam trudności czasowe, żeby odmówić jedną część różańca dziennie… A dziś… odmawiam 4 To ogromna łaska dla mnie. Miałam bardzo ważną intencję i pojawiło się we mnie pragnienie, żeby odmawiać w tej intencji nowennę pompejańską. Słyszałam o tej nowennie, ale nie znałam szczegółów. Zaczęłam szukać. Znalazłam potrzebne informacje, ale przeraziłam się. Wiedziałam ile kosztuje mnie zdobycie 1 godz. dziennie na modlitwę Słowem Bożym i … nie wyobrażałam sobie, żeby stać mnie było zdobyć następne 1,5 godz. na różaniec. Po pierwszej nowennie, podczas której odmawiałam 3 części czułam się zaproszona do modlitwy 4 częściami różańca.

Któregoś dnia wieczorem, niedawno, kiedy byłam bardzo zmęczona, a miałam do odmówienia 4 części różańca przede mną, byłam roztargniona i zmęczona. Myśli uciekały od rozważanych tajemnic do przeżywanych w tym dniu spraw, które nie były łatwe. Każda „Zdrowaśka’ wychodziła ciężko z moich ust i była twarda jak kamień… Zawahałam się.

Zastanawiałam się czy taka ‘zmęczona’ modlitwa ma jakąś wartość. Przeprosiłam Boga za tą ubogą, roztargnioną modlitwę i prosiłam Maryję, by się ze mną modliła… Zobaczyłam wtedy oczami duszy taki wewnętrzny obraz: moje ‚zdrowaśki’ wylatywały z mojego serca jak pokrzywione, metalowe, niekiedy zardzewiałe strzały. Ich lot był również wykrzywiony, chaotyczny. To Maryja troszczyła się o właściwy kierunek. Kierowała te strzały w jednym kierunku. Te niedoskonałe modlitwy – strzały wpadały w otwarte serca Boga, tam zostawały przemienione w piękne, ślące, jakby złote strzały. Następnie widziałam oczami wyobraźni, że wylatywały z serca Boga i kierowały się w stronę serca człowieka, za którego się modlę. Trafiały w to serce. Zaczynała się dokonywać przemiana tego serca. Choć na zewnątrz nie widziałam żadnej zmiany i nie wiem, czy życie tego człowieka się zmienia, mam w sobie wewnętrzną głęboką pewność o tym, że żadna z tych moich lichych w moich oczach ‚zdrowasiek’ nie została zmarnowana. Że zaowocuje w momencie właściwym dla tej osoby. Nie moja to sprawa znać miejsce i czas owocowania tej modlitwy. Zrozumiałam, że owoce modlitwy zależą od woli Abby, ale też od mojej wiary i od wiary i wolności osoby, za którą się modlę. Myślę, że największy cud, jaki się w tej chwili dokonuje, to to, że przez tę modlitwę zmienia się moje własne serce, moje postawy, myślenie… No i … ‘ktoś’ zadbał o czas na 4 różańce dziennie. Czyż to nie piękne?

s. Małgorzata, salwatorianka

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Zdrowaśki jak strzały – świadectwo siostry Małgorzaty"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Judyta
Gość
Szczęść Boże! Chciałabym i ja podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Dużo się modlę, odmawiam Różaniec, ale nie znałam dotąd Nowenny Pompejańskiej. Przysłał mi ją teraz znajomy i postanowiłam zacząć ją odmawiać, bo mam bardzo ważną sprawę do wymodlenia. Chciałam jednak dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat i w ten sposób trafiłam na tą Stronę. Przeczytałam świadectwo siostry Małgorzaty i zostałam mile zaskoczona. Zostałam zaskoczona obrazem „strzał” – modlitw, które Matka Boża przemieniała w piękne, skuteczne modlitwy, owocujące łaskami dla człowieka, za którego siostra Małgorzata się modliła. Zostałam zaskoczona, ponieważ ja też się modlę za innych ludzi i po jednej z… Czytaj więcej »
JOANNA
Gość
JOANNA
Też tak uważam, że Maryja jest Tą, która dzięki naszym modlitwom wstawienniczym wyprosi u Swego Syna, a naszego Boga Miłosiernego wszelkie potrzebne dla nas łaski, że dokona się wreszczcie, tak upragnione dla wszystkich ze świata całego, a nawet spoza niego oczyszczenie ludzi współczesnych z grzechów wszelkich, jak również w zakresie apokatastazy-oczyszczenia piekła i powtórnie przyjdzie sądzić żywych i umarłych nasz Zbawiciel w paruzji-ponownym przyjściu i królestwu Jego nie będzie końca. W końcu nie bez nadzieji na polepszenie, a nawet całkowite uzdrowienie świata i obszarów pozaziemskiego przebywania duchów złych i dobrych Matka Boża Róża Duchowna, objawiając się 8 grudnia 1947 r.… Czytaj więcej »
anna
Gość

Piękne świadectwo. Dziękuję za te słowa ja też jestem w trakcie odmawiania nowenny dziś jest 18 dzień na początku modliłam się z radością w sercu, ale od kilku dni jest ciężko jestem roztargniona nie mogę się skupić ale mimo wszystko modlę się dalej i wierzę że Maryja mi pomoże.

Obrazki z nowenną pompejańską?