Michał: do czego Bóg mnie przeznaczył?

Wszyscy młodzi ludzie zadają sobie pytania: co w życiu chcę robić? do czego Bóg mnie przeznaczył? czego Bóg ode mnie chce? Rzecz ma się o powołaniu... O nowennie już gdzieś słyszałem. Szaleństwo - tak myślałem. (i tak jest; bez pomocy Boga nie da się odmówić tej nowenny. A pomagało wielu:...
Przeczytaj całość

Paulina: Upragniona Ciąża

Moi kochani pragnę podzielić się z Wami szczęśliwą nowiną jaką dziś się dowiedziałam. O tuż jestem w ciąży upragnionej, wytęsknionej, wyczekanej i oczywiście wymodlonej. Staraliśmy się z mężem o to dzieciątko 9 miesięcy, niestety bez skutecznie przeszłam setki badań, monitoringów, kuracji hormonalnej i ziołowej . Mąż też został przebadany i wszystkie wyniki zarówno moje jaki i męża były w porządku, mimo to ciąży nie było. W między czasie poszukując w internecie modlitwy za osoby borykające się z niepłodnością natknęłam się na nowennę pompejską.
Przeczytaj całość

Ola: Ogromna moc nowenny

Mam na imię Ola i mam 26 lat. Gdy zaszłam w drugą ciążę, do głowy by mi nie przyszło, że z moim Maleństwem może być coś nie tak - przecież oboje z mężem jesteśmy zdrowi, aktywni, a ja bardzo dbam o siebie będąc w ciąży. Podczas badań doznaliśmy szoku - dziecko jest chore. Nie wiadomo - albo nie przeżyje, albo przeżyje i może być chore. W najlepszym wypadku będzie potrzebna operacja.
Przeczytaj całość

Aleksandra: uwolnienie z nałogu

Zostawiłam mu różaniec.Od tego dnia listopadowego jest trzezwy i odmieniony.Znowu poczuł się gospodarzem w swoim własnym domu.
Przeczytaj całość

Anna: Dziękuje Maryjo za wstawiennictwo

Pragnę podziękować Matce Bożej za wysłuchane prośby, w których modliłam sie nowennami juz jakis czas temu (Minęło 1-2 lata od nowenn), a nie złożyłam świadectwa. Moja siostra dostała prace i to na bardzo dobrym stanowisku dla niej.
Przeczytaj całość

Podwójne uzdrowienie z raka

Bardzo cieszę się, ze wyszła książka „Cuda i łaski Królowej Różańca św. w Pompejach” która muszę nabyć. W ubiegłym roku ktoś bliski z mojej rodziny zachorował na nowotwór złośliwy tarczycy , lekarze nie mieli gwarancji, ze nie będzie przerzutów i nie mogli stwierdzić autorytatywnie, ze operacja przynieść może poprawę… Ba jeden z profesorów dawał tej osobie tylko miesiąc życia…
Cóż wiec mnie pozostało, mając świadomość, że moje dziecko jest w zawirowaniu z którego nie wiadomo czy wyjdzie..
Zaczęłam szukać lekarki i bardzo szybko znalazłam a jest nią Królowa Różańca św. Pompejach… Zaczęłam odmawiać różaniec św. według opisu przez Matkę Bożą… w książce. Po jakimś czasie lekarz nie widząc poprawy zadecydował operacje ponieważ biopsje cały czas wykazywały komórki złośliwe rakotwórcze… Cóż za wielkie były łzy radości kiedy po operacji okazało się, że rak zginął wszystko jest czyste… Lekarze asystujący podczas operacji mając przed oczyma wyniki biopsji, nie potrafili tego wytłumaczyć medycznie i wcale się im nie dziwię, ponieważ syna uleczyła Królowa Różańca św. z Pompei.
Wszystkim polecam tę modlitwę, ponieważ nie odejdzie nikt nie wysłuchany..
Królowo Różańca Świętego w Pompei, raz jeszcze całym sercem Tobie ukochana Mateńko składam podziękowanie za uzdrowienie syna…
Miesiąc temu u córki mojej przyjaciółki mieszkającej w Rzymie wykryto raka złośliwego. Opowiedziałam o synu i powiedziałam jak się modlić…
Nie tak dawno temu bo w pierwszych dniach września córka mojej przyjaciółki była w Pompei w Sanktuarium podziękować z cud Mateńce Pompejańskiej, Królowej różańca św.
Przez modlitwę do Jezusa, przez Różaniec do Maryi…
Amen!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!