Monika: Nareszcie wszystko się poukłada

Na nowenne pompejanska trafilam w internecie. Zaczelam ja odmawiac bo nie ukladalo mi sie z chlopakiem na ktorym zaczelo mi zalezec. Na samym poczatku nie myslalam ze bedzie dla mnie tak wazny rozstawalismy sie dwa razy w przeciagu pol roku on nie wiedzial czy chce zwiazku chcac ratowac to co zbudowalismy zaczelam sie modlic o to zeby mnie pokochal I przestal pic z kolegami. Bylo ciezko koledzy go wyciagali na imprezy on olewal moja osobe
Przeczytaj całość

Beata: Dostałam pracę bez żadnych koneksji!

Ufam, że Matka Boża czuwa i dla każdego ma swój plan, trzeba jej zaufać. Chwała Panu!
Przeczytaj całość

Monika: Wciąż mam nadzieję

Witam. Dopiero po odmówieniu czterech razy Nowenny Pompejańskiej w różnych intencjach piszę to świadectwo. Czekałam, bo chyba nie otrzymałam łask, o które się modliłam. Piszę "chyba", bo może być też tak, że Pan Bóg mi je dał, a ja ich nie dostrzegam.
Przeczytaj całość

Irena: Pomoc Matki Najświętszej w chorobach

W ubiegłym roku - jestem przekonana, że dzięki Nowennie - ani razu nie musiałam się rehabilitować i tylko raz miałam zastrzyki. W tym roku statniego dnia stycznia znów zaczęłam odmawiać Nowennę ( żeby większą część odmawiać w czasie Postu) i też modlę się o zdrowie, bo urodził sie nam kolejny wnuk i trzeba młodym pomóc. Wierzę, że tak będzie.
Przeczytaj całość

E: Odmawiam już czwartą nowennę pompejańską

Odmawiam już czwarta nowennę pompejska i choć nie wszystko jest jeszcze tak jakbym tego chciała, to i tak uważam że zyskałam znacznie więcej. Otóż codzienne spotkania z Matka Bożą sprawiły,że zyskałam wielki spokój.
Przeczytaj całość

Nowenna przed i po święcie Objawienia Pańskiego

Zaczynając nowennę 14 listopada skończymy ją 6 stycznia, w święto Objawienia Pańskiego.

A jeśli będziemy ja kontynuować dalej, od 7 stycznia, to nowennę skończymy 29 lutego, bo w 2012 roku luty liczy 29 dni.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?