Anka: faktycznie jest to modlitwa nie do odparcia

Witam Ja również chciałam opisać swoje spotkanie z nowenną. Obecnie kończę drugą nowennę i powiem szczerze że faktycznie jest to modlitwa nie do odparcia . Otrzymałam wiele łask ,co prawda prosiłam o inną intencję ale dziękuje Matce Boże za każdą łaskę dla tak słabej osoby jak ja .Już przy odnawianiu...
Read More

Karolina: Nadzieja i miłość

Moje życie jest jednak piękne :) Modlitwa uświadomiła mi że posiadam wszystko dom, rodzinę, wykształcenie, prace w zawodzie, prawdziwych przyjaciół a na miłość czekam z niecierpliwością.
Read More

Dorota: moja kolejna nowenna- wciąż czekam

odlitwa dodała mi sił i cały czas walczę choć nie jest mi łatwo ale wierzę że Matka Pompejańska pomoże mi w końcu i zmieni moje życie na lepsze.Widzę światełko w tunelu i wierzę że będzie wreszcie dobrze.
Read More

Maria: Jedyny ratunek widziałam w modlitwie

Z powodu ciężkiej choroby związanej z gospodarką hormonalną, mój cały układ hormonalny rozregulował się. Przez długi okres - ponad 6 miesięcy - miałam problem ze sprawami kobiecymi - nie miałam menstruacji. Bardzo obawiałam się wizyty u ginekologa, właśnie tylko z tego powodu, bo bałam się po prostu reakcji lekarza. Przeczytaj...
Read More

Natalia: Przypadek? ?

Zaczęłam dziś akurat w urodziny tego chłopaka o którego powrót się modlę, obliczylam i cześć dziekczynna rozpoczne w dniu urodzin mojej najlepszej przyjaciółki która bardzo mi pomogła kiedyś w pewnej sprawie.
Read More

Niezwykła niedziela w Sanktuarium w Pompejach!

Wczoraj w niedzielę 13 listopada było wielkie święto w Pompejach w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. Zdjęto cudowny obraz i wierni mogli go dotknąć i ucałować. Na końcu uroczystości odczytano Suplikę do Królowej Różańca Świętego w Pompejach ułożoną przez Bł Bartola Longa.

Obejrzyjmy ten filmik i w duchu ucałujmy cudowny wizerunek Matki Bożej!

 


A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?