Monika: Nerwica lękowa, depresja i choroba taty

Szczęść Boże wszystkim odmawiającym Nowennę Pompejańską. Nie wiem od czego by tu zacząć. Może najlepiej od samego początku. Mam 24 lata. Jestem chora tak mogę o tym śmiało powiedzieć. Cierpię na depresję od 5 lat zazyżwam leki do tego doszła mi okropna nerwica natrętnych myśli. Gdy mnie zaatakuje trwa to tydzień, a nawet i dłużej totalny dołek. Nie potrafię się cieszyć z niczego. Nie mam ochoty wstać z łóżka. Mało tego ciągły paniczny lęk. Przedstawiają się mi różne straszne rzeczy. Potrafi mnie to złapać na uczelni, w domu, w kościele. Boję się podjąc pracy przez te właśnie okropne natręctwa.
Przeczytaj całość

Gosia: Mateńka zawsze przychodzi z pomocą….

I tak modląc się za innych wyprosiła , że Mateńka się nią troskliwie zajęła w chorobie. Ona nigdy nie zawodzi, zawsze przychodzi z pomocą.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Dar macierzyństwa

Mijają miesiące i dziś dowiaduje się ze koleżanka naturalnie zaszła w ciążę, termin porodu na sierpień. Urodzi się dziewczynka. Maria.
Przeczytaj całość

Gabriela: Miłość do Boga i do chłopaka

Mam 19 lat i to moja 3 nowenna pompejańska.Pierwszą zaczęłam prawie dwa lata temu w intencji większej miłości pomiędzy mną i chłopakiem ale też nami i Bogiem.  Mój chłopak był osobą prawie niewierzącą,czasem chodził do kościoła ale to raczej w związku z tradycją niż z przekonaniem. Bardzo się w nim zakochałam,mimo że narobiliśmy razem mnóstwo głupot i zraniliśmy się tym.Pierwsza (tak jak każda kolejna) nowenna była powodowana naszym rozstaniem.
Przeczytaj całość

A: Pan Bóg pomagał mi rozplanować czas !

Szczęść Boże jestem w trakcie odmawiania 4 N.P. Druga nowenna została już wysluchana i zdałam wszystkie 6 egzaminów (5 w sesji letniej) na średnią 4.67. Za co składam wielkie dzięki Maryji.
Przeczytaj całość

Jeszcze jeden film z Bazyliki

Wklejam drugi filmik i odpowiedź, dlaczego właśnie 13 listopada? – Bo to 136. rocznica przywiezienia obrazu do Pompejów. Pamiętamy, że… przyjechał on na wozie z obornikiem! Jutro wkleję fragment książki opowiadający o tym wydarzeniu.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!